Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Playmobil zamek

Nalezeno:    11 produktů

Playmobil Zámek pro princezny

Postav jejich výsostem zámek, aby mohli kde žít, pořádat plesy, řešit státní záležitosti a v budoucnu i vychovávat nástupce trůnu. Součástí výbavy je i mimo jiné zlatý kolovrat. Pakliže by byla potomkem princezna, musel bys na ní dávat veliký pozor, aby jste neusnuli na hodně dlouho. Balení obsahuje: 2x figurka 1x zámek nábytek výzdoba. Tematické stavebnice Playmobil jsou určeny pro děti různých věkových kategorií, mají mnoho skvělých doplňků, podporují kreativitu, fantazii a zručnost u dětí. ...

Playmobil 6848 Zámek pro princezny

Set Playmobil 6848 Zámek pro princezny obsahuje zámek, figurky, nábytek a další příslušenství. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Vhodné pro děti od 4 let.

Playmobil 6848 Zámek pro princezny

Domovem princezny a prince je krásný zámek s věžemi, elegantním venkovním schodištěm a širokou dvoukřídlou branou. Je vybaven přepychovým nábytkem a dalším vybavením, aby princezně opravdu nic nechybělo.

PLAYMOBIL 5142 Princeznin zámek

Velký zámek pro mou nejkrásnější princeznu... ; ; Zámek pro princezny PLAYMOBIL s princem a princeznou je plný květin. Má otáčivý taneční parket, velké schodiště, nechybí ani tajná komnata ve věži, která ukrývá šperkovnici s korunkou, náhrdelníkem a

Playmobil 5142 Princeznin zámek

PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Zámek pro princezny PLAYMOBIL s princem a princeznou je plný květin. Má otáčivý taneční parket, velké schodiště, nechybí ani tajná komnata ve věži, která ukrývá šperkovnici s korunkou, náhrdelníkem a prstenem.

SCHMIDT Puzzle Playmobil Princeznin zámek 150 dílků + figurka Playmobil

Puzzle s motivem oblíbené dětské stavebnice Playmobil , se zámkem s princeznami a princi. Součástí balení je i dárek - Playmobil postavička princezna v růžových šatech. Rozměr složeného puzzle 43,2 x 29,1 cm

Playmobil Letohrádek

Král a královna žijí v tomto překrásném letohrádku.Po točitém schodišti se dostanete ke královnině ložnici a král velice rád sedává v přízemí. Dveře lze otevřít i zevnitř i zvenčí. Mohou být také uzavřeny zámkem otočným. Se třemi růžovými diamanty můžete ozdobit zdi a zámek vrat. Rozměry: 57 x 26 x 54 cm. Vhodné pro děti od 4 let.

Playmobil 6919 Vězení

Do vězení přivedli nového vězně. Mladý chuligán se dostal pod zámek a teď hledá cestu ven. Podaří se mu přelstít hlídače se vší jejich moderní technikou, nebo zůstane v cele, dokud si neodslouží svůj trest?

SCHMIDT Princeznin zámek s Playmobil postavičkou 150 dílků

Puzzle s motivem oblíbené dětské stavebnice Playmobil , se zámkem s princeznami a princi. Součástí balení je i dárek - Playmobil postavička princezna v růžových šatech. ; Rozměr složeného puzzle 43,2 x 29,1Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: