Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Playmobil skola

Nalezeno:    3 produkty

PLAYMOBIL 5567 Mateřská školka

Stavebnice City & Life Playmobil 5567 Mateřská školka obsahuje 1 velkou figurku, 4 malé figurky, plně vybavenou kuchyňku i toalety a mnoho dalších doplňků, jako jsou hračky pro děti. Rozměry po sestavení jsou: 44 x 34 x 34 cm. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků.

Více informací
od 1 999 Kč
Koupit nejlevněji

Playmobil 5567 Mateřská škola

Mateřská školka nabízí dětem dlouhé hodiny zábavného hraní. Školka je plně vybavená velkou kuchyňkou, hracím prostorem i toaletami. Nechybí ani hračky pro předškoláky, hodiny nebo tabule na kreslení.

Playmobil 6145 Psí škola

I psi musejí někdy do školy, učí se všechny důležité věci - zdolávat překážky, aportovat a poslouchat svého pána. V psí škole je celkem 5 psů a dokonce i kočička. Celkem 71 dílů. Rozměry balení 34 x 24 x 7 cm.

Playmobil 6145 Super Set Psí škola

PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Vhodné pro děti od 4 let. Stavebnice obsahuje 71 dílků, z toho 2 figurky.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: