Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Piatnik karty

Nalezeno:    148 produktů

Piatnik Kanasta Classic

Typ karetní hry: Kanasta Počet hráčů: 2 - 6 Doporučený věk: od 8 let Kanasta Classic - Karty Piatnik se vyznačují trvale dobrou kvalitou.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Piatnik Poker Classic

Luxusní hrací karty od Piatnika se vyznačují nejvyšší kvalitou. Vzhled s uměleckými, sportovními nebo jinými tematickými motivy sledují mezinárodní trendy.

Více informací
od 42 Kč
Koupit nejlevněji

Automatická míchačka na karty PIATNIK 280191

Automatická míchačka na karty - PIATNIK - Hrajete rádi karty a neradi je mícháte? Míchačka karet udělá vše za Vás. Míchačka je elektrická a během chvilky dokáže dokonale zamíchat karty. Pojme až dva balíčky karet. Karty nejsou míchány pravidelně ale náhodně. POZNÁMKA: Napájí se pomocí 4 * AA 1,5 V baterií (nejsou součástí balení). Balení neobsahuje zobrazené karty.

Speed Cups karty PIATNIK 05110 Set 3

Speed Cups karty (set 3) - PIATNIK - Rozšiřující set karet her Speed Cups a Speed Cups 2 představuje 5 doplňujících karet k základní hře. Poskládáte nejrychleji barevné kalíšky podle obrázku na kartě? Jedná se o rozšíření hry, nelze hrát samostatně. Balení obsahuje: 5 doplňujících karet. Vhodné od 6 let.

Speed Cups karty PIATNIK 05110 Set 4

Speed Cups karty (set 4) - PIATNIK - Rozšiřující set karet her Speed Cups a Speed Cups 2 představuje 5 doplňujících karet k základní hře. Poskládáte nejrychleji barevné kalíšky podle obrázku na kartě? Jedná se o rozšíření hry, nelze hrát samostatně. Balení obsahuje: 5 doplňujících karet. Vhodné od 6 let.

Speed Cups karty PIATNIK 05110 Set 5

Speed Cups karty (set 5) - PIATNIK - Rozšiřující set karet her Speed Cups a Speed Cups 2 představuje 5 doplňujících karet k základní hře. Poskládáte nejrychleji barevné kalíšky podle obrázku na kartě? Jedná se o rozšíření hry, nelze hrát samostatně. Balení obsahuje: 5 doplňujících karet. Vhodné od 6 let.

Speed Cups karty PIATNIK 05110 Set 1

Speed Cups karty (set 1) - PIATNIK - Rozšiřující set karet her Speed Cups a Speed Cups 2 představuje 5 doplňujících karet k základní hře. Poskládáte nejrychleji barevné kalíšky podle obrázku na kartě? Jedná se o rozšíření hry, nelze hrát samostatně. Balení obsahuje: 5 doplňujících karet. Vhodné od 6 let.

Speed Cups karty PIATNIK 05110 Set 2

Speed Cups karty (set 2) - PIATNIK - Rozšiřující set karet her Speed Cups a Speed Cups 2 představuje 5 doplňujících karet k základní hře. Poskládáte nejrychleji barevné kalíšky podle obrázku na kartě? Jedná se o rozšíření hry, nelze hrát samostatně. Balení obsahuje: 5 doplňujících karet. Vhodné od 6 let.

Speed Cups karty PIATNIK 05110 Set 6

Speed Cups karty (set 6) - PIATNIK - Rozšiřující set karet her Speed Cups a Speed Cups 2 představuje 5 doplňujících karet k základní hře. Poskládáte nejrychleji barevné kalíšky podle obrázku na kartě? Jedná se o rozšíření hry, nelze hrát samostatně. Balení obsahuje: 5 doplňujících karet. Vhodné od 6 let.

Hrací karty Žolík (Kanasta) - České královské karty, PIATNIK

Luxusní balení žolíkových karet s motivem obrázků Českého království.

Hrací karty: Strašpytlík PIATNIK 159312

Hrací karty: Strašpytlík - PIATNIK - Rummy karty z Disney pohádky Strašpytlík. Díky kartám se ponoříme do světa, kde se kuře Strašpytlík se svými kamarády snaží zachránit svět. Balení obsahuje: 55 karet v papírové krabičce

Hrací karty: Piráti z Karibiku PIATNIK 157912

Hrací karty: Piráti z Karibiku - PIATNIK - Hrací karty s hrdiny populárního dobrodružného filmu Piráti z Karibiku: Na konci světa. Opět se setkáváme s Jackem Sparrowem a s lodí Černá perla. Balení obsahuje: 55 karet v papírové krabičce

Hrací karty: Disney Princezny PIATNIK 159114

Hrací karty: Disney Princezny - PIATNIK - Rummy karty s Disney princeznami. Díky kartám se ponoříme do světa Sněhurky, Popelky nebo do pohádky Kráska a zvíře. Balení obsahuje: 55 karet v papírové krabičce

Hrací karty velké: Příběhy princezen PIATNIK 158636

Hrací karty velké: Příběhy princezen - PIATNIK - Velké rummy karty s princeznami z Disney světa. Díky kartám se setkáváme se Sněhurkou, Popelkou nebo Ariel. Karty mají větší rozměr než klasické karty. Rozměr karty: 12 x 9 cm. Balení obsahuje: 55 karet v ozdobné kartónové krabičce

Hrací karty velké: Princezny PIATNIK 159831

Hrací karty velké: Princezny - PIATNIK - Velké rummy karty s princeznami z Disney světa. Díky kartám se setkáváme se Sněhurkou, Popelkou nebo Ariel. Karty mají větší rozměr než klasické karty. Rozměr karty: 12 x 9 cm. Balení obsahuje: 55 karet v ozdobné kartónové krabičce

Hrací karty: Letopisy Narnie Princ Kaspian PIATNIK 157110

Hrací karty: Letopisy Narnie Princ Kaspian - PIATNIK - Hrací karty s hrdiny populárního dobrodružného filmu Letopisy Narnie: Princ Kaspian. Opět se setkáváme nejen s Lucinkou, Zuzanou, Edmundem a Petrem. Balení obsahuje: 55 karet v papírové krabičce a 1 pravidla hry MACAO

PIATNIK Poker Classic - hrací karty

Klasické pokerové karty francouzské typu.

Dětské karty Kvarteto - Auta, PIATNIK

Karty pro oblíbenou dětskou hru kvarteto s motivem aut.

Dětské karty Kvarteto - Kabriolety, PIATNIK

Karty pro oblíbenou dětskou hru kvarteto s motivem aut - kabrioletů.

Dětské karty Kvarteto - Veteráni, PIATNIK

Karty pro oblíbenou dětskou hru kvarteto s motivem aut.

Dětské karty Kvarteto - Veteráni, PIATNIK

Karty pro oblíbenou dětskou hru kvarteto s motivem aut.

Dětské karty Kvarteto - Psi, PIATNIK

Karty pro oblíbenou dětskou hru kvarteto s motivem psů.

Dětské karty Kvarteto - Kabriolety, PIATNIK

Karty pro oblíbenou dětskou hru kvarteto s motivem kabrioletů.

Dětské karty Kvarteto - Koně, PIATNIK

Karty pro oblíbenou dětskou hru kvarteto s motivem koní.

Dětské karty Kvarteto - Audi, PIATNIK

Karty pro oblíbenou dětskou hru kvarteto s motivem aut značky Audi.

Dětské karty Kvarteto - Mercedes, PIATNIK

Karty pro oblíbenou dětskou hru kvarteto s motivem aut značky mercedes.

Držák na karty - černý PIATNIK 289590

Držák na karty - černý - PIATNIK - Jste milovníkem karetních her? Držák na karty v černé barvě je efektní pomocník při hraní karetních her. Držák je vhodný pro 25 karet. Vyrobeno z plastu. Balení obsahuje: 1 černý držák na karty.

Luxusní držák na karty - zelený PIATNIK 297298

Luxusní držák na karty - zelený - PIATNIK - Jste milovníkem karetních her? Luxusní plastový držák na karty je efektní pomocník při hraní karetních her. Držák je potažen zeleným poolovým plátnem. Je určen až pro 25 karet. Vhodný do ruky a stabilní při postavení na stole. Vyrobeno z plastu. Balení obsahuje: 1 držák na karty.

Dřevěná kazeta na karty - světlá PIATNIK 2805

Dřevěná kazeta na karty - světlá - PIATNIK - Tuto luxusní dřevěnou krabičku ocení každý milovník karetních her. Dřevěná krabička je rozdělena na 2 části přepážkou (možnost uložení 2 balíčků karet). Spodní plocha krabičky je opatřena zeleným poolovým plátnem a zelenou šňůrkou pro snazší vybírání balíčku s kartami. Rozměr uskladňovací plochy: 2 * 9,7 x 6,7 x 3 cm

Hrací karty Pikety - dvouhlavé, 32 listů, PIATNIK

Pikety - dvouhlavé karty - klasické karty francouzského typu (7,8,9,10,J,Q,K,A).

Dětské karty Černý Petr - Psi, PIATNIK

Hrací karty pro hru Černý Petr s veselými obrázky.

Dětské karty Kvarteto - Nákladní auta, PIATNIK

Karty pro oblíbenou dětskou hru kvarteto s motivem nákladních aut.

Dětské karty Kvarteto - Formule 1, PIATNIK

Karty pro oblíbenou dětskou hru kvarteto s motivem aut.