Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pero na rytiny

Nalezeno:    6 produktů

Parker Sonnet Secret Shell Black, plnicí pero

Sofistikovaný vzhled pera Black Secret Shell v sobě kombinuje neotřelost v podobě úchopu zdobeného rytinami, decentnost matně lakovaného černého těla a klasiku ve formě křížové rytiny na hrotu pera.

Parker Sonnet Secret Shell Blue, plnicí pero

Sofistikovaný vzhled pera Blue Secret Shell v sobě kombinuje neotřelost v podobě úchopu zdobeného rytinami, decentnost matně lakovaného modrého těla a klasiku ve formě křížové rytiny na hrotu pera.

Parker Sonnet Secret Shell Black, plnicí pero

Elegantní, mužné a sofistikované - takové je plnicí pero Parker Black Secret Shell. Design pera kombinuje neotřelost v podobě úchopu zdobeného elegantními rytinami, decentnost matně lakovaného černého těla a klasiku ve formě křízové rytiny na hrotu pera. V kombinaci s doplňky pokovenými rutheniem. Hrot z 18karátového zlata částečně pokovený rhodiem. Víčko je nasazovací. Pero je vybavené systémem na bombičky i na plnění konvertorem. Standartně je v balení konvertor Standart. Možnost používat i i...

Parker Sonnet Secret Shell Blue, plnicí pero

Sofistikovaný vzhled pera Blue Secret Shell v sobě kombinuje neotřelost v podobě úchopu zdobeného rytinami, decentnost matně lakovaného modrého těla a klasiku ve formě křížové rytiny na hrotu pera. V kombinaci s doplňky pokovenými nikl- palladiem. Hrot (šířka F - slabý) z 18karátové zlata s pokovený rhodiem. Víčko je nasazovací. Pero je vybavené systémem na bombičky i na plnění konvertorem. Standartně je v balení konvertor Standart. Možnost používat i inkoustové bombičky QUINK. Dodáváno v dárko...

Parker Sonnet Black Secret Shell CT, plnicí pero se zápisníkem

Elegantní, mužné a sofistikované - takové je plnicí pero Parker Sonnet Black Secret Shell. Design pera kombinuje neotřelost v podobě úchopu zdobeného elegantními rytinami, decentnost matně lakovaného černého těla a klasiku ve formě křízové rytiny na hrotu pera. Pero je vybaveno systémem na bombičky i na plnění konvertorem. Dodáváno v dárkové krabičce se zápisníkem zdarma.

Parker Sonnet Blue Secret Shell CT, plnicí pero se zapisnikem

Sofistikovaný vzhled plnicího pera Blue Secret Shell v sobě kombinuje neotřelost v podobě úchopu zdobeného rytinami, decentnost matně lakovaného modrého těla a klasiku ve formě křízové rytiny na hrotu pera. Pero je vybavené systémem na bombičky i na plnění konvertorem. Dodáváno v dárkové krabičce se zápisníkem zdarma. Dodáváno pouze s hrotem F: F – slabý – mírným tlakem vytváří jemnou stopu, je oblíbený hlavně u ženPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: