Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Perlive vino

Nalezeno:    86 produktů

Frizzante 0.75

Základní informace: * Kód: 20110103

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Nealkoholické perlivé víno bílé, Vinselekt

Celkový dojem: Podařené nealkoholické bílé víno vhodné hlavně pro ty, kteří nemohou pít alkohol. Láhev má šroubovitý uzávěr.Vůně: Nízká intenzita, lehce ovocná.Chuť: Svěží, hroznově sladká.Ochutnali jsme: V dubnu 2016.

Nealkoholické perlivé víno rosé, Vinselekt

Celkový dojem: Osvěžující varianta podařeného rosé bez alkoholu.Vůně: Ovocnější, grepově sladká.Chuť: Perlivá, svěží, s ovocnou kyselinou a sladší hroznovou dochutí.Ochutnali jsme: V dubnu 2016.

Rendezvous perlivé víno Valtice 0,75l

Toto jedinečné perlivé víno se vyznačuje svou nádhernou ovocnou vůní, v chuti pak zaujme svou krásnou osvěžující kyselinkou umocněnou jemným perlením.

KARE DESIGN Sklenice na perlivé víno Rosetta

KARE DESIGN Sklenice na perlivé víno Rosetta: Netradiční elegance, tak by se dala nazvat řada Rosetta, která obsahuje sklenice na alkoholické nápoje. Sklenice na bílé, červené i perlivé víno má svá specifika, proto je třeba mít pro každý tento lahodný mok skleničku. Zapomeňte na nudné a ohrané tvary a zkuste to jinak, popíjení vína bude ještě větší prožitek.

KARE DESIGN Sklenice na perlivé víno Marino

KARE DESIGN Sklenice na perlivé víno Marino: I pití nápojů může být veselé a v barvách při zachování elegance a stylu. Sklenice na alkohol i nealko z řady Marino přesně toto splňují. Sklenice na víno působí elegantně a je přitažlivým způsobem zvláštní. Nabídněte svým hostům víno v originálních sklenicích, které zaujmou!

vinařství Šilinek Šilink - bílé perlivé víno - vinařství Šilinek

Šilink - bílé, je svěží perlivé víno vyrobené z kvalitních odrůd vín s těch nejlepších viničních tratí Pálavských vrchů. Charakteristika Šilink je svěží bílé perlivé víno vyrobené z kvalitních odrůd viničních tratí z Pálavy. Sycení vína probíhá speciální metodou, která vínu dodává obzvláště jemné a vydatné perlení. Sožení perlivého vína je 25% Rulandské šedé, 25% Veltlínské zelené, 50% Ryzlink vlašský. Doporučujeme Doporučujeme ke slavnostnějším příležitostem....

vinařství Šilinek Šilink - růžové perlivé víno - vinařství Šilinek

Šilink - růžové je svěží perlivé víno vyrobené z kvalitních odrůd vín s těch nejlepších viničních tratí Pálavských vrchů. Charakteristika Šilink je svěží růžové perlivé víno vyrobené z kvalitních odrůd viničních tratí z Pálavy. Sycení vína probíhá speciální metodou, která vínu dodává obzvláště jemné a vydatné perlení. Doporučujeme Doporučujeme ke slavnostnějším příležitostem.

vinařství Šilinek Šilink - červené perlivé víno - vinařství Šilinek

Šilink je svěží červené perlivé víno vyrobené z kvalitních odrůd vín s těch nejlepších viničních tratí Pálavských vrchů. Charakteristika Šilink je svěží červené perlivé víno vyrobené z kvalitních odrůd viničních tratí z Pálavy. Sycení vína probíhá speciální metodou, která vínu dodává obzvláště jemné a vydatné perlení. Podáváme Doporučujeme ke slavnostnějším příležitostem.

Merlíto - Merlot rosé, 2015, perlivé víno, sladké, Volařík, 0,75l

Svěží perlivé rosé víno z odrůdy Merlot. Zbytkový cukr nádherně vyvažuje příjemná kyselinka a jemné perlení. V osvěžující vůni i chuti jednoznačně dominují zavařené jahody. Podávejte dobře podchlazené na 5-6 °C.

Syčák, růžové perlivé víno, polosuché, Nestarec, 0,75l

Syčák je mladý, energický a drzý. Nerad se přizpůsobuje a proto na něj volávají TY SYČÁKU! Přesně takové je tohle víno: je mladistvé, svěží, plné energie a drze se hlásí k tomu, že je dosycené CO2! A proč ne? Říkejte mu klidně Syčák, určitě kvůli tomu nevypění...

Syčák, bílé perlivé víno, suché, Nestarec, 0,75l

Syčák je mladý, energický a drzý. Nerad se přizpůsobuje a proto na něj volávají TY SYČÁKU! Přesně takové je tohle víno: je mladistvé, svěží, plné energie a drze se hlásí k tomu, že je dosycené CO2! A proč ne? Říkejte mu klidně Syčák, určitě kvůli tomu nevypění...

Divoká višeň, Frizzante, perlivé ovocné víno, polosladké, Vajbar, 0,75l

Barva je temně fialová. Vůně svěží, výrazná, višňová. Chuť je jemně nasládlá s výraznou svěží kyselinou a jemným výrazným perlením.

Dárková sada 2 křišťálových sklenic na perlivé víno, 506ml série IVENTO, SCHOTT ZWIESEL

Dárková sada 2 sklenic na šampaňské víno, bezolovnatý křišťál, technologie Tritan, Výška: 222 mm. Průměr: 70 mm. Obsah: 506 ml. Bezolovnatý křišťál vhodný k mytí v myčce na nádobí (nešedne). Komplet vyrobeno v německu.

ROSECCO ROSÉ PERLIVÉ NOVÉ VINAŘSTVÍ 0,75L

Polosladké růžové víno s výrazným perlením.

PROSECCO FRIVOLO FRIZZANTE 0,75L

Bílé perlivé víno z odrůdy hroznů Glera.

LAMBRUSCO EMILIA BIANCO FRIZZANTE

Lehce perlivé révové víno – polosladké.

MARTINI PROSECCO 0,75L

Lehce aromatické perlivé víno se stopou zelených jablek a šalvěje.

KARE DESIGN Sklenice na červené víno Rosetta

KARE DESIGN Sklenice na červené víno Rosetta: Netradiční elegance, tak by se dala nazvat řada Rosetta, která obsahuje sklenice na alkoholické nápoje. Sklenice na bílé, červené i perlivé víno má svá specifika, proto je třeba mít pro každý tento lahodný mok skleničku. Zapomeňte na nudné a ohrané tvary a zkuste to jinak, popíjení vína bude ještě větší prožitek.

KARE DESIGN Sklenice na bílé víno Rosetta

KARE DESIGN Sklenice na bílé víno Rosetta: Netradiční elegance, tak by se dala nazvat řada Rosetta, která obsahuje sklenice na alkoholické nápoje. Sklenice na bílé, červené i perlivé víno má svá specifika, proto je třeba mít pro každý tento lahodný mok skleničku. Zapomeňte na nudné a ohrané tvary a zkuste to jinak, popíjení vína bude ještě větší prožitek.

LAMBRUSCO BELLISSIMO ROSSO 1.5L

Italské lehce perlivé révové víno – polosladké, červené.

LAMBRUSCO EMILIA ROSSO FRIZZANTE 0.75L

Lehce perlivé révové víno – polosladké, červené.

LAMBRUSCO BELLISSIMO BIANCO 1,5L

Italské lehce perlivé révové víno – polosladké, bílé.

Rivani Prosecco Frizzante DOC Spago 0,75l

Perlivé bílé víno suché, slámově žluté barvy.

LAMBRUSCO EMILIA ROSSO 1.5L FRIZZANTE

Lehce perlivé révové víno – polosladké, červené.

LAMBRUSCO BELLISSIMO BIANCO 0,75L

Italské lehce perlivé révové víno – polosladké, bílé.

LAMBRUSCO BELLISSIMO ROSSO 0,75L

Italské lehce perlivé révové víno – polosladké, červené.

SODASTREAM Sirup Hroznové víno 750ml - Hroznové víno

Koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu Velké balení 750ml za zvýhodněnou cenu Koncentrovaná příchuť s recepturou, která chuťově nejlépe vynikne v perlivé vodě. Příjemná ovocná chuť ve velkém, cenově zvýhodněném balení. Koncentrát 750ml Doporučený poměr ředění 1 díl koncentrátu na 23 dílů perlivé vody 18 i více litrů perlivého nápoje z jednoho 750ml balení Víčko s odměrkou pro přípravu správné chuti Neobsahuje alergeny Měrná cena 19,87 Kč za 100ml...

Vinné sklepy Zapletal Frizzante 0,75l r.2014 šumivé víno

Vyrobeno z hroznů odrůdy Merlot jako Blanc de Noir. Toto polosuché jemně perlivé víno je světlé zelenožluté barvy. Ve vůni a chuti můžeme hledat jemnou ovocitost s nádechem broskve. Toto víno bylo vyrobeno jako lehké letní osvěžující víno, v chuti s výraznější kyselinkou a s nižším obsahem alkoholu.

Podobné fráze: