Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Paulmann bodovky

Nalezeno:    40 produktů

PAULMANN P 92545 + 5 let záruka ZDARMA!

Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 8W . Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. Svítidlo Paulmann lze osadit světelným zdrojem patice G4. kov je převažující materiál v tomto svítidle.

PAULMANN P 92019 + 5 let záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu max. 1x20W. Paulmann je svítidlem s paticí G4 pro světelný zdroj. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je sklo.

PAULMANN P 93512 + 5 let záruka ZDARMA!

Paulmann je svítidlem s paticí G4 pro světelný zdroj. hliník je převažující materiál v tomto svítidle. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu max. 1x20W. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů.

PAULMANN P 98569 + 5 let záruka ZDARMA!

Hlavním materiálem svítidla je hliník. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon vč. 3x20W. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. Paulmann je svítidlem s paticí G4 pro světelný zdroj.

PAULMANN P 93514 + 5 let záruka ZDARMA!

hliník je většinovým materiálem tohoto svítidla. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí G4. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu max. 1x20W. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu.

PAULMANN P 99473 + 5 let záruka ZDARMA!

K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice GU5,3. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon vč. 6x35W. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů hliník / zinek

PAULMANN P 98472 + 5 let záruka ZDARMA!

kov je většinovým materiálem tohoto svítidla. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu max. 1x20W. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí G4. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů.

PAULMANN P 93543 + 5 let záruka ZDARMA!

Paulmann je svítidlem s paticí G4 pro světelný zdroj. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 13,2W. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál kov.

PAULMANN P 92018 + 5 let záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to vč. 3x10W. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. Paulmann je svítidlem s paticí G4 pro světelný zdroj. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: sklo.

PAULMANN P 17954 + 5 let záruka ZDARMA!

Paulmann je svítidlem s paticí GU5,3 pro světelný zdroj. max. 1x50W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. hliník / zinek dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

PAULMANN P 99357 + 5 let záruka ZDARMA!

Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu vč. 3x35W na které je svítidlo zkonstruováno. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály hliník / zinek. Paulmann je svítidlem s paticí GU4 pro světelný zdroj.

PAULMANN P 99356 + 5 let záruka ZDARMA!

Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu vč. 4x35W. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály hliník / zinek. Svítidlo Paulmann lze osadit světelným zdrojem patice GU5,3.

PAULMANN P 99543 + 5 let záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - vč. 3x20W. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál kov. Svítidlo Paulmann lze osadit světelným zdrojem patice GU5,3.

PAULMANN P 98773 + 5 let záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě max. 1x50W. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál hliník. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. Svítidlo Paulmann lze osadit světelným zdrojem patice GU5,3.

PAULMANN P 98449 + 5 let záruka ZDARMA!

Svítidlo Paulmann lze osadit světelným zdrojem patice G4. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál kov. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to max. 1x20W.

PAULMANN P 93525 + 5 let záruka ZDARMA!

hliník je převažující materiál v tomto svítidle. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje G4Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon max. 1x20W.

PAULMANN P 92548 + 5 let záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí GU5,3. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou hliník / zinek. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu vč. 3x35W.

PAULMANN P 92021 + 5 let záruka ZDARMA!

Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je sklo. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 4,9W. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje G4

PAULMANN P 17946 + 5 let záruka ZDARMA!

K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje GU5,3max. 1x50W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. hliník / zinek dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled.

PAULMANN P 17958 + 5 let záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou hliník / zinek. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. max. 1x50W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje GU5,3

PAULMANN P 17956 + 5 let záruka ZDARMA!

Toto svítidlo je tvořeno materiály hliník / zinek. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí GU5,3. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu max. 1x50W na které je svítidlo zkonstruováno. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu.

PAULMANN P 17955 + 5 let záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí GX5,3. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů hliník / zinekVestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to max. 1x50W.

PAULMANN P 99445 + 5 let záruka ZDARMA!

Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje GX5,3Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu vč. 4x35W. Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály hliník / zinek.

PAULMANN P 99302 + 5 let záruka ZDARMA!

Hlavními materiály svítidla jsou hliník / zinek. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí GU4. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to vč. 3x35W.

PAULMANN P 99377 + 5 let záruka ZDARMA!

Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou hliník / zinek. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě vč. 6x35W. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí GX5,3.

PAULMANN P 99812 + 5 let záruka ZDARMA!

Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál kov. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 3,5W . K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice GU10.

PAULMANN P 98561 + 5 let záruka ZDARMA!

Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to vč. 10x10W. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice G4. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je kov.

PAULMANN P 98466 + 5 let záruka ZDARMA!

V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je kov. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - max. 1x20W. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice G4.

PAULMANN P 98429 + 5 let záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě vč. 3x20W. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice G4. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je kov.

PAULMANN P 98432 + 5 let záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě max. 1x20W. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice G4. kov je převažující materiál v tomto svítidle. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu.

PAULMANN P 5709 + 5 let záruka ZDARMA!

Pro vznik tohoto svítidla, výrobce použil materiály hliník / zinek. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí GU5,3. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě max. 1x35W. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů.

PAULMANN P 98402 + 5 let záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě max. 1x20W. V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je kov. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí G4. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů.

PAULMANN P 5753 + 5 let záruka ZDARMA!

K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice GU5,3. Hliník / zinek dávají tomuto svítidlu nezaměnitelný vzhled. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. Maximální příkon svítidla byl výrobcem deklarován na hodnotu max. 1x35W.

PAULMANN P 5774 + 5 let záruka ZDARMA!

Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu max. 1x35W na které je svítidlo zkonstruováno. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou hliník / zinek. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí GU4.

PAULMANN P 5775 + 5 let záruka ZDARMA!

Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí GU4. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou hliník / zinek. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - max. 1x35W.

PAULMANN P 99458 + 5 let záruka ZDARMA!

Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje GU5,3Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to vč. 4x35W. Toto svítidlo je tvořeno materiály hliník / zinek.

PAULMANN P 98366 + 5 let záruka ZDARMA!

V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je kov. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí GU4. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to vč. 3x35W. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu.

PAULMANN P 99593 + 5 let záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí GU5,3. V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je kov. Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon vč. 3x20W.

PAULMANN P 98409 + 5 let záruka ZDARMA!

Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: kov. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu vč. 3x20W na které je svítidlo zkonstruováno. Vestavné 12V bodovky, určené k zapuštění do podhledů. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje G4

PAULMANN P 93727 + 5 let záruka ZDARMA!

Vestavné bodovky s pracovním napětím 12V a montáží pod omítku/do podhledu. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - vč. 3x35W. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou hliník / zinek. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice GU5,3. Toto svítidlo je díky krytí IP65 označeno jako prachotěsné a vysoce odolné vůči proudu vody ze všech úhlů....Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: