Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Parni lokomotiva puzzle

Nalezeno:    6 produktů

METAL EARTH 3D kovové Parní lokomotiva

3D modely z oceli METAL EARTH Dopravní prostředky, MMS033 Parní lokomotiva. Model z řady Silver Edition obsahující 2 plátky oceli s dílky - pro zkušené modeláře. 3D puzzle METAL EARTH - kovové laserem vyřezávané plátky, ze kterých vzniknou fascinující modely světových monumentů či proslavených dopravních prostředků.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

3D Puzzle, Parní lokomotiva

3D Puzzle, Parní lokomotiva Papírová prostorová stavebnice

3D Puzzle, Parní lokomotiva

3D Puzzle - Parní lokomotivy je stavebnice vyrobena z velmi pevného a silného papíru. Jednotlivé díly puzzle se sestavují podle čísel na výrobku. Stavebnice se skládá z 201 dílů. Stavebnice není vhodná pro děti do 3 let, hrozí nebezpečí vdechnutí malých částí. Na tuto stavebnice není potřeba použít ani nůžky ani lepidlo.

3D kovové puzzle METAL EARTH Parní lokomotiva

3D modely z oceli METAL EARTH Dopravní prostředky, MMS033 Parní lokomotiva. 3D puzzle METAL EARTH - kovové laserem vyřezávané plátky, ze kterých vzniknou fascinující modely světových monumentů či proslavených dopravních prostředků. Balení obsahuje 2 ocelové plátky s dílky a návod na složení. Nářadí není součástí balení. Doporučený věk: od 14 let.

3D dřevěné puzzle Parní lokomotiva P134

Přírodní 3D dřevěné puzzle skládačka - Woodcraft Construction Kit - Parní lokomotiva

Ugears 3D mechanické puzzle Parní lokomotiva s vagónem

Přírodní 3D dřevěné mechanické puzzle UGEARS Parní lokomotiva s vagónem. Dřevěná lokomotiva má vyklápěcí střešní okno, otevírací dvířka a vysouvací žebřík. Vagón má otevírací střešní část. Postav lokomotivu na koleje a sleduj, jak se i s vagónem po natažení rozjede... 3D pohyblivý model pracuje bez nutnosti lepení a umožňuje pochopit základní principy mechaniky. Materiál dřevěná překližka. Počet dílků: 443. Rozměry složeného modelu: 68 x 13,2 x 10 cm. Vhodné pro věk od 14 let....

Dřevěné mechanické puzzle 3D Motor, Ugears

Mechanické 3D puzzleRozměry: 162x78x100 mmPočet dílků: 81Věk: 14+Dřevěná mechanická skládačka - motorSvého času, kdysi dávno byla parní lokomotiva to NEJ a lidé byli ohromeni zejména její neviditelnou silou a hlučným provozem. Vzdušný motor od UGEARS je malá, ale přesná obdoba parní lokomotivy. Jediné, co potřebujete udělat je fouknout do speciální dutiny nebo do běžného balónku a motor začne fungovat. Tento model je neobvyklý, protože je vyroben výhradně z dřevěné...