Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Paramax rapid

Nalezeno:    22 produktů

Paramax Rapid 500mg (30 tablet)

Složení léčivá látka: Paracetamolum 500 mg v jedné tabletě. Pomocné látky: Povidon, mikrokrystalická celulosa, sodná sůl karboxymethylškrobu, kyselina stearová 50%, magnesium-stearát. PARAMAX Rapid 500 mg tablety neobsahují barviva, laktózu, sacharozu ani gluten Indikační skupina: Analgetikum, antipyretikum Charakteristika Léčivá látka přípravku Paramax Rapid je paracetamol. Paramax Rapid tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Paramax Rapid nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení, mohou jej t...

Více informací
od 32 Kč
Koupit nejlevněji

Paramax Rapid tablety 30x500mg

Paramax Rapid 500mg 30 tablet Lék obsahující léčivou látku Paracetamol, který působí proti bolesti a zvýšené tělesné teplotě. Paramax Rapid 500mg má rychlý nástup účinku a je vhodný na bolesti hlavy, zubů, zad, pohybového aparátu a při bolestivé menstruaci. Dále při chřipkových onemocněních, ke snížení zvýšené tělesné teploty. Paramax Rapid je šetrný k žaludku a mohou ho užívat dospělí a děti od 6 let věku.

Paramax Rapid 500mg tbl.30

Paramax Rapid se užívá k rychlé a účinné úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, pohybového ústrojí, při bolestivé menstruaci a ke snížení zvýšené tělesné teploty. Paramax Rapid též přináší úlevu při nachlazení a bolesti v krku.

Paramax Rapid 250mg tbl.10

Paramax Rapid se užívá k rychlé a účinné úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, pohybového ústrojí, při bolestivé menstruaci a ke snížení zvýšené tělesné teploty. Paramax Rapid též přináší úlevu při nachlazení a bolesti v krku.

Paramax Rapid 1g tbl.15

PARAMAX Rapid 1 g se užívá k rychlé úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, při bolestivé menstruaci a ke snížení zvýšené tělesné teploty.

Paramax Rapid 1g tbl.5

PARAMAX Rapid 1 g se užívá k rychlé úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, při bolestivé menstruaci a ke snížení zvýšené tělesné teploty.

Paramax Rapid 250mg por.tbl.nob.10x250mg

Kvalitní Paramax Rapid 250mg por.tbl.nob.10x250mg za 21 Kč.

Paramax Rapid 500mg por.tbl.nob.30x500mg

Kvalitní Paramax Rapid 500mg por.tbl.nob.30x500mg za 32 Kč.

Paramax Rapid 1g por.tbl.nob.5x1000mg

Kvalitní Paramax Rapid 1g por.tbl.nob.5x1000mg za 23 Kč.

Paramax Rapid 1g por.tbl.nob. 15x1000mg

Kvalitní Paramax Rapid 1g por.tbl.nob. 15x1000mg za 60 Kč.

PARAMAX RAPID 1 G 5X1000MG Tablety

PARAMAX se užívá k rychlé úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, při bolestivé menstruaci a ke snížení zvýšené tělesné teploty. Přináší úlevu při bolesti svalů a kloubů a bolesti v krku provázející chřipku a nachlazení.

PARAMAX RAPID 250 MG 10X250MG Tablety

Tablety jsou určeny k léčbě horečky a mírné až středně silné bolesti jako jsou bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zubů, menstruační bolesti, bolesti zad, bolesti svalů a kloubů a bolesti v krku při chřipce a nachlazení. Přípravek současně snižuje horečku.

Paramax Rapid 1g por.tbl.nob.5x1000mg

Přípravek PARAMAX Rapid 1g tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. PARAMAX Rapid 1 g nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení, mohou jej tedy užít i nemocní s žaludečními a dvanáctníkovými vředy. PARAMAX Rapid 1 g se užívá k rychlé úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, při bolestivé menstruaci a ke snížení zvýšené tělesné teploty.

Paramax Rapid 1g por.tbl.nob. 9x15x1000mg display

PARAMAX Rapid 1 g se užívá k rychlé úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, při bolestivé menstruaci a ke snížení zvýšené tělesné teploty.

Paramax Rapid 1g por.tbl.nob. 15x1000mg

Paramax patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je 1g paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení, mohou jej tedy užít i nemocní s žaludečními a dvanáctníkovými vředy. Čtěte podrobně příbalový leták.

Paramax Rapid 500mg por.tbl.nob.30x500mg

Přípravek tlumí nejrůznější bolesti a snižuje tělesnou teplotu. Čtěte podrobně příbalový leták.

Paramax Rapid 500mg por.tbl.nob.30x500mg

Přípravek tlumí nejrůznější bolesti a snižuje tělesnou teplotu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Paramax Rapid 1g por.tbl.nob. 9x15x1000mg display

Patří mezi léky nazývané analgetika, antipyretika. Léčivá látka je 1g paracetamol. Tlumí bolest a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení, mohou jej tedy užít i nemocní s žaludečními a dvanáctníkovými vředy. Čtěte podrobně příbalový leták.

Paramax Rapid 250mg por.tbl.nob.10x250mg

Tablety jsou určeny k léčbě horečky a mírné až středně silné bolesti jako jsou bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zubů, menstruační bolesti, bolesti zad, bolesti svalů a kloubů a bolesti v krku při chřipce a nachlazení. Přípravek současně snižuje horečku. Přípravek je určen zejména pro děti.