Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Paralen cipky

Nalezeno:    6 produktů

Paralen 100 (5 čípků)

Příbalová informace - pro volně prodejný lék Informace pro použití, čtěte pozorně P A R A L E N 100 (Paracetamolum) čípky Držitel rozhodnutí o registraci/Výrobce Zentiva, k.s., Praha, Česká republika Složení Léčivá látka: Paracetamolum 100 mg v 1 čípku Čípkový základ: Tuk pro čípky Indikační skupina Antipyretikum, analgetikum (ke snížení horečky a tlumení bolesti) Charakteristika Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 100 čípky, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. In...

Více informací
od 20 Kč
Koupit nejlevněji

Paralen čípky 5x100mg

Čípky Paralen 100 se používají u dětí o tělesné hmotnosti nad 7 kg ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních, dále se používá při mírné až střední bolesti různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů a při bolesti kloubů a svalů provázející chřipková onemocnění.

Paralen čípky 5x500mg

Přípravek používají dospělí, mladiství a děti starší než 9 let (nebo s tělesnou hmotností vyšší než 40kg) při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, pohybového ústrojí, při chřipkových onemocněních, ke snížení zvýšené tělesné teploty, při bolestivé menstruaci.

Paralen 500 čípky 5x500mg

PARALEN 500 ČÍPKY Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 500 SUP, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Čípky jsou zvlášť vhodné pro nemocné se zažívacími obtížemi a pro nemocné užívající více léků současně. Přípravek Paralen 500 SUP používají dospělí, mladiství a děti starší než 9 let (nebo s tělesnou hmotností vyšší než 40 kg) při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, pohybového ústrojí, při chřipkových onemocněních, ke snížení zvýšené t...

Paralen 100 pro infantibus čípky 5x100mg

Paralen dětské čípky 100mg 5 kusů Čípky pro děti s hmotností nad 7kg. Paralen dětské čípky účinně snižují zvýšenou tělesnou teplotu, horečku a působí proti bolesti. Jsou vhodné při bolesti zoubků, hlavy, svalů a kloubů. Dávkujte v rozestupu 6 hodin 3x denně 1 čípek. Balení: 5 čípků.

Paralen 100 supp.5x100mg

Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 100 čípky, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.

Paralen 100 supp.5x100mg

Léčivý přípravek Paralen čípky účinně snižuje tělesnou teplotu při chřipkových a jiných horečnatých onemocněních, při bolestech různého původu, například hlavy, zubů či bolesti kloubů, která může chřipku a nachlazení provázet. Čípky Paralen mohou užívat děti od 3 měsíců a současně vážící více než 7 kg.