Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Paralen 500

Nalezeno:    19 produktů

Paralen 500 (12 tablet)

1/5 Příloha č. 1 k opravě sdělení sp.zn. sukls226519/2009 PŘÍBALOVÁ INFORMACE INFORMACE PRO UŽIVATELE PARALEN 500 tablety Paracetamolum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek PARALEN 500 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud po...

Více informací
od 20 Kč
Koupit nejlevněji

Zentiva Paralen 500 (24x500mg)

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. * Kód SUKL: 0162142 Výrobce: Zentiva, k.s., Praha, Česká republika Tato příbalová informace byla naposledy schválena 16.4.2010

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Zentiva Paralen Grip (24 tablet)

_______ Kód SÚKL 0157600 Název LP PARALEN GRIP CHŘIPKA A KAŠEL Doplněk názvu POR TBL FLM 24 Cesta Perorální podání Léková forma Potahovaná tableta Velikost balení 24 Síla Jazyk obalu česky Typ balení Blistr Režim výdeje Volně prodejné léčivé přípravky Účinná látka PARACETAMOL (PARACETAMOLUM) FENYLEFRIN-HYDROCHLORID (PHENYLEPHRINI HYDROCHLORIDUM) DEXTROMETHORFAN-HYDROBROMID (DEXTROMETHORPHANI HYDROBROMIDUM) ATC skupina N02BE51 Název ATC skupiny

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Paralen Extra proti bolesti (24 tablet)

1/4 Příloha č. 1 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls39419/2012 Příbalová informace: informace pro uživatele PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI (paracetamolum/coffeinum) potahované tablety Přečtete si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji...

Více informací
od 50 Kč
Koupit nejlevněji

Paralen Extra proti bolesti (12 tablet)

1/4 Příloha č. 1 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls39419/2012 Příbalová informace: informace pro uživatele PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI (paracetamolum/coffeinum) potahované tablety Přečtete si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji...

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

Zentiva Paralen Grip horký nápoj (12 granulí pro suspenzi)

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ 12 Granule pro suspenzi je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Paralen 500 tablety 24x500mg

Paralen 500 tablety 24x500mg Lék obsahující léčivou látku Paracetamol, který působí proti bolesti a zvýšené tělesné teplotě. Paralen 500 je vhodný na bolesti hlavy, zubů, zad, pohybového aparátu a při bolestivé menstruaci. Dále při chřipkových onemocněních, ke snížení zvýšené tělesné teploty. Paralen 500 je šetrný k žaludku a mohou ho užívat dospělí a děti od 6 let věku. Balení: 24 tablet.

Paralen 500 tablety 12x500mg

Paralen 500 tablety 12x500mg Lék obsahující léčivou látku Paracetamol, který působí proti bolesti a zvýšené tělesné teplotě. Paralen 500 je vhodný na bolesti hlavy, zubů, zad, pohybového aparátu a při bolestivé menstruaci. Dále při chřipkových onemocněních, ke snížení zvýšené tělesné teploty. Paralen 500 je šetrný k žaludku a mohou ho užívat dospělí a děti od 6 let věku. Balení: 12 tablet.

Paralen 500 24 tablet

Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Tablety PARALEN 500 jsou určeny ke snížení horečky při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. Tablety PARALEN 500 jsou také vhodné při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolestech pohybového ústrojí provázejících chřipku a nachlazení a bolestech zad. Přípravek PARALEN 500 je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let ...

Paralen 500 čípky 5x500mg

PARALEN 500 ČÍPKY Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 500 SUP, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Čípky jsou zvlášť vhodné pro nemocné se zažívacími obtížemi a pro nemocné užívající více léků současně. Přípravek Paralen 500 SUP používají dospělí, mladiství a děti starší než 9 let (nebo s tělesnou hmotností vyšší než 40 kg) při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, pohybového ústrojí, při chřipkových onemocněních, ke snížení zvýšené t...

Paralen 500 supp.5x500mg

Přípravek je určen k úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, revmatických a svalových bolestech a bolestech při menstruaci. Čtěte pozorně příbalový leták.

PARALEN 500 mg 12 tablet

PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti různého původu a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Lék pro dospělé, dospívající a děti od 6 let věku.

PARALEN 500 mg 24 tablet

PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti různého původu a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Lék pro dospělé, dospívající a děti od 6 let věku.

Paralen 500 por.tbl.nob.12x500mg

1. CO JE PŘÍPRAVEK PARALEN 500 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Tablety Paralen 500 nezhoršují žaludeční potíže a nevyvolávají zvracení, mohou je užít i nemocní se žaludečními a dvanáctníkovými vředy a nemocní, kteří nesnášejí kyselinu acetylsalicylovou. Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. Tablety Paralen 500 jso...

Paralen 500 por.tbl.nob.12x500mg

Ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení.

Paralen 500 por.tbl.nob.24x500mg

Ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení.

ZENTIVA, K.S., PRAHA | Paralen 500 tbl.12

Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.

ZENTIVA, K.S., PRAHA | Paralen tbl.24x500mg

Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.

Paralen Horký nápoj bez cukru

PARALEN HORKÝ NÁPOJ BEZ CUKRU 500 MG citrón Prášek pro přípravu horkého nápoje pro snížení horečky, utlumení bolesti a úlevu od chřipky. Indikován při horečce, při akutních bakteriálních a virových infekcích, bolestech zubů, hlavy, neralgii, bolestech svalů či kloubů nezánětlivého původu, při bolestech vertebrogenního původu a menstruačních bolestech. Sáček obsahuje 500 mg paracetamolu. Pomocná látka: sodík (121,39 mg /sáček),aj. Určeno pro do...

Paralen Grip Horký nápoj echinacea a šípky 12 sáčků

Složení: Účinné látky jeden sáček obsahuje paracetamolum 500 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg Pomocné látky sacharóza 2806,32 mg, aspartam 74,6 mg, dihydrát citronanu sodného 517,40 mg (odpovídá 121,39 mg sodíku) kyselina citronová, kyselina vinná, přírodní citronové aroma v prášku, povidon 25, kyselina askorbová, pigmenty z oddenku kurkumy dlouhé Dávkování: Dospělí, včetně starších osob a dospívajících od 15 let Podává se jeden sáček rozpuštěný v šálku horké vody (nikoli vařící) až čtyř...

Paralen Grip horký Echin+šípky por.gra.sol.scc.12

PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky 500 mg/10 mg.