Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Parafinova vanicka

Nalezeno:    6 produktů

T-Nails import Italwax Parafínová vanička 2 900 ml

Návod: Umístěte přístroj na rovný povrch zaručující dobrou stabilitu. Napájací kabel zapojte do zásuvky a otevřete horní část vaničky. Vložte parafínový vosk do vaničky, rozlámaný na malé kousky, zavřete víkem aby byla teplota stabilnější. Otočte kontrolku z OFF do polohy ON. Kontrolka sa rozsvítí zeleně a indikuje tak, že zařízení pracuje, červené světlo indikuje, že se zásobník ohřívá.

Tasha Vanička parafínová na 3kg - Fialovobílá

Vanička parafínová až na 3kg parafínu. Parafínové zálazně se aplikují hlavně v zimě, kdy prohřívají studené končetiny. Parafínové zábaly mají hydratační a vyživující účinky. Tato parafínová vanička nemá žádné příslušenství. Návod: Umístěte přístroj na rovný povrch zaručují dobrou stabilitu. napájecí kabel zapojte do zásuvky a otevřete horní část vaničky. Vložte parafínový vosk do vaničky, rozlámané na malé kousky, dokud čáry \"MAX\" zavřete víkem aby byla teplota stabilnější. Otočte kontrol...

Tasha Vanička parafínová na 1,5kg s příslušenstvím

Parafínová vanička obsahuje: 0, 5 kg parafínu 1 pár froté rukavic mřížku na dno, která chrání zákaznici před popálením Vanička je na 1,5 kg parafínu, 1 kg doporučujeme dokoupit.

T-Nails import Vanička parafínová s příslušenstvím

Parafínová vanička na zábaly obsahuje:: 0, 5 kg parafínu, 1 pár froté rukavic, mřížku na dno, která chrání zákaznici před popálením. Vanička je na 1,5 kg parafínu, 1 kg doporučujeme dokoupit.

T-Nails import Italwax Vanička parafínová 2300 ml fialovobílá

Vanička parafínová až na 3kg parafínu. Parafínové zálazně se aplikují hlavně v zimě, kdy prohřívají studené končetiny. Parafínové zábaly mají hydratační a vyživující účinky. Tato parafínová vanička nemá žádné příslušenství. Návod: Umístěte přístroj na rovný povrch zaručují dobrou stabilitu. napájecí kabel zapojte do zásuvky a otevřete horní část vaničky. Vložte parafínový vosk do vaničky, rozlámané na malé kousky, dokud čáry \"MAX\" zavřete víkem aby byla teplota stabilnější. Otočte kontrolk...

BODY COMFORT Kosmetický parafín 02

Kosmetický parafín k parafínové lázni vhodný k lázni BODY COMFORT Parafínová vanička BC 01.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: