Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Paprika f1

Nalezeno:    9 produktů

KitchenAid 5KSM150PS

Funkce a příslušenství robota: hnětení; šlehání Planetární systém míchání: ANO Objem hlavní nádoby (l): 4.83 Ovládání: posuvné Počet rychlostí: 10 Pulzní spínač: NE Plynulá regulace rychlosti: NE Příkon robota (W): 300 Vyjádřením osobnosti každého kuchaře je vytvoření smyslného kulinářského zážitku, který zasahuje všechny smysly, včetně našeho zraku. KitchenAid vnímá své roboty jako kreativní prodloužení rukou kuchaře a díky tomu, že poskytují optimální kontrolu na profesionální úrovni, jsou vý...

Více informací
od 12 828 Kč
Koupit nejlevněji

Paprika Mavras F1 - semena papriky

Hybridy F1 pro venkovní i skleníkový výsev. Plody jsou tmavě fialové a mají jemnou chuť. Vyžaduje půdu bohatou na živiny a humus a stanoviště na přímém slunci.

Paprika Orias F1 - semena papriky

Vyžaduje půdu bohatou na živiny a humus a stanoviště na přímém slunci. Nenechávejte vyschnout a jednou za 14 dní přihnojte tekutým hnojivem.

Paprika F1 Kubista roční - Capsicum annuum - semena - 10 ks

Paprika F1 Kubista je hybridní poloranou odrůdou papriky vhodnou především k pěstování ve sklenících. Odrůda je známá svými zelenými plody, které se v době botanické zralosti zbarvují do oranžova. Plod váží přibližně 180 gramů.

Paprika Garnet F1 - Capsicum annuum - semena - 10 ks

Paprika garnet F1 je hybridní odrůdou papriky vhodnou především pro pěstování ve sklenících a pařeništích. Odrůda se vyznačuje svými lesklými plody žluté barvy.

Paprika Roberta F1 - Capsicum annuum - semena - 6 ks

Paprika Roberta F1 je velmi raná odrůda vhodná pro polní pěstování ale i pro pěstování na záhoně. Plody jsou velké červené, jedná se o typickou odrůdu. Chuť plodů je jemná. Paprika Robeta má velké výnosy.

Paprika Orias F1 - Capsicum annuum - semena - 5 ks

Paprika Orias F1 má jasně zelené až červené plody výrazně štiplavé chuti. Jde o odrůdu s velice úzkými plody tzv. peperoni. Na kráse přidávají paprice Orias F1 lehce zakroucené špičky plodů. Tato odrůda je vhodná k pěstování ve volné půdě i ve skleníku. Dobře odolává virům.

BIO Paprika Atris F1 - prodej bio osiva - 5 ks

BIO Paprika Atris - prodej bio osiv - Capsicum Annuum L. Paprika Atris je hladká, sladká paprika červená barvy. Plody bio papriky jsou 22 cm dlouhé a rychle se zbarvují ze zelené do červené. BIO semena papriky Atris vyséváme od února do dubna na slunečné stanoviště.

Paprika hybridní Beja F1- Capsicum annuum - semena - 10 ks

Jedná se o hybridní poloranou odrůdu papriky známou svými plody podlouhlého kuželovitého tvaru a červené barvy. Odrůda je vhodná nejen k pěstování v zeleninových záhonech, ale také ve sklenících.

Paprika Pinokkio - semena papriky

Výnosný hybrid F1 se sladce aromatickými plody a velmi příjemným aroma. Vhodná pro skleníkovou i venkovní výsadbu. Má ráda humózní půdy obohacené kompostem a venku se jí daří nejlépe na slunném místě, chráněném proti větru.