Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Panadol baby

Nalezeno:    4 produkty

Panadol Baby čípky 10x125mg

Panadol Baby dětské čípky 125mg 10 kusů Panadol Baby čípky obsahují paracetamol látku proti bolesti a ke snížení horečky. Panadol Baby čípky jsou určeny ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spálu, příušnice) a očkování. Panadol Baby čípky jsou též vhodné k tlumení bolesti provázející prořezávání zoubků, bolesti zubů, bolesti v krku a bolesti hlavy. Přípravek je určen pro d...

PANADOL Baby rektální čípky SUP 10x125 mg

Panadol Baby čípky je určen ke snížení horečky provázející chřipku, nachlazení a prořezávání zubů u dětí. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Panadol Baby čípky rct.supp.10x125mg

Přípravek Panadol Baby čípky obsahuje paracetamol, látku proti bolesti (analgetikum) a ke snížení horečky (antipyretikum). Přípravek je určen pro děti s tělesnou hmotností nad 9 kg. Čtěte pozorně příbalový leták.

Panadol Baby čípky 125mg rct.sup. 10x125mg

Panadol Baby čípky jsou určeny ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spálu, příušnice) a očkování.