Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Paint brush

Nalezeno:    13 produktů

Citadel Project Paint Set

Tato sada obsahuje sestavu 49 barev, 4 štětce a krabici Citadel project Box. Obsah balení: barvy Layer: Eshin Grey, Dawnstone, Ushabti Bone, Screaming Skull, Yriel Yellow, Flash Gitz Yellow, Evil Sunz Scarlet, Wild Rider Red, Skrag Brown, Deathclaw Brown, Altdorf Guard Blue, Calgar Blue, Cadian Fleshtone, Kislev Flesh, Gehenna s Gold, Auric Armour Gold, Warboss Green, Skarsnik Green, Ironbreaker, Runefang Steel. barvy Shade: Reikland Fleshshade, Nuln Oil, Seraphim Sepia, Carroburg Crimson, Biel...

Citadel Base Paint Set

Toto upravené balení obsahuje základní nabídku barev Citadel Base - barev se zvýšenou pigmentací určených pro základní nátěr modelů. Obsah balení: 1x nový štětec Basecoat Brush 11 barev Citadel Base (akrylátové barvy, objem 12ml každá): Abaddon Black, Ceramite White, Macragge Blue, Waaagh! Flesh, Bugman s Glow, Mephiston Red, Averland Sunset, Mournfang Brown, Zandri Dust, Leadbelcher a Balthasar Gold. Odkazy video (anglicky)

Citadel Shade Paint Set

Tato sada obsahuje základní nabídku stínovacích inkoustů Citadel Shade. Obsah balení: 1x štětec Wash Brush 8 inkoustů Citadel Shade (akrylátové barvy, objem 12ml každá): Nuln Oil, Cassandora Yellow, Carroburg Crimson, Drakenhof Nightshade, Biel-Tan Green, Reikland Fleshshade, Seraphim Sepia a Agrax Earthshade. Odkazy video (anglicky)

Citadel Layer Paint Set

Toto upravené balení obsahuje základní nabídku barev Citadel Layer - klasických barev pro barvení a stínování. Obsah balení 1x nový štětec Citadel Detail Brush 20 barev Citadel Layer (akrylátové barvy, objem 12ml každá): Flash Gitz Yellow, Yriel Yellow, Wild Rider Red, Evil Sunz Scarlet, Calgar Blue, Altdorf Guard Blue, Warboss Green, Skarsnik Green, Kislev Flesh, Cadian Fleshtone, Skrag Brown, Deathclaw Brown, Ushabti Bone, Screaming Skull, Dawnstone, Eshin Grey, Runefang Steel, Ironbreaker, A...

Citadel Built + Paint Set

Tato sada je určena jako úvod do sestavování a barvení modelů na vyzkoušení, co tento koníček obnáší. V sadě najdete kleštičky na vystřihávání modelů z rámečků, lepidlo na plastové modely, štětec Starter Brush a sadu 12 mini-barev (Abaddob Black, Ceramite White, Bugman s Glow, Zandri Dust, Waaagh! Flesh, Balthasar Gold, Macragge Blue, Mephiston Red, Averland Sunset, Mournfang Brown, Leadbelcher, Agrax Earthshad a Armageddon Dust). Upozorňujeme, barvy v této sadě jsou mini balení o objemu jen 3m...

Štětec Citadel Stippling Brush

Štětec značky Citadel. Stippling is a method of painting where you load the brush with paint and then apply it to the model in gentle stabbing motions. This creates a light, dusty, effect on the figure perfect for rust and weathering. This set contains one handmade Citadel Stippling Brush. Citadel Paintbrushes are expertly made with the specific task of painting Citadel miniatures in mind. The Citadel Stippling Brush has bristles made from custom-cut nylon fibres. These highly durable fibres ca...

Citadel Chaos Cultist Activity Paint Set

Sada Citadel Chaos Cultist Activity Paint Set je určena jako úvod do barvení modelů na vyzkoušení, co tento koníček obnáší. V sadě najdete 5 modelů Chaos Cultist, štětec Starter Brush a sadu 10 barev pro zobrazené barevné schéma. Upozorňujeme, že barvy v této sadě jsou mini balení o objemu jen 3ml (1/4 standartní barvy). Modely a jejich součásti nejsou složené ani nabarvené.

Warhammer 40000: Space Marine Paint Set

Balení Space Marine Paint Set obsahuje 3 základní plastové modely Space Marine, štětec Starter Brush a sadu 10 barev umožňujících modely nabarvit ve schématu kapituly Ultramaries. Modely nejsou nabarvené ani zkompletované. Barvy v této sadě jsou mini balení o objemu jen 3ml (1/4 standartní barvy). Tato sada je určena jako úvod do barvení modelů na vyzkoušení, co tento koníček obnáší.

Warhammer 40000: Space Marines + Paint Set

Tato sada je určena jako úvod do barvení modelů na vyzkoušení, co tento koníček obnáší. V sadě najdete 3 základní modely Tactical Space Marine, štětec Medium Base Brush a sadu 8 barev umožňujících modely nabarvit ve schématu kapituly Ultramaries. Upozorňujeme, barvy v této sadě jsou mini balení o objemu jen 3ml (1/4 standartní barvy). Modely a jejich součásti nejsou složené ani nabarvené.

Warhammer 40000: Stormcast Eternals + Paint Set

Tato sada je určena jako úvod do barvení modelů na vyzkoušení, co tento koníček obnáší. V sadě najdete 3 základní modely Stormcast Eternals Liberator, štětec Medium Base Brush a sadu 8 barev umožňujících modely nabarvit ve schématu lóže Hammers of Sigmar. Upozorňujeme, barvy v této sadě jsou mini balení o objemu jen 3ml (1/4 standartní barvy). Modely a jejich součásti nejsou složené ani nabarvené.

Easy to Build - Warhammer: Age of Sigmar Stormcast Eternals Paint Set

Tato sada barev je určena jako úvod do barvení modelů pro hráče začínající s armádou Stormcast Eternals.. V sadě naleznete štětec Starter Brush a sadu 6 barev (Kantor Blue, Retributor Armour, Drakenhof Nightshade, Reikland Fleshshade, Agrellan Earth a Imperial Primer). Upozornění: barvy v této sadě jsou mini balení o objemu 3 ml (1/4 standartní barvy).

Easy to Build - Warhammer: Age of Sigmar Khorne Bloodbound Paint Set

Tato sada barev je určena jako úvod do barvení modelů pro hráče začínající s armádou Khorne Bloodbound. V sadě naleznete štětec Starter Brush a sadu 7 barev (Bugman s Glow, Khorne Red, Leadbelcher, Retributor Armour, Reikland Fleshshade, Agrellan Earth a Imperial Primer). Upozornění: barvy v této sadě jsou mini balení o objemu 3 ml (1/4 standartní barvy).

Pollock - Leonhard Emmerling

Pollock - Leonhard Emmerling The rebel hero of Abstract Expressionism, Jackson Pollock (1912–1956) careened through his life like a firework across the American art landscape. Channeling ideas from sources as diverse as Picasso and Mexican surrealism, he rejected convention to develop his own way of seeing, interpreting, and expressing. Pollock’s most famous works are his drip paintings, where he dripped and poured household enamel paint over the canvas with a variety of instruments, from stick...