Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ovulacni tester

Nalezeno:    5 produktů

Poggio Fiorito Ovulační tester DONNA pro opakované používání

Ovulační tester Donna na bázi mikroskopu, pro opakované používání, ve velikosti rtěnky. Do 5 minut s 98% přesností stanoví plodné období ženy v menstruačním cyklu. Stačí nanést sliny na ochranné víčko. Užití Ovulační tester Donna jse malý ruční mikroskop, podle kterého s pomocí slin zjistíte Vaše plodné období v menstruačním cyklu. Ovulační období úženy trvá asi3 dny,6 dní se považuje za období možného otěhotnění. Studie prokázaly, že tento postup je jednou z nejspolehlivějších metod zjišťování...

Více informací
od 546 Kč
Koupit nejlevněji

Ovulační tester DONNA pro opakované používání

Ovulační tester Donna na bázi mikroskopu, pro opakované používání, ve velikosti rtěnky. Do 5 minut s 98% přesností stanoví plodné období ženy v menstruačním cyklu. Stačí nanést sliny na ochranné víčko.

Ovulační test FertilControl Light (DONNA) ovulační tester ze slin, ovulační mikroskop, 1 ks

Opakovatelný ovulační test je určen pro každodenní, opakované používání, na zjištění ovulace ze slin. Přesnost ovulačního mikroskopu až 98%, zvětšení až 70x. Malý, diskrétní, padne do ruky. Certifikovaný ovulační tester. Díky možnosti opakovaného používání ušetříte.

Ovulační test FertilControl Easy ovulační test ze slin, ovulační mikroskop, k opakovanému používání 1 ks

Ověřený a velice přesný ovulační tester, který určí pomocí vašich slin Vaše plodné období v menstruačním cyklu. Určený pro každodenní, opakované používání. Ovulační mikroskop s přesností stanovení ovulace až 98%, zvětšení až 70x. Certifikovaný ovulační tester. Zjistěte si své plodné dny opravdu jednoduchým, ale efektivním způsobem.

Adiel Ovulační test FertilControl Light (DONNA)

Ovulační tester Donna FertilControl Light na bázi mikroskopu s přesností až 98 % je určen k opakovanému používání a ke každodennímu zjišťování ovulace ze slin.

DVD Mojžíšové + Čaj Mojžíšové 3ks + FertilControl Light (DONNA) cenově výhodné balení

Sada pro posílení pánevního dna. Cvičení, čajová kúra na 3 měsíce a ovulační tester. DVD metoda cvičení Ludmily Mojžíšové, cvičení na DVD + 3 balení bylinného čaje Ludmily Mojžíšové (celkem 300 gramů), kúra na 3 měsíce + ovulační test FertilControl Light pro opakované používání. Cenově výhodná sada.