Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Osvetleni kuchyne

Nalezeno:    761 produktů

Solight LED kuchyňské osvětlení vypínač 13W 4100K 84cm (WO204)

LED trubice T5 je jedním z nejlepších řešení osvětlení moderní kuchyně. Kuchyňské svítidlo WO204 LED s vypínačem od spolehlivého výrobce Solight vydává neutrální bílé světlo, které vám poskytne dostatek osvětlení na přípravu pokrmů. Díky svým rozměrům 840x35x22mm poskytuje ideální možnost umístění přímo nad kuchyňskou linku. Obsažen je flexibilní (15cm) i pevný propojovací konektor, s jehož pomocí lze několik těchto svítidel spojit do linie. Příkon svítidla je 13W a světelný tok 1050lm. Životn...

OSRAM LED pásky Luminestra Eco WT 7W LED 830 FS1, výkonné světlo pro kuchyně

Výrobce:OSRAM Třída produktu:Osvětlení Typ osvětlení: LED světelný zdroj Počet LED: 5 Světelný tok: 375 ANSI lumen Barevná teplota: 3000K Napětí: 220 V 230 V 240 V Délka: 448 mm Další informace: www.osram.cz [LINK]

Solight LED kuchyňské osvětlení vypínač 9W 4100K 60cm (WO203)

Váháte-li, jaké světlo zvolit do vaší kuchyně, LED trubice T5 by pro vás mohla být optimálním řešením. Kuchyňské svítidlo WO203 LED s vypínačem od spolehlivého výrobce Solight zaplaví místnost neutrálním bílým světlem, a díky svým rozměrům 540x35x22mm poskytuje možnost umístění přímo nad kuchyňskou linku. Obsažen je flexibilní (15cm) i pevný propojovací konektor, s jehož pomocí lze několik těchto svítidel spojit do linie. Příkon svítidla je 9W a světelný tok 720lm. Životnost dosahuje až 30 000...

LED svítidlo do kuchyně s infra senzorem 10W, 770lm, 4100K, 60cm LED lineární svítidlo s infra senzorem 10W/770lm/4100K/60cm (WO206)

- příkon: 10W - teplota světla/chromatičnosti: 4100K (neutrální bílá) - světelný tok: 770lm - životnost: 25.000 hodin - krytí: IP20 - spíná světlo pomocí bezdotykového infra senzoru pohybem ruky do 10cm od sensoru - vhodné osvětlení pod kuchyňské linky, šatny, skříně, technické místnosti - materiál: hliník + PC - barva: bílá - napájení: AC 220-240V - rozměry: 599x55x23mm - energetická třída: A+ - balení: krabice

GREENLUX GXKA016 LED KABINET II 13W CW KABINET Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 13.

GREENLUX GXKA017 LED KABINET II 15W WW KABINET Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 15 na které je svítidlo zkonstruováno.

KANLUX KA 23391 Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu 20 na které je svítidlo zkonstruováno.

PANLUX PA D1/BM DEKORA Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 1,2W. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření.

PAULMANN P 92586 Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 3,6W. kov je většinovým materiálem tohoto svítidla. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření.

Svítidlo kuchyňské LINETA LED, 8W, 5000K, WW (teplá bílá)

Kuchyňské LED svítidlo "podlinka" s vypínačem. Svítidlo je vhodné pro osvětlení kuchyně, umožňuje příjemnou práci při vaření. Možnost osvětlení kuchyňských linek, nasvícení prodejních pultů, výloh, atd. Svítidlo je vybaveno 1,5 metru dlouhým zdrojovým kabelem, který je zakončen vidlicí.

Svítidlo kuchyňské LINETA LED, 8W, 5000K, DW (denní bílá)

Kuchyňské LED svítidlo "podlinka" s vypínačem. Svítidlo je vhodné pro osvětlení kuchyně, umožňuje příjemnou práci při vaření. Možnost osvětlení kuchyňských linek, nasvícení prodejních pultů, výloh, atd. Svítidlo je vybaveno 1,5 metru dlouhým zdrojovým kabelem, který je zakončen vidlicí.

PAULMANN P 98518 Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Svítidlo Paulmann lze osadit světelným zdrojem patice GU4. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: kov. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 4W .

PANLUX BL0611/CH ARKA Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 11W.

PANLUX LL85/T LEDLINE Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 2WW. V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je PLAST.

RABALUX RA 2368 Easy LED Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Toto svítidlo je tvořeno materiály Kov / Sklo. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 5,4W.

PAULMANN P 92587 Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: kov. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 3,6W. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření.

PAULMANN P 70399 Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je hliník. vč. 1x6,5W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření.

PAULMANN P 75113 Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Paulmann je svítidlem s paticí G5 pro světelný zdroj. umělá hmota je převažující materiál v tomto svítidle. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu vč. 1x13W. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření.

PANLUX BL0308/B SOLE Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

8W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Hlavními materiály svítidla jsou PLAST / PLAST. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí G5. Používat jej můžete v domácích či kancelářských interiérech. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření.

KANLUX KA 04380 ZEPO Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: Ocelový plech + sklo. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Svítidlo KANLUX lze osadit světelným zdrojem patice G4. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 20. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů.

PAULMANN P 70612 Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Hlavním materiálem svítidla je hliník. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje LEDCelkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 8. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření.

EGLO EG89962 LIKA Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je umělá hmota. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1X21W. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí G5. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí.

PAULMANN P 98490 Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí G4. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. kov je převažující materiál v tomto svítidle. vč. 3x20W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.

PANLUX BL0508/B AIGLOS Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je PLAST. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí G5. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 8WW. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření.

PANLUX PA BL224S/CH DAERON Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. 6.8 je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. PLAST je převažující materiál v tomto svítidle.

PANLUX LL55/T LEDLINE Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí LED. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 1,25WW.

KANLUX 00510 GLORIA Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí G13. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 18W. Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: Plast + kov. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí.

PHILIPS PH334521716 Finesse Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 2x20W. PHILIPS 915000540803 je svítidlem s paticí G4 pro světelný zdroj. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je kov. Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí.

PAULMANN P 70445 Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu vč. 1x10 na které je svítidlo zkonstruováno. Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál hliník. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti.

EGLO EG94686 BALIOLA Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Plastové je většinovým materiálem tohoto svítidla. Hodnota krytí IP20 označuje vhodnost použití jen do vnitřních a suchých prostorů. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí LED. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 4LED. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření.

EGLO EG94694 VENDRES Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí LED. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. I výsledná cena odpovídá použitým materiálům hliník a hliník a Plastové a satén. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 5.

EGLO EG94695 VENDRES Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou hliník a hliník a Plastové a satén. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 5. Krytí IP20 předurčuje toto svítidlo k používání v suchých prostorech. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí LED. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření.

EGLO EG94696 VENDRES Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 5. Svítidlo, díky krytí IP20 používejte pouze ve vnitřních prostorech s běžnou vlhkostí. Svítidlo bylo vytvořeno kombinací materiálů hliník a hliník a Plastové a saténK plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice LED.

PAULMANN P 70777 Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 5. bílá je převažující materiál v tomto svítidle. Toto svítidlo nelze použít do vlhkých prostředí, ale jen v suchých vnitřních prostorách.

RABALUX 2328 Soft Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Plast / Plast jsou hlavními materiály, které byly použity při výrobě tohoto svítidla. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje G13 T8Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 10W. Svítidlo může být používáno výhradně v běžném interiérovém prostředí. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření.

RABALUX 2343 Slim Kuchyňské svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Hodnota krytí deklaruje bezpečný provoz v suchém, interiérovém prostředí. Kvalitu a moderní postupy při výrobě podtrhuje i materiálové provedení svítidla, kterými jsou Plast / Plast. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 16W. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí G5 T4. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření.

PAULMANN P 70444 Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál hliník. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. vč. 1x10 je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření.

PAULMANN P 70448 Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

V celkovém vzhledu svítidla se rozhodně nezapře hlavní materiál, kterým je hliník. Svítidlo je možné použít pouze do interiérů bez zvýšené vlhosti. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu vč. 1x5,7.

PAULMANN P 70638 Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí LED. umělá hmota je převažující materiál v tomto svítidle. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 1,5. Norma krytí IP20, definuje používat toto svítidlo k běžnému používání doma či v kanceláři.

PAULMANN P 70393 Kuchyňské svítidlo + 5 let záruka ZDARMA!

PAULMANN je svítidlem s paticí G13 pro světelný zdroj. Kuchyňské svítidlo pro dostatečné osvětlení prostoru kuchyně a příjemné vaření. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: umělá hmota. vč. 1x18W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.