Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Oscillococcinum 30x1g

Nalezeno:    3 produkty

Oscillococcinum perorální granule 30x1g

OSCILLOCOCCINUM®, perorální granule Homeopatický léčivý přípravek 1. CO JE OSCILLOCOCCINUM A K ČEMU SE POUŽÍVÁ OSCILLOCOCCINUM je homeopatický léčivý přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu a v příbalové informaci v bodě 3. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE OSCILLOCOCCINUM UŽÍVAT Neužívejte OSCILLOCOCCINUM jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) ...

Oscillococcinum homeo granule 30x1g

OSCILLOCOCCINUM Homeopatický přípravek určený k prevenci chřipky a nachlazení. Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. Užívání: obvykle se užívá v rámci prevence 1 dóza týdne. Při příznacích užijeme 1 dózu a následně užíváme 1 dózu 3krát denně po dobu 1-3 dnů. Obsah dózy necháme buď rozpustit pod jazykem nebo jej rozpustíme v trošce vody. Balení: 30 dóz po 1 g granulí.

BOIRON S.A., SAINTE-FOY-LES-LYON | Oscillococcinum granulát 30x1g

Oscillococcinum je homeopatický léčivý přípravek vhodný i pro děti. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. Přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu a v příbalovém letáku.