Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Orezavac trubek

Nalezeno:    9 produktů

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 50 mm

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 50 mm. Kalibrovatelný nástroj pro odstranění svrchní vrstvy plastu a hliníkové fólie před svařováním trubek STABI. Z kategorie od výrobce HP trend, s.r.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 63 mm

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 63 mm. Kalibrovatelný nástroj pro odstranění svrchní vrstvy plastu a hliníkové fólie před svařováním trubek STABI. Z kategorie od výrobce HP trend, s.r.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 75 mm

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 75 mm. Kalibrovatelný nástroj pro odstranění svrchní vrstvy plastu a hliníkové fólie před svařováním trubek STABI. Z kategorie od výrobce HP trend, s.r.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 90 mm

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 90 mm. Kalibrovatelný nástroj pro odstranění svrchní vrstvy plastu a hliníkové fólie před svařováním trubek STABI. Z kategorie od výrobce HP trend, s.r.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 110 mm

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 110 mm. Kalibrovatelný nástroj pro odstranění svrchní vrstvy plastu a hliníkové fólie před svařováním trubek STABI. Z kategorie od výrobce HP trend, s.r.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 16 - 20 mm

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 16 - 20 mm. Kalibrovatelný nástroj pro odstranění svrchní vrstvy plastu a hliníkové fólie před svařováním trubek STABI. Z kategorie od výrobce HP trend, s.r.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 20 - 25 mm

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 20 - 25 mm. Kalibrovatelný nástroj pro odstranění svrchní vrstvy plastu a hliníkové fólie před svařováním trubek STABI. Z kategorie od výrobce HP trend, s.r.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 32 - 40 mm

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 32 - 40 mm. Kalibrovatelný nástroj pro odstranění svrchní vrstvy plastu a hliníkové fólie před svařováním trubek STABI. Z kategorie od výrobce HP trend, s.r.o. na e-shopu Panfitinka.cz.

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 25 - 32 mm

HP-trend Ořezávač na STABI trubky 25 - 32 mm. Kalibrovatelný nástroj pro odstranění svrchní vrstvy plastu a hliníkové fólie před svařováním trubek STABI. Z kategorie od výrobce HP trend, s.r.o. na e-shopu Panfitinka.cz.