Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Opticky patchcord

Nalezeno:    65 produktů

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 165 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Více informací
od 220 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 214 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 192 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 180 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

Více informací
od 272 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 193 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 184 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 172 Kč
Koupit nejlevněji

Datacom optický patchcord ST-ST 09/125 SM 1m duplex

Optický patchcord DATACOM ST-ST 09/125 SM 1m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: SM; Průměr optického vlákna: 9 ?m; Konektor 1: ST; Konektor 2:

Datacom optický patchcord LC-SC 09/125 SM 1m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-SC 09/125 SM 1m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: SM; Průměr optického vlákna: 9 ?m; Konektor 1: LC; Konektor 2:

Datacom optický patchcord ST-SC 50/125 MM 2m duplex

Optický patchcord DATACOM ST-SC 50/125 MM 2m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: MM; Průměr optického vlákna: 50 ?m; Konektor 1: ST; Konektor 2:

Datacom optický patchcord LC-SC 09/125 SM 2m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: SM; Průměr optického vlákna: 9 ?m; Konektor 1: LC; Konektor 2:

Datacom optický patchcord LC-LC 50/125 MM 1m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 1m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: MM; Průměr optického vlákna: 50 ?m; Konektor 1: LC; Konektor 2:

Datacom optický patchcord LC-LC 09/125 SM 1m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 1m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: SM; Průměr optického vlákna: 9 ?m; Konektor 1: LC; Konektor 2:

Datacom optický patchcord LC-LC 09/125 SM 2m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 2m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: SM; Průměr optického vlákna: 9 ?m; Konektor 1: LC; Konektor 2:

Datacom optický patchcord LC-SC 09/125 SM 3m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-SC 09/125 SM 3m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: SM; Průměr optického vlákna: 9 ?m; Konektor 1: LC; Konektor 2:

Datacom optický patchcord LC-LC 50/125 MM 2m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 2m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: MM; Průměr optického vlákna: 50 ?m; Konektor 1: LC; Konektor 2:

Datacom optický patchcord LC-LC 50/125 MM 3m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 3m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: MM; Průměr optického vlákna: 50 ?m; Konektor 1: LC; Konektor 2:

Qoltec Cable Patchcord FTP, CAT6 0,5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 50 cm; Typ kabeláže: CAT6; Typ konektoru 1: RJ45; Typ konektoru 2: RJ45; Maximální rychlost přenosu: 10 Gb/s; Doplňující informace: TYPE: FTP; Barva: žlutá

Qoltec Cable Patchcord UTP, CAT5E 0,5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 50 cm; Typ kabeláže: CAT5E; Typ konektoru 1: RJ45; Typ konektoru 2: RJ45; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Doplňující informace: TYPE: UTP; Barva: modrá

Qoltec Cable Patchcord FTP, CAT6 1,0m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: CAT6; Typ konektoru 1: RJ45; Typ konektoru 2: RJ45; Maximální rychlost přenosu: 10 Gb/s; Doplňující informace: TYPE: FTP; Barva: žlutá

Qoltec Cable Patchcord UTP, CAT5E 0,25m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 25 cm; Typ kabeláže: CAT5E; Typ konektoru 1: RJ45; Typ konektoru 2: RJ45; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Doplňující informace: TYPE: UTP; Barva: modrá

Qoltec Cable Patchcord FTP, CAT6 0.25m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 25 cm; Typ kabeláže: CAT6; Typ konektoru 1: RJ45; Typ konektoru 2: RJ45; Maximální rychlost přenosu: 10 Gb/s; Doplňující informace: TYPE: FTP; Barva: žlutá

Qoltec Cable Patchcord CROSSOVER, CAT5E UTP 1,0m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: CAT5E; Typ konektoru 1: RJ45; Typ konektoru 2: RJ45; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Doplňující informace: TYPE: CROSSOVER, CAT5E UTP; Barva: oranžová

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/APC; Typ konektoru 2: LC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/APC - LC/APC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/UPC - LC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 3m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 300 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/UPC - LC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: LC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/APC - LC/APC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 3m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 300 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: ST/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/UPC - ST/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: FC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/UPC - FC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 3m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 300 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/UPC - LC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 G652D 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: ST/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/UPC - ST/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/UPC - LC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 2m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/UPC - SC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex