Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Opticky patchcord

Nalezeno:    131 produktů

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 192 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 180 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 193 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 210 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 165 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

Více informací
od 272 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 128 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Datacom optický patchcord LC-LC 62,5/125 MM 1m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-LC 62,5/125 MM 1m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: MM; Průměr optického vlákna: 62,5 ?m; Konektor 1: LC; Konektor

Datacom optický patchcord LC-LC 62,5/125 MM 3m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-LC 62,5/125 MM 3m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: MM; Průměr optického vlákna: 62,5 ?m; Konektor 1: LC; Konektor

Datacom optický patchcord LC-ST 62,5/125 MM 1m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-ST 62,5/125 MM 1m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: MM; Průměr optického vlákna: 62,5 ?m; Konektor 1: LC; Konektor

Datacom optický patchcord LC-SC 09/125 SM 1m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-SC 09/125 SM 1m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: SM; Průměr optického vlákna: 9 ?m; Konektor 1: LC; Konektor 2:

Datacom optický patchcord LC-ST 09/125 SM 1m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-ST 09/125 SM 1m; ; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.; ; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; ; Typ optického vlákna: SM; Průměr optického vlákna: 9 ?m; Konektor 1: LC; Konektor 2:

Patch kabel optický duplex LC-E2000/APC 09/125 10 m SM

Optický patchcord je propojovací optický kabel, který je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Konektory E2000 / APC - LC / PC, typ - duplex, typ vlákna - SM, délka kabelu je 10 metrů.

OEM Patch kabel optický duplex LC-E2000/APC 09/125 10 m SM

Optický patchcord je propojovací optický kabel, který je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Konektory E2000 / APC - LC / PC, typ - duplex, typ vlákna - SM, délka kabelu je 10 metrů. Optický patchcord je propojovací optický kabel, který je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů nebo připojení aktivních prvků k optické trase. Parametry: Konektory: E2000 / APC – LC / PC Typ: duplex Typ vlákna: SM Délka: 10 m...

OEM Patchcord FO duplex E2000/PC-LC 9/125um SM 1m

Patchcord FO duplex E2000/PC-LC 9/125um SM 1m; Optický patch kabel: Single mode 9/125 OS2Délka optického patch kabelu: Délka 1

OEM Patchcord FO simplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM 2m

Patchcord FO simplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM 2m; simplexní FO (fiber optic) propojovací kabel, SM (single-mode); konektory: ; E2000, broušení APC; SC, broušení PC; Optický patch kabel: Single mode 9/125 OS2Délka optického patch

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: FC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Simplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: FC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Simplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: FC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Simplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: FC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Simplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/UPC - LC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex |0.5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 50 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: SC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/APC - SC/APC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/UPC - LC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/APC; Typ konektoru 2: LC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/APC - LC/APC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/UPC - LC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 3m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 300 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/UPC - SC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Simplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/UPC - LC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/UPC - SC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: LC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/APC - LC/APC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: LC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/APC - LC/APC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: FC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/UPC - FC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/APC; Typ konektoru 2: LC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/APC - LC/APC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/APC; Typ konektoru 2: LC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/APC - LC/APC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord LC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 300 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/APC; Typ konektoru 2: LC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/APC - LC/APC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/UPC - SC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 300 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: LC/UPC - LC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-ST/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: ST/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/UPC - ST/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: FC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/UPC - FC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/UPC - SC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 300 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: LC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/APC - LC/APC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: SC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/APC - SC/APC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/UPC - LC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 200 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/UPC - LC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: SC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/APC - SC/APC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 300 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/UPC - SC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex |1,5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 150 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: SC/APC; Typ konektoru 2: SC/APC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: SC/APC - SC/APC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: 60db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: žlutá

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: MultiMode 50/125 (OM4); Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type: 50/125, Kind of connection: LC/UPC - SC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping:

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: MultiMode 50/125 (OM4); Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type: 50/125, Kind of connection: LC/UPC - SC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping:

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 5m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 500 cm; Typ kabeláže: MultiMode 50/125 (OM4); Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: SC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type: 50/125, Kind of connection: LC/UPC - SC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping:

OEM Patch kabel optický duplex LC-ST 62,5/125 3m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používájí také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: LC-ST typ kabelu: 62.5/125 délka: 3m

OEM Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 1m SM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry: patchcord: duplexní konektor: LC-LC typ kabelu: 09/125 délka: 1m

OEM Patch kabel optický duplex LC-SC 62,5/125 1m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používájí také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: LC-SC typ kabelu: 62.5/125 délka: 1m

OEM Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 5m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizí apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: SC-SC typ kabelu: 50/125 délka: 5m

OEM Patch kabel optický duplex LC-LC 50/125 3m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizí apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: LC-LC typ kabelu: 50/125 délka: 3m

OEM Patch kabel optický duplex LC-LC 62,5/125 1m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používájí také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: LC-LC typ kabelu: 62.5/125 délka: 1m

OEM Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 2m SM

Optický patch kabel simplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. simplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry: patchcord: simplexní konektor: LC-LC typ kabelu: 09/125 délka: 2m

OEM Patch kabel optický simplex LC-ST 09/125 1m SM

Kabel optický Patch simplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. simplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry: patchcord: simplexní konektor: LC-ST typ kabelu: 09/125 délka: 1m

OEM Patch kabel optický duplex LC-SC 50/125 5m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizí apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: LC-SC typ kabelu: 50/125 délka: 5m

OEM Patch kabel optický duplex ST-SC 50/125 5m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizí apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: ST-SC typ kabelu: 50/125 délka: 5m

OEM Patch kabel optický duplex LC-SC 09/125 5m SM

Kabel optický Patch duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry: patchcord: duplexní konektor: LC-SC typ kabelu: 09/125 délka: 5m

OEM Patch kabel optický simplex LC-ST 09/125 3m SM

Kabel optický Patch simplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. simplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry: patchcord: simplexní konektor: LC-ST typ kabelu: 09/125 délka: 3m

OEM Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 3m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizí apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: SC-SC typ kabelu: 50/125 délka: 3m

OEM Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 5m SM

Kabel optický Patch duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry: patchcord: duplexní konektor: LC-LC typ kabelu: 09/125 délka: 5m

OEM Patch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 2m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizí apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: SC-SC typ kabelu: 62.5/125 délka: 2m

OEM Patch kabel optický duplex LC-SC 62,5/125 5m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používájí také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: LC-SC typ kabelu: 62.5/125 délka: 5m

OEM Patch kabel optický duplex ST-ST 62,5/125 5m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizí apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: ST-ST typ kabelu: 62.5/125 délka: 5m

OEM Patch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 3m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizí apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: ST-SC typ kabelu: 62.5/125 délka: 3m

OEM Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 3m SM

Optický patch kabel simplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. simplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry: patchcord: simplexní konektor: SC-SC typ kabelu: 09/125 délka: 3m

OEM Patch kabel optický duplex LC-ST 62,5/125 2m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používájí také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizií apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: LC-ST typ kabelu: 62.5/125 délka: 2m

OEM Patch kabel optický duplex LC-ST 50/125 3m MM

Optický patch kabel duplex Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). V optických kabelážích se používají také tzv. duplexní kabely pro připojování kamerových systémů, průmyslových televizí apod. Technické parametry patchcord: duplexní konektor: LC-ST typ kabelu: 50/125 délka: 3m