Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Opticky kabel

Nalezeno:    2547 produktů

TosLink Kabel optický 0,5m

Optický propojovací kabel délky 0,5 m.

Více informací
od 134 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Více informací
od 177 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

Více informací
od 163 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Více informací
od 212 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Více informací
od 186 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Více informací
od 404 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Kabel optický TosLink, 7,5m (CC-OPT-7.5M)

Produkt Gembird Kabel optický TosLink, 7,5m (CC-OPT-7.5M) za nejnižší cenu na trhu.

Více informací
od 202 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 185 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD kabel optický TosLink, 3m (CC-OPT-3M)

Produkt Gembird kabel optický TosLink, 3m (CC-OPT-3M) za nejnižší cenu na trhu.

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

Více informací
od 254 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Kabel optický TosLink, 10m (CC-OPT-10M)

Gembird Kabel optický TosLink, 10m Toslink optical cable Perfect link between a DVD/Blu-ray player and your audio equipment

Více informací
od 263 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

Více informací
od 262 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 214 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 165 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Více informací
od 230 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 192 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 193 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 180 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 180 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus 2

Pouzdro z umělé kůže se zdrhovadlem Contents: • clamp holders • Mini container • 2 pcs. screw driver for slotted grub screws • 2 pcs. screw driver for recessed head screws • hexagon screw driver • IC insertion tool • IC pulling tool • Assembly tweezer • Torque driver T-15 Digitus servisní sada 11 dílů Ean: 4016032065814

Více informací
od 122 Kč
Koupit nejlevněji

AudioQuest Forest - optický kabel, 3 m

Optický kabel AUDIOQUEST Forest s délkou 3 metry.

ClickTronic HQ optický kabel Toslink, 3m

ClickTronic optický kabel vysoké kvality Toslink v délce 3m.

ClickTronic HQ optický kabel Toslink, 1m

ClickTronic optický kabel vysoké kvality Toslink v délce 1m.

REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 10m.

REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 10m. najdte na Digiboss.cz. REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 10m. nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 3m.

REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 3m. najdte na Digiboss.cz. REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 3m. nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 5m.

REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 5m. najdte na Digiboss.cz. REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 5m. nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

REAL CABLE OTTG Optický kabel, TosLink, 1m.

REAL CABLE OTTG Optický kabel, TosLink, 1m. najdte na Digiboss.cz. REAL CABLE OTTG Optický kabel, TosLink, 1m. nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

REAL CABLE OTTG Optický kabel, TosLink, 2m.

REAL CABLE OTTG Optický kabel, TosLink, 2m. najdte na Digiboss.cz. REAL CABLE OTTG Optický kabel, TosLink, 2m. nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

OPTICKÝ KABEL TOSLINK M/M, 10m

Digitální optický kabel Toslink; - 10m; - samec / samec propojovací; - optický a digitální;

AQ KAO030 - optický kabel Toslink, 3m

Kvalitní optický audio kabel Toslink, délka 3 m.

OPTICKÝ KABEL TOSLINK M/M, 5m

kabel optický digitální Toslink 4mm - 5m; pro připojení audio zařízení

Audioquest Optický kabel (Forest Optilink) 16m

Digitální optický propojovací kabel, zakončený optickými konektory, inovativní materiály, minimální útlum, vhodný pro bezeztrátové audio propojení.

Audioquest Optický kabel (Forest Optilink) 8m - 092592051577

Digitální optický propojovací kabel, zakončený optickými konektory, inovativní materiály, minimální útlum, vhodný pro bezeztrátové audio propojení.

Audioquest Optický kabel (Forest Optilink) 3m - 092592051546

Digitální optický propojovací kabel, zakončený optickými konektory, inovativní materiály, minimální útlum, vhodný pro bezeztrátové audio propojení.

Audioquest Optický kabel (Forest Optilink) 5m - 092592051553

Digitální optický propojovací kabel, zakončený optickými konektory, inovativní materiály, minimální útlum, vhodný pro bezeztrátové audio propojení.

Bandridge BAL5601 Digitální Optický Kabel 1m - 8717587010606

Kvalitní digitální optický propojovací kabel, zakončený optickými konektory, minimální útlum, vhodný pro bezeztrátové audio propojení, délka 1m.

8vl. 09/125 Optický kabel indoor

Optický kabel 09/125, 8 vláknový Obchodní info: Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. •těsná izolace •každé vlákno v samostatné sekundární ochraně •průměr kabelu 5mm •Pro běžné rozvody v chráničce/liště

Digitální optický kabel TOS konektor - TOS konektor

Kupte si! Digitální optický kabel TOS konektor - TOS konektor, BN-BAL5603 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. AL5603 - TECHNICKÉ PARAMETRY * Digitální optický audio kabel TOS konektor - TOS konektor * Délka: 3m * 24 K zlatem potažený konektor * Vodič z čistého křišťálu * Spolehlivé stínění * Vysoce precizní optické jádro...

Optický kabel POF, 93014C730, 100 m

Široké spektrum průmyslových aplikací: měření a plnění, signalizace, řízení, pravidla a osvětlení. Cívka (100 m) Optický kabel POF, 93014C730, 100 m od výrobce Conrad Components v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťové kabely|Kabel optického vlákna, nekonfekční. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Optický kabel POF, 93014c728, 25 m

Široké spektrum průmyslových aplikací: měření a plnění, signalizace, řízení, pravidla a osvětlení. Cívka (25 m) Optický kabel POF, 93014c728, 25 m od výrobce Conrad Components v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťové kabely|Kabel optického vlákna, nekonfekční. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Optický kabel POF, 93014c722, 25 m

Široké spektrum průmyslových aplikací: měření a plnění, signalizace, řízení, pravidla a osvětlení. Cívka (25 m) Optický kabel POF, 93014c722, 25 m od výrobce Conrad Components v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťové kabely|Kabel optického vlákna, nekonfekční. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Optický kabel POF, 93014c725, 25 m

Široké spektrum průmyslových aplikací: měření a plnění, signalizace, řízení, pravidla a osvětlení. Cívka (25 m) Optický kabel POF, 93014c725, 25 m od výrobce Conrad Components v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťové kabely|Kabel optického vlákna, nekonfekční. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Optický kabel POF, 93014c723, 50 m

Široké spektrum průmyslových aplikací: měření a plnění, signalizace, řízení, pravidla a osvětlení. Cívka (50 m) Optický kabel POF, 93014c723, 50 m od výrobce Conrad Components v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťové kabely|Kabel optického vlákna, nekonfekční. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Optický kabel POF, 93014c777, 1 m

Široké spektrum průmyslových aplikací: měření a plnění, signalizace, řízení, pravidla a osvětlení. Optický kabel POF, 93014c777, 1 m od výrobce Conrad Components v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťové kabely|Kabel optického vlákna, nekonfekční. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Optický kabel POF, 93014c724, 100 m

Široké spektrum průmyslových aplikací: měření a plnění, signalizace, řízení, pravidla a osvětlení. Cívka (100 m) Optický kabel POF, 93014c724, 100 m od výrobce Conrad Components v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťové kabely|Kabel optického vlákna, nekonfekční. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Optický kabel POF, 93014C729, 50 m

Široké spektrum průmyslových aplikací: měření a plnění, signalizace, řízení, pravidla a osvětlení. Cívka (50 m) Optický kabel POF, 93014C729, 50 m od výrobce Conrad Components v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťové kabely|Kabel optického vlákna, nekonfekční. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Optický kabel POF, 93014c727, 100 m

Široké spektrum průmyslových aplikací: měření a plnění, signalizace, řízení, pravidla a osvětlení. Cívka (100 m) Optický kabel POF, 93014c727, 100 m od výrobce Conrad Components v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťové kabely|Kabel optického vlákna, nekonfekční. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Optický kabel POF, 93014c726, 50 m

Široké spektrum průmyslových aplikací: měření a plnění, signalizace, řízení, pravidla a osvětlení. Cívka (50 m) Optický kabel POF, 93014c726, 50 m od výrobce Conrad Components v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|Síťové kabely|Kabel optického vlákna, nekonfekční. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Sencor SAV 115-015 (Digitální optický kabel)

Digitální optický audio kabel Sencor v délce 1,5 m se zalisovanými a pozlacenými konektory. Ideální pro připojení Audio-Video zařízení jako jsou domácí kina, televizory, set-top boxy.

4vl. 50/125 optický kabel indoor

Optický kabel 50/125, 4 vláknový, těsná izolace, každé vlákno v samostatné sekundární ochraně 0,9mm, průměr kabelu 5mm.. Pro běžné rozvody v chráničce/liště. Cívka 2km (50kg). Parametry: Počet optických vláken: 4 Typ vlákna: 50/125um, dle ITU-G.651, 500MHz.km na 850nm a 1310nm Primární ochrana: 250 µm Sekundární ochrana: 900µm Tahová ochrana: Aramidová vlákna Vnější plášť: PVC, oranžová barva Mechanické vlastnosti: Průměr kabelu: 5mm Minimální poloměr: 10x...

Sandstrøm 2m S10O2N13X (černý) - optický kabel

Standardní Toslink kabel Sandstrøm propojí audio mezi zařízeními jako televize, DVD přehrávač a hrací konzole.

Natec optický kabel Toslink 1m, černý, blister

Výrobce: Natec; Třída produktu: Kabely - SCART | S-Video | Toslink | RCA | JACK; Typ kabelu: audio; Toslink (optical) zásuvky: 2x samec TOSLINK (optický); Délka kabelu: 1 m; Pozlacené konektory: Ne; Barva kabelu: černá; Čistá hmotnost: 0.058 kg

12vl. 50/125 optický kabel UNIV. LSOH

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. Kabel gelový UNIV 50/125um, 12 vl., LSOH, CLT, se základní ochranou proti hlodavcům •počet vláken 4 - 24 •jednovidové vlákno 50/125 µm nebo 62,5/125 µm •barevně rozlišená vlákna •vnější plášť - LSZH pro vnitřní / vnější užití •tahové prvky - skelná příze Speciální vlastnosti: •základní ochrana proti hlodavcům •rychlá a jednoduchá montáž •plně voděodolný •snadná oheb...

24-vláknový 50/125 Optický kabel Outdoor

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. •páteřní trasy sítí •telekomunikační a datové přenosy •vedlejší rozvody •uložení do chrániček nebo kabelovodů •2 až 24 barevně rozlišených jednovidových nebo mnohovidových optických vláken ve volné sekundární ochraně (loose tube) O 2,1 mm (do 12 vláken) nebo O 2,8 mm (do 24 vláken) •tahové prvky - vodoblokující skelná příze (WBF) •natrhávací příze •vnější společný LSZH nebo PE plášť Barva volné sekundární...

12-vláknový 50/125 Optický kabel Outdoor

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. – páteřní trasy sítí – telekomunikační a datové přenosy – vedlejší rozvody – uložení do chrániček nebo kabelovodů – 2 až 24 barevně rozlišených jednovidových nebo mnohovidových optických vláken ve volné sekundární ochraně (loose tube) O 2,1 mm (do 12 vláken) nebo O 2,8 mm (do 24 vláken) – tahové prvky – vodoblokující skelná příze (WBF) – natrhávací příze – vnější společný LSZH nebo PE plášť Barva volné sekundárn...

Sandberg Excellence optický kabel Toslink 2M

Výrobce: Sandberg; Třída produktu: Kabely - SCART|S-Video|Toslink|RCA|JACK|XLR; Typ kabelu: audio; SCART zásuvky: 2x samec SCART; Délka kabelu: 2 m; Pozlacené konektory: Ne; Barva kabelu: Černá ; Hrubá hmotnost: 120 g; Další informace: Oficiální stránky Sandberg [LINK]