Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Opticky kabel

Nalezeno:    2407 produktů

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

TosLink Kabel optický 0,5m

Optický propojovací kabel délky 0,5 m.

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

Více informací
od 183 Kč
Koupit nejlevněji

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Více informací
od 186 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3

Více informací
od 398 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Více informací
od 212 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

Více informací
od 186 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Kabel optický TosLink, 7,5m (CC-OPT-7.5M)

Produkt Gembird Kabel optický TosLink, 7,5m (CC-OPT-7.5M) za nejnižší cenu na trhu.

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD Kabel optický TosLink, 10m (CC-OPT-10M)

Gembird Kabel optický TosLink, 10m Toslink optical cable Perfect link between a DVD/Blu-ray player and your audio equipment

Více informací
od 256 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

Více informací
od 254 Kč
Koupit nejlevněji

GEMBIRD kabel optický TosLink, 3m (CC-OPT-3M)

Produkt Gembird kabel optický TosLink, 3m (CC-OPT-3M) za nejnižší cenu na trhu.

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

Více informací
od 193 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

Více informací
od 225 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

Více informací
od 205 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

Více informací
od 223 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 110 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 160 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 184 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

Více informací
od 183 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 170 Kč
Koupit nejlevněji

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

Více informací
od 180 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus 2

Pouzdro z umělé kůže se zdrhovadlem Contents: • clamp holders • Mini container • 2 pcs. screw driver for slotted grub screws • 2 pcs. screw driver for recessed head screws • hexagon screw driver • IC insertion tool • IC pulling tool • Assembly tweezer • Torque driver T-15 Digitus servisní sada 11 dílů Ean: 4016032065814

Více informací
od 153 Kč
Koupit nejlevněji

TRIAX Optický kabel 40m (KABTRO0400)

TRIAX Optický kabel 40m Zakupte produkt TRIAX Optický kabel 40m (KABTRO0400) od výrobce z kategorie Satelitní technika | Příjem digitální televize | Instalační materiál | Kabely za cenu 1222.10 Kč.

AudioQuest Forest - optický kabel, 3 m

Optický kabel AUDIOQUEST Forest s délkou 3 metry.

ClickTronic HQ optický kabel Toslink, 3m

ClickTronic optický kabel vysoké kvality Toslink v délce 3m.

ClickTronic HQ optický kabel Toslink, 1m

ClickTronic optický kabel vysoké kvality Toslink v délce 1m.

REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 10m.

REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 10m. najdte na Digiboss.cz. REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 10m. nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 3m.

REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 3m. najdte na Digiboss.cz. REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 3m. nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 5m.

REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 5m. najdte na Digiboss.cz. REAL CABLE OPT60 Optický kabel TosLink, 5m. nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

REAL CABLE OTTG Optický kabel, TosLink, 1m.

REAL CABLE OTTG Optický kabel, TosLink, 1m. najdte na Digiboss.cz. REAL CABLE OTTG Optický kabel, TosLink, 1m. nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

REAL CABLE OTTG Optický kabel, TosLink, 2m.

REAL CABLE OTTG Optický kabel, TosLink, 2m. najdte na Digiboss.cz. REAL CABLE OTTG Optický kabel, TosLink, 2m. nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

OPTICKÝ KABEL TOSLINK M/M, 10m

Digitální optický kabel Toslink; - 10m; - samec / samec propojovací; - optický a digitální;

OPTICKÝ KABEL TOSLINK M/M, 5m

kabel optický digitální Toslink 4mm - 5m; pro připojení audio zařízení

8vl. 09/125 Optický kabel indoor

Optický kabel 09/125, 8 vláknový Obchodní info: Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. •těsná izolace •každé vlákno v samostatné sekundární ochraně •průměr kabelu 5mm •Pro běžné rozvody v chráničce/liště

Šňůra optický kabel Toslink 1,5m

Optický kabel pro digitální propojování audio periférií, jako jsou zvukové karty, reprosoustavy, DVD přehrávače a další zařízení. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek nebo do silně zarušeného prostředí jako průmyslové provozy a podobně.

Šňůra optický kabel Toslink 3,0m

Optický kabel pro digitální propojování audio periférií, jako jsou zvukové karty, reprosoustavy, DVD přehrávače a další zařízení. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek nebo do silně zarušeného prostředí jako průmyslové provozy a podobně.

Šňůra optický kabel Toslink 5,0m

Optický kabel pro digitální propojování audio periférií, jako jsou zvukové karty, reprosoustavy, DVD přehrávače a další zařízení. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek nebo do silně zarušeného prostředí jako průmyslové provozy a podobně.

Šňůra optický kabel Toslink 0,5m

Optický kabel pro digitální propojování audio periférií, jako jsou zvukové karty, reprosoustavy, DVD přehrávače a další zařízení. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek nebo do silně zarušeného prostředí jako průmyslové provozy a podobně.

Šňůra optický kabel Toslink 2,0m

Optický kabel pro digitální propojování audio periférií, jako jsou zvukové karty, reprosoustavy, DVD přehrávače a další zařízení. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek nebo do silně zarušeného prostředí jako průmyslové provozy a podobně.

Šňůra optický kabel Toslink 10,0m

Optický kabel pro digitální propojování audio periférií, jako jsou zvukové karty, reprosoustavy, DVD přehrávače a další zařízení. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek nebo do silně zarušeného prostředí jako průmyslové provozy a podobně.

Sencor SAV 115-015 (Digitální optický kabel)

Digitální optický audio kabel Sencor v délce 1,5 m se zalisovanými a pozlacenými konektory. Ideální pro připojení Audio-Video zařízení jako jsou domácí kina, televizory, set-top boxy.

4vl. 50/125 optický kabel indoor

Optický kabel 50/125, 4 vláknový, těsná izolace, každé vlákno v samostatné sekundární ochraně 0,9mm, průměr kabelu 5mm.. Pro běžné rozvody v chráničce/liště. Cívka 2km (50kg). Parametry: Počet optických vláken: 4 Typ vlákna: 50/125um, dle ITU-G.651, 500MHz.km na 850nm a 1310nm Primární ochrana: 250 µm Sekundární ochrana: 900µm Tahová ochrana: Aramidová vlákna Vnější plášť: PVC, oranžová barva Mechanické vlastnosti: Průměr kabelu: 5mm Minimální poloměr: 10x...

Sandstrøm 2m S10O2N13X (černý) - optický kabel

Standardní Toslink kabel Sandstrøm propojí audio mezi zařízeními jako televize, DVD přehrávač a hrací konzole.

12vl. 50/125 optický kabel UNIV. LSOH

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. Kabel gelový UNIV 50/125um, 12 vl., LSOH, CLT, se základní ochranou proti hlodavcům •počet vláken 4 - 24 •jednovidové vlákno 50/125 µm nebo 62,5/125 µm •barevně rozlišená vlákna •vnější plášť - LSZH pro vnitřní / vnější užití •tahové prvky - skelná příze Speciální vlastnosti: •základní ochrana proti hlodavcům •rychlá a jednoduchá montáž •plně voděodolný •snadná oheb...

Natec optický kabel Toslink 1m, černý, blister

Výrobce: Natec; Třída produktu: Kabely - SCART | S-Video | Toslink | RCA | JACK; Typ kabelu: audio; Toslink (optical) zásuvky: 2x samec TOSLINK (optical); Délka kabelu: 1 m; Pozlacené konektory: Ne; Barva kabelu: černá; Čistá hmotnost: 0.058 kg

Natec optický kabel Toslink 1m, černý, blister

Výrobce: Natec Třída produktu: Kabely a spojky Typ kabelu:   audio Toslink (optical) zásuvky:   2x samec TOSLINK (optical) Délka kabelu:   1 m Pozlacené

24-vláknový 50/125 Optický kabel Outdoor

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. •páteřní trasy sítí •telekomunikační a datové přenosy •vedlejší rozvody •uložení do chrániček nebo kabelovodů •2 až 24 barevně rozlišených jednovidových nebo mnohovidových optických vláken ve volné sekundární ochraně (loose tube) O 2,1 mm (do 12 vláken) nebo O 2,8 mm (do 24 vláken) •tahové prvky - vodoblokující skelná příze (WBF) •natrhávací příze •vnější společný LSZH nebo PE plášť Barva volné sekundární...

12-vláknový 50/125 Optický kabel Outdoor

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. – páteřní trasy sítí – telekomunikační a datové přenosy – vedlejší rozvody – uložení do chrániček nebo kabelovodů – 2 až 24 barevně rozlišených jednovidových nebo mnohovidových optických vláken ve volné sekundární ochraně (loose tube) O 2,1 mm (do 12 vláken) nebo O 2,8 mm (do 24 vláken) – tahové prvky – vodoblokující skelná příze (WBF) – natrhávací příze – vnější společný LSZH nebo PE plášť Barva volné sekundárn...

Sandberg Excellence optický kabel Toslink 2M

Výrobce: Sandberg; Třída produktu: Kabely - SCART|S-Video|Toslink|RCA|JACK|XLR; Typ kabelu: audio; SCART zásuvky: 2x samec SCART; Délka kabelu: 2 m; Pozlacené konektory: Ne; Barva kabelu: Černá ; Hrubá hmotnost: 120 g; Další informace: Oficiální stránky Sandberg [LINK]

Sandberg Excellence optický kabel Toslink 2M

Výrobce: Třída produktu: :   audio :   2x samec SCART :   2 m :   Ne :   Černá :   120 g :   Oficiální

ClickTronic HQ optický kabel Toslink, 3m - II. jakost

ClickTronic optický kabel vysoké kvality Toslink v délce 3m.

Kabel audio AQ CA50050 Optický kabel, 5 m

optický kabel • konektor Optical samec na obou koncích • délka kabelu: 5 m Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.