Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Old spice 250ml

Nalezeno:    14 produktů

Old Spice Original 250ml

Muž dostává nejlepší nápady ve sprše. Kdybychom se víc sprchovali, už dávno bychom měli vznášedla, eskalátor do vesmíru a televizi, řízenou lidským mozkem. Sprchový gel s originální vůní Old Spice povzbuzuje mysl a čistí tělo. Tak si dopřej dlouhou sprchu a pomoz lidstvu třeba objevem zubního kartáčku na lunární pohon.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Old Spice Lagoon 250ml

Old Spice SG Lagoon 250ml<b> Old Spice Lagoon voní tak svěže, že tě to může vyvést z míry. Až uvidíš udržovaného chlápka, co skvěle voní, ale vypadá úplně zmateně, může to být nový uživatel Old Spice Lagoon. Možná, že však ztratil hlavu z úplně jiného důvodu, tak si raději dávej pozor.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Old Spice Champion 250ml

Vůně neohrožených šampiónů. Pro muže, kteří věří ve vítězství.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Old Spice Danger zone 250ml

Navoň se odvážněji než testovací pilot letadla s nákladem bomb Old Spice Danger Zone. Opojná vůně zahanbí i heroické časy, kdy sám Zeus rozházel v kasinu na Olympu všechno, co měl.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Old Spice sprchový gel Lagoon 250ml

Old Spice SG Lagoon 250ml Old Spice Lagoon voní tak svěže, že tě to může vyvést z míry. Až uvidíš udržovaného chlápka, co skvěle voní, ale vypadá úplně zmateně, může to být nový uživatel Old Spice Lagoon. Možná, že však ztratil hlavu z úplně jiného důvodu, tak si raději dávej pozor. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Old Spice sprch. gel Kilimanjaro 250ml

Old Spice SG Kilimanjaro 250ml Kilimanjaro možná není nejvyšší horou světa, ale jako jediná hora má ale v názvu slovo man, tedy muž. Cítíš se ve své mužské kůži jako doma, ale rád bys voněl jako svěží horský vánek? Už nemusíš hledat dál! Distributor: NOVAKS international, s. r. o.

Old Spice Sprchový gel Bearglove 250ml

Se sprchovým gelem Old Spice bude tvé tělo skvěle vonět, i kdyby se tomu bránilo.

Old Spice sprchový gel Bearglove 250ml

Se sprchovým gelem Old Spice bude tvé tělo skvěle vonět, i kdyby se tomu bránilo. Old Spice Bearglove sprchový gel 250ml, s příjemnou vůní pro pocit svěžesti po celý den, vůně po dobu až 7 hodin, vyvinut speciálně pro mužskou pokožku.

Old Spice sprchový gel Foxcrest 250ml

Pánský sprchový gel Old Spice FoxCrest 250 ml, osvěžující gel vyvinut speciálně pro mužskou pokožku, zanechá pocit svěžesti a čistoty, svěží vůně, která vydrží až 7 hodin.

Old Spice sprchový gel Lionpride 250ml

Pánský sprchový gel Old Spice Lionpride je osvěžující gel vyvinutý speciálně pro mužskou pokožku. Zanechává pocit čistoty a svěží vůně, která vydrží až 7 hodin.

Old Spice sprchový gel Original 250ml

Muž dostává nejlepší nápady ve sprše. Kdybychom se víc sprchovali, už dávno bychom měli vznášedla, eskalátor do vesmíru a televizi, řízenou lidským mozkem. Sprchový gel s originální vůní Old Spice povzbuzuje mysl a čistí tělo. Tak si dopřej dlouhou sprchu a pomoz lidstvu třeba objevem zubního kartáčku na lunární pohon. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Old Spice sprchový gel White Water 250ml

Říká se, že voda je nejsilnějším prvkem na zemi. Technicky vzato to není pravda - za prvé voda není prvek, za druhé by ji hravě přepral uran 235. I vědci se ale shodnou na tom, že Old Spice Whitewater je pořádně svěží vůně. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Old Spice sprchový gel Wolfthorn 250ml

Kdo by řekl, že divoká vůně Wolfthorn může pomoci bojovat s nepříliš svěžím a společensky pochybným tělesným zápachem? Možná by to řekl Aristoteles nebo mluvící sovy, určitě však ne běžní lidé ani němé sovy. V království zvířat a lidí zvaném Země žije jeden živočich, který je dost inteligentní na to, aby voněl stejně jako nejhrůzněji krásné zvíře ze všech. Je to ten muž, který voní tak, jak by voněl vlk, kdyby vlk voněl jako pohledný muž. A tak to v království, o kterém mluvím, zkrátka chodí. ...

Old Spice sprchový gel Champion 250ml NEW

Vůně neohrožených šampiónů. Pro muže, kteří věří ve vítězství. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Old Spice sprchový gel Danger zone 250ml NEW

Navoň se odvážněji než testovací pilot letadla s nákladem bomb Old Spice Danger Zone. Opojná vůně zahanbí i heroické časy, kdy sám Zeus rozházel v kasinu na Olympu všechno, co měl. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Old Spice sprchový gel 2v1 Hair & body 250ml

Pěna smyje nečistotu a zápach. Na těle se usídlí vůně jako mlha ležící nad údolím a halící zvěř, aby se mohla nerušeně rozmnožovat. Pokud ti z nějakého důvodu vlasy nebo tělo chybí, zkus vydržet. Snažíme se vyvinout tekuté mýdlo přesně pro tebe. Budeš se cítit svěže, nevysušeně a neubit životními starostmi. Tvé tělo zahalí svěží vůně jak skvěle padnoucí smoking. Distributor: NOVAKS international, s. r. o.