Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Obuv cxs wt polobotka svetle modra vel 46

Nalezeno:    11 produktů

Obuv CXS WT polobotka světle modrá, vel. 46

Polobotka sportovního vzhledu, perforovaná. Svršek z prodyšného, síťovaného textilního materiálu s PU voděodolnými doplňky, podšívka z textilního rychleschnoucího materiálu, TPU /guma podešev.Materiál: textilní materiál, gumová podeševBarva: světle modrá s tmavými doplňkyVel.: 46 (11)

Obuv CXS WT polobotka světle modrá, vel. 36

Polobotka sportovního vzhledu, perforovaná. Svršek z prodyšného, síťovaného textilního materiálu s PU voděodolnými doplňky, podšívka z textilního rychleschnoucího materiálu, TPU /guma podešev.Materiál: textilní materiál, gumová podeševBarva: světle modrá s tmavými doplňkyVel.: 36 (3,5)

Obuv CXS WT polobotka světle modrá, vel. 37

Polobotka sportovního vzhledu, perforovaná. Svršek z prodyšného, síťovaného textilního materiálu s PU voděodolnými doplňky, podšívka z textilního rychleschnoucího materiálu, TPU /guma podešev.Materiál: textilní materiál, gumová podeševBarva: světle modrá s tmavými doplňkyVel.: 37 (4)

Obuv CXS WT polobotka světle modrá, vel. 38

Polobotka sportovního vzhledu, perforovaná. Svršek z prodyšného, síťovaného textilního materiálu s PU voděodolnými doplňky, podšívka z textilního rychleschnoucího materiálu, TPU /guma podešev.Materiál: textilní materiál, gumová podeševBarva: světle modrá s tmavými doplňkyVel.: 38 (5)

Obuv CXS WT polobotka světle modrá, vel. 39

Polobotka sportovního vzhledu, perforovaná. Svršek z prodyšného, síťovaného textilního materiálu s PU voděodolnými doplňky, podšívka z textilního rychleschnoucího materiálu, TPU /guma podešev.Materiál: textilní materiál, gumová podeševBarva: světle modrá s tmavými doplňkyVel.: 39 (6)

Obuv CXS WT polobotka světle modrá, vel. 40

Polobotka sportovního vzhledu, perforovaná. Svršek z prodyšného, síťovaného textilního materiálu s PU voděodolnými doplňky, podšívka z textilního rychleschnoucího materiálu, TPU /guma podešev.Materiál: textilní materiál, gumová podeševBarva: světle modrá s tmavými doplňkyVel.: 40 (6,5)

Obuv CXS WT polobotka světle modrá, vel. 41

Polobotka sportovního vzhledu, perforovaná. Svršek z prodyšného, síťovaného textilního materiálu s PU voděodolnými doplňky, podšívka z textilního rychleschnoucího materiálu, TPU /guma podešev.Materiál: textilní materiál, gumová podeševBarva: světle modrá s tmavými doplňkyVel.: 41 (7)

Obuv CXS WT polobotka světle modrá, vel. 42

Polobotka sportovního vzhledu, perforovaná. Svršek z prodyšného, síťovaného textilního materiálu s PU voděodolnými doplňky, podšívka z textilního rychleschnoucího materiálu, TPU /guma podešev.Materiál: textilní materiál, gumová podeševBarva: světle modrá s tmavými doplňkyVel.: 42 (8)

Obuv CXS WT polobotka světle modrá, vel. 43

Polobotka sportovního vzhledu, perforovaná. Svršek z prodyšného, síťovaného textilního materiálu s PU voděodolnými doplňky, podšívka z textilního rychleschnoucího materiálu, TPU /guma podešev.Materiál: textilní materiál, gumová podeševBarva: světle modrá s tmavými doplňkyVel.: 43 (9)

Obuv CXS WT polobotka světle modrá, vel. 44

Polobotka sportovního vzhledu, perforovaná. Svršek z prodyšného, síťovaného textilního materiálu s PU voděodolnými doplňky, podšívka z textilního rychleschnoucího materiálu, TPU /guma podešev.Materiál: textilní materiál, gumová podeševBarva: světle modrá s tmavými doplňkyVel.: 44 (9,5)

Obuv CXS WT polobotka světle modrá, vel. 45

Polobotka sportovního vzhledu, perforovaná. Svršek z prodyšného, síťovaného textilního materiálu s PU voděodolnými doplňky, podšívka z textilního rychleschnoucího materiálu, TPU /guma podešev.Materiál: textilní materiál, gumová podeševBarva: světle modrá s tmavými doplňkyVel.: 45 (10)