Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Obal pouzdro samsung galaxy i9000 s

Nalezeno:    1716 produktů

Silikonové pouzdro FIXED pro Samsung Galaxy S7

Silikonové pouzdro Fixed na mobilní telefon Samsung Galaxy S7, kouřové, je dokonalou ochranou telefonu Samsung Galaxy S7. Silikonový zadní kryt je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, přesně na míru mobilního telefonu Samsung Galaxy S7. Silikonové kryty FIXED jsou jednou z mnoha variant, jak co nejlépe ochránit zadní část vašeho mobilního telefonu. Tyto gelové obaly dokonale kopírují tvar telefonu, nijak nezakrývají konektory ani tlačítka mobilu, lze jej tedy ovládat bez nutnosti vyndání z po...

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

CELLY Gelskin pro Samsung Galaxy J1

Celly Gelskin pouzdra jsou perfektní volbou pro ochranu vašeho mobilního telefonu. Tenké, flexibilní pouzdro z měkkého silikonu, nejenže perfektně ochrání váš mobilní telefon před pády a škrábanci, ale také z vašeho telefonu udělá skvělý módní doplněk. Celly pouzdra jsou známá svým inovativním designem a kvalitou provedení. Pouzdro perfektně kopíruje tvar telefonu a tak naprosto přesně sedí. Poskytuje snadný přístup ke všem funkcím, jako je nabíjení, či konektor pro připojení sluchátek, navíc ...

Více informací
od 45 Kč
Koupit nejlevněji

Samsung EF-EN900B

Praktické pouzdro pro Galaxy Note 3, které vyniká hlavně svou koncepcí.

Více informací
od 272 Kč
Koupit nejlevněji

CONNECT IT Armband M5

Pouzdro na mobilní telefon.

Více informací
od 190 Kč
Koupit nejlevněji

Momax SAMSUNG Galaxy S III i9300 Smart obal (pouzdro) + fólie - prémiová kůže - červený (GCSDSAI9300B04)

Momax SAMSUNG Galaxy S III i9300 Smart obal (pouzdro) + fólie - prémiová kůže - červený

Samsung pouzdro s kapsou pro Samsung Galaxy S5, zlatá

Po koupi nového Samsung Galaxy S5 nezapomeňte na jeho ochranu a také zkrášlení, které vám umožňuje obal Samsung EF-WG900BF. Jeho hlavním ukolem je ochrana před nárazy a poškrabáním. Výrobce myslel i na možnost používání všech portů a také fotoaparátu, proto pro ně udělal příslušné otvory. Kvalitní syntetická kůže je lehká a tenká. Kapsička uvnitř pouzdra vám dává prostor pro uložení vizitek nebo kreditních karet. Výrobek má elegantní zlatou barvu. Hlavní vlastnosti určeno pro Samsung Galaxy S5 ...

Obal FLIPTOP Samsung A700F Galaxy A7 - černý

FLIPTOP pouzdro (ilustrační foto - otvory jsou pro každý typ telefonu na jiném místě) pro Samsung A700F Galaxy A7. Telefon je pevně uchycen v silikonovém obalu s venkovním flipem z černé umělé kůže (vnitřní strana semiš). Magnetické zajištění proti samovolnému otevření. Spolehlivá a účinná ochrana mobilního telefonu.

Obal FLIPTOP Samsung G930 Galaxy S7 - černý

FLIPTOP pouzdro (ilustrační foto - otvory jsou pro každý typ telefonu na jiném místě) pro Samsung G930 Galaxy S7. Telefon je pevně uchycen v silikonovém obalu s venkovním flipem z černé umělé kůže (vnitřní strana semiš). Magnetické zajištění proti samovolnému otevření. Spolehlivá a účinná ochrana mobilního telefonu.

Obal FLIPTOP Samsung Galaxy A3 (2016) - černý

FLIPTOP pouzdro (ilustrační foto - otvory jsou pro každý typ telefonu na jiném místě) pro Samsung Galaxy A3 (2016). Telefon je pevně uchycen v silikonovém obalu s venkovním flipem z černé umělé kůže (vnitřní strana semiš). Magnetické zajištění proti samovolnému otevření. Spolehlivá a účinná ochrana mobilního telefonu.

Obal FLIPTOP Samsung Galaxy A5 (2016) - černý

FLIPTOP pouzdro (ilustrační foto - otvory jsou pro každý typ telefonu na jiném místě) pro Samsung Galaxy A5 (2016). Telefon je pevně uchycen v silikonovém obalu s venkovním flipem z černé umělé kůže (vnitřní strana semiš). Magnetické zajištění proti samovolnému otevření. Spolehlivá a účinná ochrana mobilního telefonu.

Obal FLIPTOP Samsung Galaxy A5 - černý

FLIPTOP pouzdro (ilustrační foto - otvory jsou pro každý typ telefonu na jiném místě) pro Samsung Galaxy A5 (A500). Telefon je pevně uchycen v silikonovém obalu s venkovním flipem z černé umělé kůže (vnitřní strana semiš). Magnetické zajištění proti samovolnému otevření. Spolehlivá a účinná ochrana mobilního telefonu.

Obal FLIPTOP Samsung Galaxy J3 (2016) - černý

FLIPTOP pouzdro (ilustrační foto - otvory jsou pro každý typ telefonu na jiném místě) pro Samsung Galaxy J3 (2016). Telefon je pevně uchycen v silikonovém obalu s venkovním flipem z černé umělé kůže (vnitřní strana semiš). Magnetické zajištění proti samovolnému otevření. Spolehlivá a účinná ochrana mobilního telefonu.

Obal FLIPTOP Samsung Galaxy J7 (2016) - černý

FLIPTOP pouzdro (ilustrační foto - otvory jsou pro každý typ telefonu na jiném místě) pro Samsung Galaxy J7 (2016). Telefon je pevně uchycen v silikonovém obalu s venkovním flipem z černé umělé kůže (vnitřní strana semiš). Magnetické zajištění proti samovolnému otevření. Spolehlivá a účinná ochrana mobilního telefonu.

Obal FLIPTOP Samsung Galaxy S6 G920 - černý

FLIPTOP pouzdro (ilustrační foto - otvory jsou pro každý typ telefonu na jiném místě) pro Samsung Galaxy S6 G920. Telefon je pevně uchycen v silikonovém obalu s venkovním flipem z černé umělé kůže (vnitřní strana semiš). Magnetické zajištění proti samovolnému otevření. Spolehlivá a účinná ochrana mobilního telefonu.

Obal FLIPTOP Samsung J500 Galaxy J5 - černý

FLIPTOP pouzdro (ilustrační foto - otvory jsou pro každý typ telefonu na jiném místě) pro Samsung J500 Galaxy J5. Telefon je pevně uchycen v silikonovém obalu s venkovním flipem z černé umělé kůže (vnitřní strana semiš). Magnetické zajištění proti samovolnému otevření. Spolehlivá a účinná ochrana mobilního telefonu.

Samsung Galaxy A3 pouzdro s potiskem Srdce

Flip obal pro Samsung A3 s originálním potiskem srdce. Chraňte své Galaxy A3 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Samsung Galaxy J5 pouzdro s potiskem Smile

Flip obal pro Samsung J5 s originálním potiskem Smile. Chraňte své Galaxy J5 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Samsung Galaxy J1 pouzdro s potiskem Paris

Flip obal pro Samsung J1 s originálním potiskem Paris. Chraňte své Galaxy j1 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Samsung Galaxy S7 pouzdro s potiskem Motýli

Flip obal pro Samsung S7 s originálním potiskem Motýli. Chraňte své Galaxy S7 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Samsung Galaxy S7 pouzdro s potiskem Paris

Flip obal pro Samsung S7 s originálním potiskem Paris. Chraňte své Galaxy S7 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Samsung Galaxy A7 pouzdro s potiskem Paris

Flip obal pro Samsung A7 s originálním potiskem Paris. Chraňte své Galaxy A7 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Samsung Galaxy A7 pouzdro s potiskem Motýli

Flip obal pro Samsung A7 s originálním potiskem Motýli. Chraňte své Galaxy A7 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Samsung Galaxy S4 pouzdro s potiskem Motýli

Flip obal pro Samsung S4 s originálním potiskem Motýli. Chraňte své Galaxy S4 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Samsung Galaxy S4 pouzdro s potiskem Paris

Flip obal pro Samsung S4 s originálním potiskem Paris. Chraňte své Galaxy S4 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Samsung Galaxy J5 pouzdro s potiskem Paris

Flip obal pro Samsung J5 s originálním potiskem Paris. Chraňte své Galaxy J5 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Samsung Galaxy J5 pouzdro s potiskem Motýli

Flip obal pro Samsung J5 s originálním potiskem Motýli. Chraňte své Galaxy A5 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Samsung Galaxy A5 pouzdro s potiskem Motýli

Flip obal pro Samsung A5 s originálním potiskem Motýli. Chraňte své Galaxy A5 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Samsung Galaxy A5 pouzdro s potiskem Paris

Flip obal pro Samsung A5 s originálním potiskem Paris. Chraňte své Galaxy A5 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Samsung Galaxy A3 pouzdro s potiskem Motýli

Flip obal pro Samsung A3 s originálním potiskem Motýli. Chraňte své Galaxy A3 díky elegantnímu pouzdru. Toto originální pouzdro se otevírá do strany.

Silikonový obal Celly Gelskin pro Samsung Galaxy S, černý GELSKIN89B

Silikonový obal Celly Gelskin určen pro mobilní telefony Samsung Galaxy S. Vyroben z tenkého materiálu a přesně na míru telefonu. Obal nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory, lze tedy telefon nabíjet a připojovat příslušenství bez nutnosti vyndávání telefonu. Protiskluzové provedení, navržen pro bezproblémové ovládání, je také navržen pro pohodlné držení telefonu v ruce. Pro maximální ochranu telefonu je vhodné silikonový obal doplnit folií na displej. Vlastnosti: Vytvořeno přesně na míru...

Flip obal s průhledem pro Samsung Galaxy S7 - Zlatý

Kvalitní a odolný flip obal pro Samsung Galaxy S7. Pouzdro ve zlaté barvě s chráněným průhledem a plastovým krytem pro uchycení telefonu Samsung Galaxy S7

Flip obal s průhledem pro Samsung Galaxy S7 - Bílý

Kvalitní a odolný flip obal pro Samsung Galaxy S7. Pouzdro v bílé barvě s chráněným průhledem a plastovým krytem pro uchycení telefonu Samsung Galaxy S7.

Flip obal s průhledem pro Samsung Galaxy S7 - Černý

Kvalitní a odolný flip obal pro Samsung Galaxy S7. Pouzdro v černé barvě s chráněným průhledem a plastovým krytem pro uchycení telefonu Samsung Galaxy S7.

Flip obal s průhledem pro Samsung Galaxy S7 - Modrý

Kvalitní a odolný flip obal pro Samsung Galaxy S7. Pouzdro v modré barvě s chráněným průhledem a plastovým krytem pro uchycení telefonu Samsung Galaxy S7.

Flip obal s průhledem pro Samsung Galaxy S6 - Růžový

Kvalitní a odolný flip obal pro Samsung Galaxy S6. Pouzdro v růžové barvě s chráněným průhledem a plastovým krytem pro uchycení telefonu Samsung Galaxy S6.

Flip obal s průhledem pro Samsung Galaxy S7 Edge - Růžový

Kvalitní a odolný flip obal pro Samsung Galaxy S7 Edge. Pouzdro v růžové barvě s chráněným průhledem a plastovým krytem pro uchycení telefonu Galaxy S7 Edge.

Flip obal s průhledem pro Samsung Galaxy S7 Edge - Zlatý

Kvalitní a odolný flip obal pro Samsung Galaxy S7 Edge. Pouzdro ve zlaté barvě s chráněným průhledem a plastovým krytem pro uchycení telefonu Galaxy S7 Edge.

Flip obal s průhledem pro Samsung Galaxy S7 Edge - Bílý

Kvalitní a odolný flip obal pro Samsung Galaxy S7 Edge. Pouzdro v bílé barvě s chráněným průhledem a plastovým krytem pro uchycení telefonu Galaxy S7 Edge.

Flip obal s průhledem pro Samsung Galaxy S7 Edge - Černý

Kvalitní a odolný flip obal pro Samsung Galaxy S7 Edge Pouzdro v černé barvě s chráněným průhledem a plastovým krytem pro uchycení telefonu Galaxy S7 Edge.

Flip obal s průhledem pro Samsung Galaxy S7 Edge - Modrý

Kvalitní a odolný flip obal pro Samsung Galaxy S7 Edge. Pouzdro v modré barvě s chráněným průhledem a plastovým krytem pro uchycení telefonu Galaxy S7 Edge.

Flip obal s průhledem pro Samsung Galaxy S7 - Růžový

Kvalitní a odolný flip obal pro Samsung Galaxy S7. Pouzdro v růžové barvě s chráněným průhledem a plastovým krytem pro uchycení telefonu Galaxy S7.

Flip obal s průhledem pro Samsung Galaxy S6 Edge - Růžový

Kvalitní a odolný flip obal pro Samsung Galaxy S6 Edge. Pouzdro v růžové barvě s chráněným průhledem a plastovým krytem pro uchycení telefonu Galaxy S6 Edge.

Flip obal s průhledem pro Samsung Galaxy A5 2017 - Modrý

Kvalitní a odolný flip obal pro Samsung Galaxy A5 2017. Pouzdro v modré barvě s chráněným průhledem a plastovým krytem pro uchycení telefonu Samsung A5 2017