Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Obal na vzduchovou pusku

Nalezeno:    3 produkty

Obal na udírnu BORNIAK 150l

Ochranný obal pro udírny Borniak o objemu 150l (UW-150 a UWS-150). Obal umožňuje zabezpečit udírnu před nepříznivým vlivem atmosférických podmínek a také před poškrábáním či zaprášením. Výrobek je vyroben z pevného, vodotěsného materiálu vysoké kvality v černá barvě s bílým logem značky. Obal je vybaven stahovací šňůrkou. Má vzduchovou ventilaci umístěnou ze strany, díky níž dochází k cirkulaci vzduchu.

Obal na udírnu BORNIAK 70l

Ochranný obal pro udírny Borniak o objemu 70l (UW-70 a UWS-70). Obal umožňuje zabezpečit udírnu před nepříznivým vlivem atmosférických podmínek a také před poškrábáním či zaprášením. Výrobek je vyroben z pevného, vodotěsného materiálu vysoké kvality v černá barvě s bílým logem značky. Obal je vybaven stahovací šňůrkou. Má vzduchovou ventilaci umístěnou ze strany, díky níž dochází k cirkulaci vzduchu.

TV PRODUCTS Příslušenství ke vzduchové pušce

<p>Příslušenství ke vzduchové pušce obsahuje:<br /> <br /> 1x obal na pušku<br /> 100 ks terčů<br /> 1x držák terče<br /> 1x optický dalekohled <br />100 ks diabol<br /><br /></p> <p> </p>Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: