Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ob procomfort

Nalezeno:    134 produktů

DH tampóny o.b.

Užití Pří silnějším menstručním krvácení.

Více informací
od 37 Kč
Koupit nejlevněji

JOHNSON & JOHNSON O.B.Tampóny PC normal 32

Tampony o.b. ProComfort se zavádějí do těla a spolehlivě absorbují menstruační krev, přičemž zevní orgány zůstávají suché a čisté. Kombinují technologii stočených drážek pro spolehlivou ochranu a unikátní hladký povrch SilkTouch pro nejsnadnější zavádění a vyjmutí o.b. Zvnějšku nejsou tampony vidět a při správném zavedení nejsou cítit. Jelikož je menstruační tekutina absorbována už uvnitř těla, žena se tak díky tamponu vyhne vzniku nepříjemného pachu. Nehrozí, že by se tampon vysmekl. * Pro sla...

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

O.B. ProComfort Tampony mini 16 ks

Njepohodlnější ochrana s o.b. tamponyNavrženy gynekoložkouPro slabé krvácení Tampony o.b. ProComfort kombinují technologii stočených drážek pro spolehlivou ochranu a unikátní povrch SilkTouch pro nejsnadnější zavádění o.b. Doporučuje Česká a slovenská gynekologicko-porodnická společnost.

O.B. ProComfort Tampóny super 3x16 ks

Tampony O.B. ProComfort Super 3x16 ks, byly vyvinuty tak, aby poskytly dvě věci současně: o.b. technologii se stočenými drážkami pro spolehlivou ochranu a unikátní hedvábně jemný povrch SilkTouch pro snadné zavádění tamponu, v balení 3x16 ks.

O.B. ProComfort Tampóny normal 3 x 16 ks

Nejpohodlnější ochrana s o.b. tampony Navrženy gynekoložkou Povrch SilkTouch Stočené drážky Pro slabé až střední krvácení Tampony o.b. ProComfort kombinují technologii stočených drážek pro spolehlivou ochranu a unikátní povrch SilkTouch pro nejsnadnější zavádění o.b. Doporučuje Česká a slovenská gynekologicko-porodnická společnost.

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort mini 16ks

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort mini 16ks.

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Comfort 16ks

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Comfort 16ks.

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort normal 8ks

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort normal 8ks.

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort normal 16ks

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort normal 16ks.

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort super 16ks

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort super 16ks.

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort super 8ks

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort super 8ks.

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Normal 56ks

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Normal 56ks.

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Comfort 8ks

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Comfort 8ks.

O.B. ProComfort normal tampóny 16 ks

O.B. Pro Comfort kombinují technologii stočených drážek pro spolehlivou ochranu a unikátní povrch Silk Touch pro nejsnadnější zavádění o.b.®. Upozornění: Přiložený letáček s návodem, jak použít tampony, obsahuje důležité informace o menstruačním TSS, vzácném, ale závažním onemocnění. Přečtěte si ho, prosím, a uchovejte v zájmu svého zdraví a hygieny. Absorpce: 2 kapky (pro slabé krvácení)

O.B. ProComfort Night Super+ Comfort tampony 16 ks

Spolehlivá, velikostně komfortní noční ochrana pro velmi silné krvácení s unikátními ochrannými křidélky SilkTouch™. - Tato křidélka se jemně rozvinou a přizpůsobí vašemu tělu, aby zachytila tekutinu, kterou by běžné tampony nemusely zachytit. - Povrch SilkTouch™ usnadňuje zavádění a vyjímání tamponu. Zaveďte tampon, než se uložíte ke spánku, a vyjměte jej ráno po probuzení. Přečtěte si prosím pokyny k použití tamponů o.b.® v přiloženém letáku. Zaveďte tampon, než se uložíte ke spánku, a vyjmět...

O.B. ProComfort Tampóny super 16 ks

Menstruační tampony se spirálovými drážkami a speciálním "Silk Touch" povrchem pro snadnější zavádění.

O.B. ProComfort Light Days tampony 56 ks

Zaručují spolehlivou ochranu při menstruaci.

O.B. ProComfort Night normal tampony 45 ks

Spolehlivá noční ochrana s ochrannými křidélky SilkTouchᵀᴹ - Jemně se rozvinou a přizpůsobí Vašemu tělu, aby zachytily i tekutinu, kterou by běžné tampony nemusely zachytit - Povrch SilkTouchᵀᴹ usnadňuje zavádění a vyjímání tamponu

O.B. ProComfort light days tampóny 16 ks

o.b.tampony se stočenými drážkami byly speciálně vyvinuty tak, aby účinně vedly tekutinu dovnitř tamponu. Pro spolehlivou ochranu. Povrch Silk Touch pro nejsnadnější zavádění. Tampony se zavádějí do těla a spolehlivě absorbují menstruační krev, přičemž zevní orgány zůstávají suché a čisté. Z vnějšku nejsou tampony vidět a při správném zavedení nejsou cítit. Jelikož je menstruační tekutina absorbována už uvnitř těla, žena se tak díky tamponu vyhne vzniku nepříjemného pachu. Nehrozí, že by se tam...

DH tampóny o.b. ProComfort Night normal 16ks

Menstruační tampóny o.b. ProComfort jsou určené speciálně pro noční použití. Poskytují spolehlivou ochranu a pohodlí po celou noc díky unikátním ochranným křidélkům SilkTouch.

DH tampóny o.b. ProComfort Night super 16ks

Menstruační tampóny o.b. ProComfort jsou určené speciálně pro noční použití. Poskytují spolehlivou ochranu a pohodlí po celou noc díky unikátním ochranným křidélkům SilkTouch.

DH tampóny o.b. ProComfort Normal 56ks

Menstruační tampóny o.b. ProComfort kombinují o.b. technologii stočených drážek pro spolehlivou ochranu s unikátním hedvábně jemným povrchem SilkTouch pro dosud nejsnadnější zavádění. Spolehlivě absorbují menstruační krev.

O.B. Tampony ProComfort Normal (56 ks)

O.B. Tampony ProComfort Normal(56 ks)Popis:Během prvních dní periody je krvácení obvyklesilnější, takže potřebujete spolehlivou ochranu. Vyzkoušejtetampon o.b.® ProComfort™ Normal pro pohodlnou ochranu.Tampony O.B. ProComfort se zavádějí do těla a spolehlivě absorbujímenstruační krev, přičemž zevní orgány zůstávají suché a čisté.Kombinují technologii stočených drážek pro spolehlivou ochranu aunikátní hladký povrch SilkTouch pro nejsnadnější zavádění avyjmutí tamponu. Zvnějšku nejsou tampony vid...

O.B. Tampony ProComfort Super (48 ks)

O.B. Tampony ProComfort Super(48 ks)Popis:Pokud je krvácení střední nebo silné, pro spolehlivou apohodlnou ochranu vyzkoušejte tampon o.b.® ProComfort™ Super. Pokuds tampony právě začínáte, nedoporučujeme používat tampony tétovelikosti.Tampony O.B. ProComfort se zavádějí do těla a spolehlivě absorbujímenstruační krev, přičemž zevní orgány zůstávají suché a čisté.Kombinují technologii stočených drážek pro spolehlivou ochranu aunikátní hladký povrch SilkTouch pro nejsnadnější zavádění avyjmutí ta...

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Light days 32

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Light days 32.

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Super Plus 16

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Super Plus 16.

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Night normal 16ks

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Night normal 16ks.

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Night super 16ks

Johnson & Johnson DH tampóny o.b. ProComfort Night super 16ks.

DH tampóny o.b. ProComfort Super 48ks

Menstruační tampóny o.b.ProComfort kombinují o.b.® technologii stočených drážek pro spolehlivou ochranu s unikátním hedvábně jemným povrchem SilkTouch™ pro dosud nejsnadnější zavádění. Spolehlivě absorbují menstruační krev.

JOHNSON & JOHNSON | o.b. ProComfort Normal 8 ks

O.b. Pro Comfort kombinují technologii stočených drážek pro spolehlivou ochranu a unikátní povrch Silk Touch pro nejsnadnější zavádění.

JOHNSON & JOHNSON | o.b. ProComfort Super 32 ks

O.b. Pro Comfort kombinují technologii stočených drážek pro spolehlivou ochranu a unikátní povrch Silk Touch pro nejsnadnější zavádění.