Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nuzkovy zvedak

Nalezeno:    11 produktů

Nůžkový zvedák 2T

Lehký a skladný zvedák do auta nebo garáže.

Nůžkový zvedák 1T

Lehký a skladný zvedák do auta nebo garáže.

Nůžkový zvedák překlápěcí HANTtechnik

HANT,/DÍLENSKÉ NÁŘADÍ/Vybavení autoservisů, Mobilní mechanický zvedák HANTtechnik je naprostým unikátem na českém trhu. O tuto jedinečnost se postarala jeho vlastnost - překlápění. Tento zvedák s certifikovanou nosností 3000 Kg umožňuje zvednout 95% evropských osobních i dodávkových vozidel. Zdvih zvedáku se odvíjí podle úhlu naklopení a délky zvedaného vozidla. Díky své konstrukci je velmi skladný, nenáročný na servis, ale hlavní předností zůstává jeho mobilita. Tento zvedák je především určen...

Nůžkový zvedák 2t AUTOMOTIVE

Vysoce kvalitní nůžkové zvedáky, zesílené ocelové profily.

Nůžkový zvedák 1t AUTOMOTIVE

Vysoce kvalitní nůžkové zvedáky, zesílené ocelové profily.

Nůžkový zvedák 1t

Vysoce kvalitní nůžkové zvedáky, zesílené ocelové profily. Nosnost 1 t., minimální výška 88 mm, maximální výška 383 mm, hmotnost 2,5 kg.

Nůžkový zvedák 2t

Vysoce kvalitní nůžkové zvedáky, zesílené ocelové profily. Nosnost 2 t., minimální výška 90 mm, maximální výška 380 mm, hmotnost 2,9 kg.

KENNEDY Zvedák nůžkový 1t KSJ010

Je vyroben z kvalitní oceli. Pryžová hlava zajišťuje spolehlivé uchycení a zabraňuje poškození zvedacích bodů na vozidle. Zvedák je konstruován k bezpečnému zvedání vozidel. Snadné použití, kompaktní rozměry pro snadné skladování. Rozsah zvedání: 88 mm - 383 mm. Bezpečné pracovní zatížení: 1 tuna (1000 kg). Široká základna zaručuje vynikající stabilitu. Rozměry základny: 150 mm x 90 mm. Závit na šroubové tyči: 12.5 mm x 2.5 mm.

HANT

sortiment: Nůžkový zvedák překlápěcí HANTtechnik, AUTOMATICKÝ SET 1 - HANTTECHNIK

/DÍLENSKÉ NÁŘADÍ/Vybavení autoservisů

sortiment: Nůžkový zvedák překlápěcí HANTtechnik, Hydraulický zvedací stůl Lumag HB-1000, Hydraulický zvedací stůl Lumag HB-1000U, AUTOMATICKÝ SET 1 - HANTTECHNIK

AUTOMATICKÝ SET 1 - HANTTECHNIK

HANT,/DÍLENSKÉ NÁŘADÍ/Vybavení autoservisů, Profesionální set HANTtechnik obsahuje automatickou zouvačku, automatickou vyvažovačku a nůžkový prahový zvedák. Tento set je vhodný pro náročný provoz, kde je potřeba šetřit čas a maximálně zvýšit efektivitu práce. Profesionální set Vám zajistí maximální zázemí při pneuservisních činnostech. Jedná se o velmi kvalitní a spolehlivý set složen z nejlepších strojů, které jsou ve střední/vyšší třídě k dispozici. Aby Vás servis byl maximálně vybavení, lz...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: