Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nutrison multi fibre por sol 1x1000ml

Nalezeno:    4 produkty

NUTRICIA NUTRISON 1X1000ml

Podrobnější popis není bohužel k dispozici. Pro informace o produktu navštivte prosím některý z internetových obchodů, který má produkt v nabídce.

Více informací
od 223 Kč
Koupit nejlevněji

NUTRICIA NUTRIDRINK s čokoládovou příchutí 1X200ml

Nutridrink s příchutí čokoládovou Vysoce energetická, nutričně kompletní tekutá strava. Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Pouze pro enterální použití. Určeno k dietnímu postupu při podvýživě související s nemocí. Klinicky bez laktózy* . (* CZ: s nízkým obsahem laktózy). Neobsahuje vlákninu. Návod k použití: Nutridrink je určen k bezprostřednímu použití jako nápoj, nejlépe chutná vychlazený. Před použitím protřepejte. Skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření uchovávejte v ch...

Více informací
od 51 Kč
Koupit nejlevněji

Nutrison Multi Fibre por.sol. 1x1000ml

Kvalitní Nutrison Multi Fibre por.sol. 1x1000ml za 246 Kč.

Nutrison Multi Fibre por.sol. 1x1000ml

Nutrison Multi Fibre je nutričně kompletní tekutá výživa určená především pro podání sondou. Obsahuje všechny potřebné živiny a unikátní směs 6 druhů vlákniny Multi Fibre, která odpovídá vláknině v běžné stravě. Neobsahuje lepek a pouze velmi malé množství laktózy. Nutrison Multi Fibre je určený k dietnímu postupu při podvýživě související s onemocněním u pacientů, kteří potřebují enterální výživu. Praktické balení ve vaku.

Nutrison Energy Multi Fibre por.sol.8x1000ml NOVÝ

Nutrison Energy Multi Fibre je nutričně kompletní tekutá výživa se zvýšeným obsahem energie, určená především pro podání sondou. Neobsahuje lepek a pouze velmi malé množství laktózy. Nutrison Energy Multi Fibre je určený k dietnímu postupu při podvýživě související s onemocněním u pacientů s vysokými energetickými požadavky a/nebo s nutností objemové restrikce.