Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nutrilon anti colics

Nalezeno:    7 produktů

Nutrilon 1 Anti-Colics 400g

Nutrilon 1 Anti-Colics je správnou volbou kojeneckého mléka, pokud Vaše dítě trpí kojeneckou kolikou a jeho pláč je neutišitelný. Nutrilon Anti-Colics obsahuje speciálně upravené syrovátkové bílkoviny (tzv. částečně hydrolyzované) a snížené množství laktózy. Díky tomu Nutrilon Anti-Colics poskytuje Vašemu dítěti úlevu od příznaků kojeneckých kolik a pomáhá odstraňovat příčiny jeho pláče. Nutrilon 1 Anti-Colics také obsahuje unikátní směs oligosacharidů GOS/FOS inspirovanou mateřským mlékem. Chu...

Nutrilon 1 Anti-Colics 400g

Nutrilon 1 Colics je určen k dietnímu postupu při kojeneckých kolikách. Poskytuje úlevu od příznaků kolik a souvisejícího pláče díky obsahu částečně naštěpené (hydrolyzované) bílkoviny. Složení bylo vyvinuto na základě 40 let výzkumu mateřského mléka.

NUTRICIA N.V., ZOETERMEER | Nutrilon 1 Anti-Colics 400g

Nutrilon 1 Anti-Colics je správnou volbou kojeneckého mléka, pokud Vaše dítě trpí kojeneckou kolikou a jeho pláč je neutišitelný. Nutrilon Anti-Colics obsahuje speciálně upravené syrovátkové bílkoviny (tzv. částečně hydrolyzované) a snížené množství laktózy.

NUTRICIA N.V., ZOETERMEER Nutrilon 1 Anti-Colics ProExpert 400g

Nutrilon 1 Anti-Colics je diétna potravina pre zvláštne lekárske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri dojčenských kolikách.

NUTRICIA N.V., ZOETERMEER Nutrilon 1 Anti-Colics ProExpert 400g

Nutrilon 1 Anti-Colics je diétna potravina pre zvláštne lekárske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri dojčenských kolikách.

Nutrilon dojčenské mlieko 1 Anti-Colics 400g

Dojčenská výživa. Nutrilon 1 Anti-Colics je dojčenské mlieko, ak Vaše dieťa trpí dojčenskou kolikou. Charakteristika Nutrilon 1 Anti-Colics je správnou voľbou dojčenského mlieka, ak Vaše dieťa trpí dojčenskou kolikou a jeho plač je neutíšiteľný. Nutrilon Anti-Colics poskytuje Vášmu dieťaťu úľavu od príznakov dojčenských koľko a pomáha odstraňovať príčiny jeho plaču. Nutrilon 1 Anti-Colics je správnou voľbou dojčenského mlieka, ak Vaše dieťa trpí dojčenskou kolikou a jeho plač je neutíšiteľný. ...

Nutrilon kojenecké mléko 1 Anti-Colics 400g

Kojenecká výživa. Nutrilon 1 Anti-Colics je kojenecké mléko, pokud Vaše dítě trpí kojeneckou kolikou. Charakteristika Nutrilon 1 Anti-Colics je správnou volbou kojeneckého mléka, pokud Vaše dítě trpí kojeneckou kolikou a jeho pláč je neutišitelný. Nutrilon Anti-Colics poskytuje Vašemu dítěti úlevu od příznaků kojeneckých kolik a pomáhá odstraňovat příčiny jeho pláče. Nutrilon 1 Anti-Colics je správnou volbou kojeneckého mléka, pokud Vaše dítě trpí kojeneckou kolikou a jeho pláč je neutišitelný...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: