Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nouzove led osvetleni

Nalezeno:    102 produktů

Emergency 3

Záchranářská realtime strategie Entertainment, která navazuje na úspěchy předchozího dílu. Hráč opět převezme roli velitele záchranářského týmu, s nímž vyráží řešit celou řadu zapeklitých situací. A je jedno jde-li o požáry, dopravní nehody, zemětřesení, či jiné katastrofy. Hráč bude opět velet kompaktnímu týmu, který se skládá z požárníků, policistů, první pomoci i záchranářů a povede je do více než 20 nebezpečných misí. Titul Emergency 3 u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy emergency....

Více informací
od 714 Kč
Koupit nejlevněji

FULGUR MIZAR LED MIZAR Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje -. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon led. Svítidlo určené pro orientaci po výpadku el. energie na schodištích, chodbách, halách a dalších vnitřních prostorech.

FULGUR GUIA LED GUIA Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to LEDW. Svítidlo, schopné plnit svou funkci osvětlování prostoru i po výpadku přívodu 230V. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice -.

Nouzové svítidlo Céliane

Kruhové osvětlení mocoí modré LED ve stand-by režimu

KANLUX KA 18646 TRIC Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Návrháři při vývoji tohoto svítidla stanovili jako hlavní materiál PC. Integrované LED zdroje poskytují světelný výkon do hodnoty 3. Díky vybavení svítidla vysoce výkonným a spolehlivým LED zdrojem, odpadá zde nutnost řešení náhradního světelného zdroje pro toto svítidlo. Nouzové svítidlo s vlastním zdrojem napájení, které zajistí dobrou orientaci v uzavřených prostorech i po výpadku el. energie.

FULGUR GAMMA 55LC GAMMA Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Nouzové svítidlo s vlastním zdrojem napájení, které zajistí dobrou orientaci v uzavřených prostorech i po výpadku el. energie. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí 2xG5. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 6+6WW.

FULGUR EBRO 45L EBRO Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Nouzové svítidlo s vlastním zdrojem napájení, které zajistí dobrou orientaci v uzavřených prostorech i po výpadku el. energie. 6WW je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí G5.

FULGUR DELTA 500L DELTA Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí 2G7. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 11WW. Nouzové svítidlo s vlastním zdrojem napájení, které zajistí dobrou orientaci v uzavřených prostorech i po výpadku el. energie.

FULGUR EBRO 45LC EBRO Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo s vlastním zdrojem napájení, ideální pro dobrou orientaci ve vnitřních prostorách po výpadku el. energie. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí 2xG5. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 6+6WW.

FULGUR DELTA 300L DELTA Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 8WW. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí G5. Svítidlo určené pro orientaci po výpadku el. energie na schodištích, chodbách, halách a dalších vnitřních prostorech.

IMMAX LED světlo Linear III 40W PB EMER, 120cm + trvalé nouzové osvětlení

Barva světla: přírodní bílá,Typ LED EPISTAR, Max. výkon 40W, pro T5 nebo T8, Průměrná životnost 50000h, Světelný tok 3800lm, Teplota 4000k, délka 1200mm, šířka 81mm, výška 50mm, trvalé nouzové osvětlení

FULGUR ALPHA LED 1h SA IP44 AT ALPHA Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Nouzové svítidlo s vlastním zdrojem napájení, které zajistí dobrou orientaci v uzavřených prostorech i po výpadku el. energie. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon LED. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí -.

FULGUR ALPHA LED 1h SA IP44 ALPHA Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu LEDW. Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí -. Nouzové svítidlo s vlastním zdrojem napájení, které zajistí dobrou orientaci v uzavřených prostorech i po výpadku el. energie.

FULGUR ANTARES LED 1h SE IP42 AT ANTARES Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Nouzové orientační svítidlo s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu LEDW. FULGUR je svítidlem s paticí - pro světelný zdroj.

FULGUR ANTARES LED 1h SA IP42 AT ANTARES Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - LEDW. Nouzové orientační svítidlo s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje -.

FULGUR ANTARES LED 1h SE IP42 ANTARES Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

LEDW je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí -. Svítidlo, schopné plnit svou funkci osvětlování prostoru i po výpadku přívodu 230V.

FULGUR ALPHA LED 1h SE IP44 ALPHA Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo s vlastním zdrojem napájení, ideální pro dobrou orientaci ve vnitřních prostorách po výpadku el. energie. Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě LEDW. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje -.

FULGUR ANTARES LED 1h SA IP42 ANTARES Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí -. Světelné zdroje pro toto svítidlo lze vybírat až do hodnoty maximálního příkonu LEDW na které je svítidlo zkonstruováno. Svítidlo s vlastním zdrojem napájení, ideální pro dobrou orientaci ve vnitřních prostorách po výpadku el. energie.

FULGUR ALPHA LED 1h SE IP44 AT ALPHA Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - LEDW. Svítidlo s vlastním zdrojem napájení, ideální pro dobrou orientaci ve vnitřních prostorách po výpadku el. energie. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí -.

FULGUR FIWA SELENA 460 LED-1 SE FIWA Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

LEDW je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Svítidlo, schopné plnit svou funkci osvětlování prostoru i po výpadku přívodu 230V. FULGUR je svítidlem s paticí - pro světelný zdroj.

Svítidlo KUNZER Nouzové výstražné světlo ,...

nouzové výstražné svítidlo kunzler je vhodné jako ochrana na nebezpečných místech při poruše vašeho vozidla. Jeho led technologie zaručuje optimální viditelnost i v těch nejhorších povětrnostních podmínkách. Světlo můžete také použít jako efekt na párty. vodotěsné a nárazuvzdorné nouzové světlo má 9 výstražných funkcí (červeně blikající) – rotace, 3x bliknutí, 1x bliknutí, měnící se světlo, sos-morseovka, pohasínající, trvale svítící 2/4 led). parametry: rozměry (obvod x výška): 115 x ...

KANLUX 18649 TRIC POWERLED-I-1H Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Jako světelný zdroj ve svítidle je pevně definovál LED zdroj s vysokou svítivostí a životností až 50000h! Nouzové orientační svítidlo s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky. Zajímavý tvar svítidla mohl být dosažen mimojiné i použitím hlavního materiálu, kterým je: PC. Integrované LED zdroje poskytují světelný výkon do hodnoty 3.

KANLUX 18650 TRIC POWERLED-I-2H Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Nouzové orientační svítidlo s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky. PC je převažující materiál v tomto svítidle. Integrované LED zdroje poskytují světelný výkon do hodnoty 3.

FULGUR FI ONTEC AZ 3L2 SA FI Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Svítidlo s vlastním zdrojem napájení, ideální pro dobrou orientaci ve vnitřních prostorách po výpadku el. energie. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon LED. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí -.

FULGUR ANTARES AN-190 ANTARES Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí G5. Nouzové orientační svítidlo s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu 8WW.

FULGUR FI GLASS DELUXE 1L2 SA FI Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu LEDW. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí -. Nouzové orientační svítidlo s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky.

FULGUR FI ONTEC VP 1L2 SA AT FI Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí -. Výrobce zhotovil svítidlo pro světelné zdroje do maximáního výkonu LEDW. Nouzové orientační svítidlo s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky.

FULGUR FI ONTEC VZ 1L2 SA FI Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon LED. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje -. Nouzové svítidlo s vlastním zdrojem napájení, které zajistí dobrou orientaci v uzavřených prostorech i po výpadku el. energie.

FULGUR FI ONTEC PP 1L2 SA FI Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu LEDW. Nouzové orientační svítidlo s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí -.

FULGUR FI ONTEC PZ 1L1 FI Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Nouzové orientační svítidlo s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky. Jako světelný zdroj můžete použít ten s paticí -. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon LED.

KANLUX 18647 TRIC POWERLED-O-2H Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Svítidlo s vlastním zdrojem napájení, ideální pro dobrou orientaci ve vnitřních prostorách po výpadku el. energie. PC je většinovým materiálem tohoto svítidla. Integrované LED zdroje poskytují světelný výkon do hodnoty 3.

FULGUR FI GLASS DELUXE 1L2 SA AT FI Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

LEDW je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Nouzové orientační svítidlo s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí -.

FULGUR FI ONTEC VP 1L1 FI Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí -. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - LEDW. Nouzové orientační svítidlo s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky.

KANLUX 18644 TRIC POWERLED-I-2H Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Kvalitu a celkové provedení podthuje i hlavní materiál: PC. Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 8. Nouzové svítidlo s vlastním zdrojem napájení, které zajistí dobrou orientaci v uzavřených prostorech i po výpadku el. energie.

KANLUX 18648 TRIC POWERLED-O-3H Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

PC je převažující materiál v tomto svítidle. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 3. Světelný zdroj v tomto svítidle netřeba dodatečně řešit....je zde již pevně umístěn zdroj z vysoce výkonných LED diod, který vydrží po celou dobu životnosti svítidla. Nouzové orientační svítidlo s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky.

FULGUR SIRAH H-100 SIRAH Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 6WW. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí G5. Svítidlo, schopné plnit svou funkci osvětlování prostoru i po výpadku přívodu 230V.

FULGUR FI ONTEC VP 3L1 AT FI Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - LEDW. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí -. Svítidlo, schopné plnit svou funkci osvětlování prostoru i po výpadku přívodu 230V.

FULGUR FI ONTEC VZ 3L2 SA FI Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí -. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu LEDW. Svítidlo určené pro orientaci po výpadku el. energie na schodištích, chodbách, halách a dalších vnitřních prostorech.

FULGUR FI ONTEC PZ 3L1 FI Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Toto svítidlo je určené pro použití zdroje s paticí -. Svítidlo určené pro orientaci po výpadku el. energie na schodištích, chodbách, halách a dalších vnitřních prostorech. Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon LED.

FULGUR VEGA EF-S380 VEGA Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí 2G7. Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 11WW. Svítidlo s vlastním zdrojem napájení, ideální pro dobrou orientaci ve vnitřních prostorách po výpadku el. energie.

KANLUX 07544 KURS DOUBLE-2H Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

Nouzové svítidlo s vlastním zdrojem napájení, které zajistí dobrou orientaci v uzavřených prostorech i po výpadku el. energie. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí G5. Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 8W. Svítidlo je možné použít vrámci aplikací s vysokým požadavkem na prachotěsnost a odolávání souvislého proudu vody na svítidlo. Pro výrobu svítidla byl zvolen hlavní materiál, kterým je PC....