Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nouzova svitidla

Nalezeno:    9 produktů

FULGUR MELISSA MAXI NOUZOVÁ B SE 26 MELISSA Nouzové svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Maximální příkon svítidla, byl výrobcem deklarován na hodnotu 26WW. K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje G 24q3. Nouzové orientační svítidlo, pro venkovní aplikace s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky.

FULGUR MELISSA MAXI NOUZOVÁ S SA 9 MELISSA Svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Vhodný světelný zdroj pro toto svítidlo může mít maximální výkon 9W. K finální podobě tohoto svítidla vývojáři zvolili patici světelného zdroje 2G7. Využití pro interiér i exteriér.

FULGUR FU MELISSA MAXI NOUZOVÁ Č SA 9 MELISSA Nouzové osvětlení + 3 roky záruka ZDARMA!

K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice 2G7. Nouzové orientační svítidlo s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky. 9W je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena.

FULGUR FU MELISSA MAXI NOUZOVÁ B SA 9 MELISSA Venkovní svítidlo nástěnné + 3 roky záruka ZDARMA!

K finální podobě tohoto svítidla, vývojáři zvolili patici světelného zdroje 2G7Světelné zdroje pro toto svítidlo vybírejte podle hodnoty maximálního příkonu. V tomto případě je to 9W. Venkovní nástěnné svítidlo, k upevnění na fasády domů, pergol, domků na nářadí a dalších venkovních staveb a objektů.

FULGUR MELISSA MAXI NOUZOVÁ B SE 11 MELISSA Nouzové svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí 2G7. Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 11WW. Svítidlo určené pro orientaci po výpadku el. energie na schodištích, chodbách, halách a dalších vnitřních, ale i vnějších prostorech.

FULGUR MELISSA MAXI NOUZOVÁ Č SE 18 MELISSA Nouzové svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Celkový výkon svítidla je deklarován hodnotou maximálního příkonu, která je v tomto případě 18WW. Ať už zvolíte zářivku, žárovku či LED, je potřeba ji vybrat s paticí G 24q2. Nouzové orientační svítidlo, pro venkovní aplikace s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky.

FULGUR MELISSA MAXI NOUZOVÁ S SE 13 MELISSA Nouzové svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

13WW je maximální příkon svítidla. Světelné zdroje je třeba vybírat tak, aby tato hodnota nebyla překročena. Nouzové orientační svítidlo, pro venkovní aplikace s vlastní baterií pro několik hodin provozu bez přívodu elektriky. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice G 24q1.

FULGUR MELISSA MAXI NOUZOVÁ B SE 13 MELISSA Nouzové svítidlo + 3 roky záruka ZDARMA!

Při nákupu světelného zdroje pro svítidlo, je potřeba brát zřetel na maximální příkon svítidla - 13WW. Svítidlo, schopné plnit svou funkci osvětlování prostoru i venkovního prostředí a to i po výpadku přívodu 230V. K plnohodnotnému používání je potřeba toto svítidlo vybavit zdrojem patice G 24q1.

Akumulátor 1.2V / 1600mAh Sanyo papírový obal KR-SCH 1600 mAh

průmyslové provedení rozměr 23x42mm Nabíjení: standardní - 14h/160mA, trickle - 50mAh, Ri=0.008ohm. Kvalitní značkový akumulátor Sanyo - Panasonic japonské výroby s nejvyšší životností. Speciální typ pro vyšší teplotní rozsah a trvalé nabíjení. Velmi vhodný pro nouzová svítidla a UPS. Lze použít i pro všechny běžné aplikace. Může být dodáván v obalu s jiným potiskem. Upozornění: výrobce - firma SANYO byla začleněna do koncernu Panasonic. Nově mohou být tyto baterie dodávány s potiskem zn....