Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nosni sprej nasivin

Nalezeno:    6 produktů

Nasivin Sensitive 0.05% nas.spr.sol. 1x10ml/5mg

Léčivý přípravek Nasivin Sensitive snižuje otok nosní sliznice a uvolňují tak ucpaný nos. Nosní sprej Nasivin Sensitive 0,05% je určen pro dospělé a děti od 6 let.

Nasivin 0.05% nas.spr.sol. 10ml (sklo)

Léčivý přípravek Nasivin snižuje otok nosní sliznice a uvolňují tak ucpaný nos. Nosní sprej Nasivin 0,05% je určen pro dospělé a děti od 8 let.

Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10ml

Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním je lék určený pro podání do nosu (rhinologikum) a obsahuje alfa-sympatomimetikum oxymetazolin.

Nasivin Sensitive 0,025% nosní sprej 10ml

Přípravek snižuje překrvení a otok sliznice, uvolňuje průchodnost horních cest dýchacích, snižuje bolestivost při zánětu středouší a kataru Eustachovy trubice. Hlavní výhodou je dlouhotrvající účinek (až 12 hodin) a složení bez konzervačních látek, díky čemu jsou šetrnější k nosní sliznici a nedráždí ji.

Nasivin Sensitive 0.025 % nas.spr.sol.1x10ml

Léčivý přípravek Nasivin Sensitive snižuje otok nosní sliznice a uvolňují tak ucpaný nos. Nosní sprej Nasivin Sensitive 0,025% je určen pro malé děti ve věku od 1 do 6 let.

Nasivin 0.05% 10ml nosní spray (sklo)

Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním se používá při akutní rýmě (rinitida), senné, alergické a neinfekční vasomotorické rýmě, která se projevuje záchvaty řídké sekrece z nosu.