Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nicorette spray

Nalezeno:    5 produktů

Nicorette spray 1mg 13.2ml/150mg

Nicorette spray 1mg 13,2ml/150mg Léčivý přípravek na odvykání kouření, který zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky spojené s odvykáním kouření. Nicorette sprej účinkuje rychle a potlačí touhu po cigaretě a nutkání kouřit již po jedné minutě. Aplikujte podle potřeby 1-2 vstřiky k potlačení chuti na cigaretu. Nicorette sprej obsahuje nikotin.

Nicorette spray 1mg/dávka orm.spr.1x13.2ml/150mg

Léčivý přípravek Nicorette Spray Vám pomůže ukončit kouření, když chcete přestat kouřit. Jedná se o způsob léčby nazývané nikotinová náhradní léčba (NRT).

MCNEIL AB, HELSINGBORG | Nicorette spray 1mg/dávka 1x13.2ml

Rychle působící ústní sprej Nicorette účinkuje již za 60 vteřin. Rychle vám pomůže přemoci chuť na cigaretu.

Nicorette® Spray 1mg/dávka, orální sprej, roztok, 13,2 ml, 150 dávek

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Nicorette Spray 1 mg/dávka orální sprej, roztok nicotinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete používat tento léčivý přípravek, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte přípravek Nicorette Spray používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: