Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nestle kase

Nalezeno:    74 produktů

Nestlé Kaše sušenková 250g

Dopřejte svému malému jedlíkovi tuto výbornou pochoutku od Nestlé! Obsahuje: Bifidus BL – přátelské probiotické bakterie Imunonutrienty – soubor vitamínů a minerálních látek pro správný vývoj dítěte Sytivá a lehce stravitelná Vyrobeno bez přídavku cukru! Tato kaše je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Nestlé Kaše malinová 230g

Malinová kaše – instantní mléčná kaše, obsahuje: přátelské probiotické bakterie Bifidus BL Imunonutrienty – soubor vitamínů a minerálních látek pro správný vývoj dítěte Sytivá a lehce stravitelná Bez lepku Tato kaše je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Nestlé Kaše meruňková 230g

Instantní mléčná kaše obsahuje přátelské probiotické bakterie Bifidus BL. Imunonutrienty – soubor vitamínů a minerálních látek pro správný vývoj dítěte. Bez lepku. Tato kaše je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Nestlé Kaše ovocná 250g

Tato lahodná kaše plná ovoce je tou správnou volbou pro vaše miminko. Obsahuje: Bifidus BL – přátelské probiotické bakterie Imunonutrienty – soubor vitamínů a minerálních látek pro správný vývoj dítěte Vyrobeno bez přídavku cukru!, bez lepku Sytivá a lehce stravitelná Tato kaše je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Nestlé Kaše stracciatella 250g

Obsahuje Bifidus BL – přátelské probiotické bakterie. Imunonutrienty – soubor vitamínů a minerálních látek pro správný vývoj dítěte. Sytivá a lehce stravitelná. Tato kaše je vhodná pro děti od ukončeného 8. měsíce.

Nestlé Kaše banán 250g

Receptura této chutné kaše je přesně přizpůsobena potřebám děťátka v období od ukončeného 4. měsíce. Obsahuje: Bifidus BL – přátelské probiotické bakterie Imunonutrienty – soubor vitamínů a minerálních látek pro správný vývoj dítěte Vyrobeno bez přídavku cukru!, bez lepku Sytivá a lehce stravitelná

Nestlé Kaše nemléčná rýžová 250g

NESTLÉ Rýžová kaše je nejvhodnější volba v období zavádění prvních nemléčných příkrmů. Základní složkou je vysoce kvalitní rýžová mouka s lehce stravitelnými škroby. Obsahuje: Bifidus BL – přátelské probiotické bakterie Imunonutrienty – soubor vitamínů a minerálních látek pro správný vývoj dítěte Vyrobeno bez přídavku cukru!, bez lepku Sytivá a lehce stravitelná Tato kaše je vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce.

NESTLÉ Malinová kaše 230g

Kvalitní NESTLÉ Malinová kaše 230g za 82 Kč.

NESTLÉ Mléčná kaše Medová 250g

Kvalitní NESTLÉ Mléčná kaše Medová 250g za 85 Kč.

NESTLÉ Nemléčná kaše rýžová 250g

Kvalitní NESTLÉ Nemléčná kaše rýžová 250g za 88 Kč.

NESTLÉ Nemléčná kaše osmizrnná 250g

Kvalitní NESTLÉ Nemléčná kaše osmizrnná 250g za 88 Kč.

NESTLÉ Mléčná kaše Ovocná 250g

Kvalitní NESTLÉ Mléčná kaše Ovocná 250g za 85 Kč.

NESTLÉ Mléčná kaše Stracciatella 250g

Kvalitní NESTLÉ Mléčná kaše Stracciatella 250g za 85 Kč.

NESTLÉ Mléčná kaše Sušenková 250g

Kvalitní NESTLÉ Mléčná kaše Sušenková 250g za 85 Kč.

NESTLÉ Mléčná kaše Stracciatella 250g

Nestlé Stracciatella kaše, pro děti od ukončeného 8. měsíce. Mléčná kaše s vitamíny a minerály.

NESTLÉ Nemléčná kaše rýžová 250g

Nestlé Rýžová kaše, pro děti od ukončeného 4. měsíce. Vitamíny a minerály pro správný vývoj dětí.

NESTLÉ Mléčná kaše Sušenková 250g

Nestlé Sušenková kaše, pro děti od ukončeného 6. měsíce. Výborná pochoutka pro malé jedlíky.

NESTLÉ Nemléčná kaše Rýžová 250 g

NESTLÉ Neml.kaše rýžová 250g (č.v.0240). NESTLÉ kaše od ukončeného 4. měsíce.

NESTLÉ Nemléčná kaše osmizrnná 250g

Nestlé Osmizrná kaše, pro děti od ukončeného 6. měsíce. S vitamíny a minerály pro správný vývoj dětí.

NESTLÉ Malinová kaše 230g

Malinová kaše – instantní mléčná kaše. Tato kaše je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

NESTLÉ Mléčná kaše Medová 250g

Nestlé Ovocná kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. S probiotickými bakteriemi. S vitamíny a minerály pro správný vývoj dětí. Bez přidaného cukru.

NESTLÉ Mléčná kaše Ovocná 250g

Nestlé Ovocná kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. S probiotickými bakteriemi. S vitamíny a minerály pro správný vývoj dětí. Bez přidaného cukru.

Nestlé Kaše SINLAC Bifidus BL 500g N1

Speciální nemléčná kaše pro děti i dospělé. Vhodná pro alergiky. Od 4. ukončeného měsíce. Kaše je bez mléka, laktózy, lepku, sóji. Obsahuje bifido kultury.

NESTLÉ Mléčná kaše Sušenková 250g

NESTLÉ sušenková kaše je Instantní obilno-mléčný příkrm pro děti od ukončeného 6.měsíce. Obsahuje přátelské probiotické bakterie Bifidus BL které prokazatelně pomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru a posilovat přirozenou obranyschopnost dítěte.

NESTLÉ Mléčná kaše Ovocná 250g

Nestlé ovocná kaše je obilno-mléčný instantní příkrm a představuje plně vyváženou stravu pro děti od ukončeného 6. měsíce, kdy mateřské mléko či náhradní mléčná výživa již nemusí zcela pokrýt energetické nároky rychle rostoucího kojence.

NESTLÉ Nemléčná kaše Osmizrnná 250g

Obilný instantní příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce. Nestlé Osmizrnná kaše je plně vyvážená strava pro děti, kdy mateřské mléko či náhradní mléčná výživa již nemusí zcela pokrýt energetické nároky rychle rostoucího kojence.

NESTLÉ Mléčná kaše Ovocná 250 g

NESTLÉ Mléčná kaše Rýžová s jablko + banán + hrušky 250 g.

NESTLÉ Moje první kaše 250g

Kvalitní NESTLÉ Moje první kaše 250g za 85 Kč.

NESTLÉ Mléčná kaše Medová 250 g

NESTLÉ Mléčná kaše medová 250g. Mléčná kaše - Od ukončeného 6. měsíce.

NESTLÉ Nemléčná kaše Osmizrnná 250 g

NESTLÉ Osmizrnná kaše Bifidus 250g. Osmizrnná kaše - Od ukončeného 6. měsíce věku.

NESTLE NESTLÉ Malinová kaše 230g

Instantní rýžovo-mléčná kaše malinová je určena jako příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Obsahuje vitaminy, minerální látky, probiotické bakterie Bifidus BL. Sytivá, lehce stravitelná. Neobsahuje lepek. V praktickém znovu uzavíratelném obalu.

NESTLÉ Mléčná kaše Banánová 250 g

NESTLÉ Mléčná kaše Rýžová s banány 250 g. Instantní obilnomléčný příkrm pro děti od ukončeného 4.měsíce

NESTLÉ Mléčná kaše Medová 250g

Mléčné kaše medové je lehce stravitelná díky technologii CHE a přesto sytivá – vaše děťátko dostatečně zasytí. Základ kaše tvoří pokračovací kojenecké mléko, které zajistí děťátku optimální množství kvalitních živin pro správný růst a vývoj. Kaše obsahuje dvanáct vitamínů, vápník a železo.

Nestlé Nemléčná kaše osmizrnná 250g

Osmizrná nemléčná kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce obsahuje 8 druhů kvalitních obilovin. Kaše také obsahuje Bifidus BL (probiotické bakterie) a široké spektrum vitamínů a minerálních látek, důležitých pro rozvoj dítěte. Neobsahuje přidaný cukr a laktózu. Lehce stravitelná. K přípravě 1 porce jsou potřeba 4 lžíce přípravku (25g) a 160 ml mléka.

NESTLÉ Mléčná kaše Stracciatella 250g

Mléčná kaše Stracciatella je obilno-mléčný příkrm s kousky čokolády pro děti. Připravuje se přidáním vody. Obsahuje vitamíny, minerální látky, přátelské bakterie Bifidus , které pomáhají posilovat přirozennou obranyschopnost.

NESTLÉ Nemléčná kaše Rýžová 250g

Instantní obilný nemléčný příkrm pro děti od ukončeného 4.měsíce bez přidané sacharózy, bifidogenními bakteriemi a vlákninou posiluje obranyschopnost organizmu, upravuje konzistenci stolice a tím usnadňuje vyprazdňování.