Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Neff slunecni bryle

Nalezeno:    7 produktů

Neff Daily

Sluneční brýle Neff Daily Neff Daily jsou lehké, univerzální sluneční brýle nadčasového designu.

Více informací
od 297 Kč
Koupit nejlevněji

Neff sluneční brýle sluneční brýle - Daily Shades (PALM) - ruznobarevne

Neff sluneční brýle sluneční brýle - Daily Shades (PALM) ruznobarevne K dispozici v dámské velikosti. One size. Dámské > Hodinky > sluneční brýle Neff

Neff sluneční brýle sluneční brýle - Daily Shades (PALM) - ruznobarevne

Neff sluneční brýle sluneční brýle - Daily Shades (PALM) ruznobarevne K dispozici v pánské velikosti. One size. Pánské > Hodinky > sluneční brýle Neff

Brýle Neff Chip tortoise soft touch 2015

Brýle Neff Chip tortoise soft touch 2015 Neff Chip jsou lehké plastové sluneční brýle s akrylovými skly odolnými proti škrábancům. Obroučky nemá tak kulaté, jako řada Daily. Oči ochrání UV filtr s hodnotou 400.

Neff Brodie Static

Sluneční Brýle Neff Brodie Static Řada brýlí NEFF Brodie je nejexotičtější a zároveň most-wanted z nabídky. Oblíbila si je řada sportovců a umělců. Nejvíce jsou vidět snad na Riff Raffovi. Zubaté nožičky jsou z plastu a na výběr máte dvě polykarbonátová sklíčka. Součástí balení je pevné pouzdro a hadřík z mikrovlákna na čištění. Detaily si prohlédněte na videu:

Neff Brodie White

Sluneční Brýle Neff Brodie White Řada brýlí NEFF Brodie je nejexotičtější a zároveň most-wanted z nabídky. Oblíbila si je řada sportovců a umělců. Nejvíce jsou vidět snad na Riff Raffovi. Zubaté nožičky jsou z plastu a na výběr máte dvě polykarbonátová sklíčka. Součástí balení je pevné pouzdro a hadřík z mikrovlákna na čištění. Detaily si prohlédněte na videu:

Neff Brodie Reflective šedá

Sluneční Brýle Neff Brodie Reflective Řada brýlí NEFF Brodie je nejexotičtější a zároveň most-wanted z nabídky. Oblíbila si je řada sportovců a umělců. Nejvíce jsou vidět snad na Riff Raffovi. Zubaté nožičky jsou z plastu a na výběr máte dvě polykarbonátová sklíčka. Součástí balení je pevné pouzdro a hadřík z mikrovlákna na čištění. Detaily si prohlédněte na videu:

Neff Brodie Rasta

Sluneční Brýle Neff Brodie Rasta Řada brýlí NEFF Brodie je nejexotičtější a zároveň most-wanted z nabídky. Oblíbila si je řada sportovců a umělců. Nejvíce jsou vidět snad na Riff Raffovi. Zubaté nožičky jsou z plastu a na výběr máte dvě polykarbonátová sklíčka. Součástí balení je pevné pouzdro a hadřík z mikrovlákna na čištění. Detaily si prohlédněte na videu: