Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Neff gi 550 s

Nalezeno:    1 produkt

GIGABYTE GP-S5500

GIGABYTE reproduktory GP-S5500 / přenosné / 1W RMS / USB napájení / černá Gigabyte GP-S5500 jsou malé přenosné reproduktory, které nabídnou špičkový zvuk v malém formátu. Značka Gigabyte si na trhu vydobila přední postavení jako výrobce kvalitních PC komponentů a herních součástí počítače. Do svého portfolia zařadila i počítačové příslušenství, kteé se pyšní stejnou kvalitou.  Tyto malé reproduktory mají výkon 1W, zabudovaný zesilovač a BASS reflex. Pracují ve frekvenčním rozsahu 100Hz...

Více informací
od 296 Kč
Koupit nejlevněji

EDIMAX ES-5500G

5xLAN 10/100/1000 (RJ45), desktop, 1K MAC, 832KB buffer Hlavní specifikace: Počet portů 1000Base-T: 5x Auto MDI / MDI-X ano Standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3x - Flow Control, Jumbo Frame podpora Porty: 5x GLAN (RJ45) Vyrovnávací paměť: 832 kB MAC adresy: 1K MAC Rozměry: Šířka: 157 mm; Výška: 26 mm; Hloubka: 78 mm

Více informací
od 375 Kč
Koupit nejlevněji

APC Power Saving Back UPS Pro 550

550VA/330W, technologie line-interactive, 1 vstupní zásuvka IEC 320 C14, výstupní zásuvka 6x IEC320 C13 - (3) IEC 320 C13 (Záložní provoz na baterie) a (3) IEC 320 C13 (Přepěťová ochrana),SW Power Chute, Rozměry (VxŠxH) - 19,2x9,1x31cm Rozměry (VxŠxH), hmotnost - 6,53kg

Více informací
od 3 815 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco MGBT1

* Rozhraní * Technologie kabeláže: 1000Base-T * Maximální operační vzdálenost: 100 m * Vlnová délka: 1310 nm * Source data-sheet: ICEcat.biz * Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 1 694 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová délka: 850 nm Max. délka spoje: 550 / 275 m Optický kabel: 50/125 10/100/1000Mbit Base-TX/SX/LX, 550m, LC, TX:850nm, RX:850nm, m...

Více informací
od 729 Kč
Koupit nejlevněji

Neff GI 360 N (S41L68N1EU)

GI 360 N (S41L68N1EU) Informace podle nařízení EU: Energetická třída (EU) A ++ Nominální výkon (nastavení standardní místo) 13 Roční spotřeba energie (AEC) v kWh (na základě 280 standardních mycích cyklů při použití studené vody a spotřeby s nízkou režimů výkonu. Tetování, spotřebu energie. Závisí na typu zařízení se používá) 262 Spotřeba energie standardního mycího cyklu v kWh 0.93 Spotřeba energie ve vypnutém režimu a režimu ponechání v zapnutém ve wattech 0.1 Roční spotřeba vody (AWC) v litr...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: