Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Neff gi 550 s

Nalezeno:    6 produktů

GIGABYTE GP-S5500

GIGABYTE reproduktory GP-S5500 / přenosné / 1W RMS / USB napájení / černá Gigabyte GP-S5500 jsou malé přenosné reproduktory, které nabídnou špičkový zvuk v malém formátu. Značka Gigabyte si na trhu vydobila přední postavení jako výrobce kvalitních PC komponentů a herních součástí počítače. Do svého portfolia zařadila i počítačové příslušenství, kteé se pyšní stejnou kvalitou.  Tyto malé reproduktory mají výkon 1W, zabudovaný zesilovač a BASS reflex. Pracují ve frekvenčním rozsahu 100Hz...

Více informací
od 296 Kč
Koupit nejlevněji

APC BE550G-CP

* Napájení: Kapacita (VA) * Nominální vstupní napětí: 120 V * Číselné výstupní napětí: 120 V * Hodnocení přepětí: 365 J * Náhradní baterie: APCRBC110 * Doba nabíjení baterie: 24 h * Výstupní výkon: 330 W * Vstupní frekvence: 60 Hz * Source data-sheet: ICEcat.biz * Možnosti propojení: Výstupní spojení * Typ výstupního spojení: NEMA 5-15P * Délka kabelu: 1.52 m * černá: * Rozměry (š x h x v): 178 x 305 x 89 mm * 5910 g * Podmínky prostředí: Provozní rozsah teplot * Doporučená provozní vlhkost: 5 ...

Více informací
od 1 084 Kč
Koupit nejlevněji

EDIMAX ES-5500G

5xLAN 10/100/1000 (RJ45), desktop, 1K MAC, 832KB buffer Hlavní specifikace: Počet portů 1000Base-T: 5x Auto MDI / MDI-X ano Standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3x - Flow Control, Jumbo Frame podpora Porty: 5x GLAN (RJ45) Vyrovnávací paměť: 832 kB MAC adresy: 1K MAC Rozměry: Šířka: 157 mm; Výška: 26 mm; Hloubka: 78 mm

Více informací
od 373 Kč
Koupit nejlevněji

APC Power Saving Back UPS Pro 550

550VA/330W, technologie line-interactive, 1 vstupní zásuvka IEC 320 C14, výstupní zásuvka 6x IEC320 C13 - (3) IEC 320 C13 (Záložní provoz na baterie) a (3) IEC 320 C13 (Přepěťová ochrana),SW Power Chute, Rozměry (VxŠxH) - 19,2x9,1x31cm Rozměry (VxŠxH), hmotnost - 6,53kg

Více informací
od 3 830 Kč
Koupit nejlevněji

MASTER Giant Figure-8 240 x 140 cm

Nafukovací bazén Giant Figure-8 240 x 140 cm je rodinný bazén ve tvaru čísla osm. - rozměry 240 x 140 cm výška 47 cm - objem bazénu při naplnění 75% - 550 litrů - síly stěn 0,30 mm - doporučeno pro dětí od 6 let - dvou-komorová konstrukce - odolný vinylový povrch - sada na opravu součástí balení - materiál bez použití ftalátů - hmotnost bazénu 3 kg - uvedené rozměry jsou v nenahuštěném stavu

Více informací
od 799 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco MGBT1

* Rozhraní * Technologie kabeláže: 1000Base-T * Maximální operační vzdálenost: 100 m * Vlnová délka: 1310 nm * Source data-sheet: ICEcat.biz * Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 1 982 Kč
Koupit nejlevněji


Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: