Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nausnice pro miminka

Nalezeno:    902 produktů

Náušnice pro miminka 1-236-0584T

Náušnice pro miminka s tyrkysem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar lístku s kuličkou, dekorovanou zářivým modrým tyrkysem. Šířka lístku náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro miminka doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro miminka 1-236-0584R

Náušnice pro miminka jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar lístku s kuličkou, dekorované zářivým růžovým růženín. Šířka lístku náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro miminka doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro miminka 1-339-0181R

Náušnice pro miminka s růženínem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají trojúhelníkový tvar, dekorovaný šesti zářivými kamínky. Šířka trojúhelníku náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro miminka doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro miminka 1-336-0584A

Náušnice pro miminka jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar lístku s kuličkou, dekorovanou zářivým modrý akvamarínem. Šířka lístku náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro miminka doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro miminka 1-236-0530C

Náušnice pro miminka jsou vyrobeny ze žlutého 14karátového zlata. Náušničky mají tvar kosočtverce dekorovaného cyklámenovým zirkonem. Šířka strany kosočtverce náušničky je 4 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro miminka doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro miminka 1-236-0530F

Náušnice pro miminka jsou vyrobeny ze žlutého 14karátového zlata. Náušničky mají tvar kosočtverce dekorovaného zářivým fialovým zirkonem. Šířka strany kosočtverce náušničky je 4 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro miminka doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro miminka 1-236-0530A

Náušnice pro miminka jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar kosočtverce, dekorované tyrkysem. Šířka strany kosočtverce náušničky je 4 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro miminka doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro miminka 1-236-0584A

Náušnice pro miminka jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar lístku s kuličkou, dekorovanou zářivým modrými akvamarínem. Šířka lístku náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro miminka s kamínkem 1-339-0181A

Náušnice pro miminka s akvamarínem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají trojúhelníkový tvar, dekorovaný šesti kamínky. Šířka trojúhelníku náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro miminka doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro miminka s růženínem 1-236-0530R

Náušnice pro miminka s růženínem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar kosočtverce, dekorovaného zářivým syntetickým růženínem. Šířka strany kosočtverce náušničky je 4 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro miminka s růženínem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro miminka se zirkonem 1-236-0530Z

Náušnice pro miminka se zirkonem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar kosočtverce, dekorovaný zářivým kubickým zirkonem. Šířka strany kosočtverce náušničky je 4 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro miminka se zirkonem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let.

Náušnice pro miminka se zirkonem 1-336-0584Z

Náušnice pro miminka se zirkonem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar lístku s kuličkou, dekorovanou zářivým kubickým zirkonem. Šířka lístku náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro miminka se zirkonem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro miminka se zirkonem 1-339-0181Z

Náušnice pro miminka se zirkonem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají trojúhelníkový tvar, dekorovaný šesti zářivými kubickými zirkony. Šířka trojúhelníku náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro miminka se zirkonem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro miminka s akvamarínem 1-336-0530A

Náušnice pro miminka s modrým akvamarínem je vyroben z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar kosočtverce, dekorovaný zářivým kamínkem. Šířka strany kosočtverce náušničky je 4 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro miminka doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro miminka s cyklámenovým očkem 1-336-0530C

Náušnice pro miminka jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Náušničky mají tvar kosočtverce dekorovaného zářivým cyklámenovým zirkonem. Šířka strany kosočtverce náušničky je 4 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro miminka doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro miminka s fialovým očkem 1-336-0530F

Náušnice pro miminka jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Náušničky mají tvar kosočtverce dekorovaného zářivým fialovým zirkonem. Šířka strany kosočtverce náušničky je 4 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro miminka doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro miminka s růženínem 1-336-0530R

Náušnice pro miminka jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar kosočtverce, dekorovaný zářivým růženínem. Šířka strany kosočtverce náušničky je 4 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro miminka doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro miminka se žlutým očkem 1-336-0530

Náušnice pro miminka jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Náušničky mají tvar kosočtverce dekorovaného zářivým žlutým zirkonem. Šířka strany kosočtverce náušničky je 4 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro miminka doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro miminka s kamínky 1-239-0136

Zlaté náušnice zirkonové čtyřlístky budou přinášet štěstí. Jsou vyrobeny ze žlutého 14karátového zlata, jejich hlavní ozdobou jsou bílé třpytivé zirkony. Délka náušnic je 15 mm, šířka je 4 mm. Použité zapínání na dětskou brizúru je bezpečné. Náušnice doporučujeme jako vhodný dárek pro holčičky ve věku od 0 do 6 let. Nakupujte u nás, iZlato24.cz nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost.

Zlaté náušnice pro miminka se žlutými zirkony 1-336-0439

Roztomilé třpytivé lístky se zirkony jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Náušnice jsou zdobeny žlutými zirkony a jejich délka je 15 mm, šířka náušnic je 5 mm. Použité zapínání na dětskou brizúru je bezpečné. Nakupujte u nás, iZlato24.cz nabízí výhodné ceny, kvalitu a serióznost. Náušnice doporučujeme jako vhodný dárek pro holčičky ve věku od 0 do 6 let.

Náušnice pro miminka se zirkonem 1-236-0425ZS

Rozkošné náušnice ke křtu vyrobené ze žlutého 14karátového zlata. Mají tvar sedmikrásky uprostřed dekorované třpytivým zirkonem. Průměr náušniček je 5 mm, použité zapínání je šroubovací s balónkovým šroubem. Doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1277 květina (bílé zlato Au585)

Vkusné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru květiny. Květinu zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1283 srdíčko (bílé zlato Au585)

Jemné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru srdíčka. Srdce zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1277 květina (žluté zlato Au585)

Vkusné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru květiny. Květinu zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1283 srdíčko (žluté zlato Au585)

Jemné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru srdíčka. Srdce zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1284 vločka (bílé zlato Au585)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru sněhové vločky. Vločku zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1278 labuť (bílé zlato Au585)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru labutě. Labuť zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1280 motýlek (bílé zlato Au585)

Překrásné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru motýlka. Motýl je zdobený dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1270 čtyřlístek (bílé zlato Au585)

Překrásné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru čtyřlístku. Čtyřlístek je zdobený dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1271 delfín (bílé zlato Au585)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru delfína. Delfín je zdobený dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1272 muchomůrka (bílé zlato Au585)

Roztomilé dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru muchomůrky. Muchomůrka je zdobená dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1273 hvězdička (bílé zlato Au585)

Jemné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru hvězdičky. Hvězda je zdobená dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1274 chobotnička (bílé zlato Au585)

Roztomilé dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru chobotničky. Chobotnička je zdobená dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1275 kachnička (bílé zlato Au585)

Krásné jemné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru kachničky. Kachnička je zdobená dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1276 kočička (bílé zlato Au585)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru kočičky. Kočičku zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1279 mašlička (bílé zlato Au585)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru mašličky. Myšličku zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1281 štěně (bílé zlato Au585)

Roztomilé dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru štěněte. Štěňátko je zdobené dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1282 slon (bílé zlato Au585)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru slona. Slon je zdobený dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1285 zajíc (bílé zlato Au585)

Překrásné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru zajíčka. Zajíc je zdobený dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1284 vločka (žluté zlato Au585)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru sněhové vločky. Vločku zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1278 labuť (žluté zlato Au585)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru labutě. Labuť zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1280 motýlek (žluté zlato Au585)

Překrásné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru motýlka. Motýl je zdobený dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1270 čtyřlístek (žluté zlato Au585)

Překrásné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru čtyřlístku. Čtyřlístek je zdobený dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1271 delfín (žluté zlato Au585)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru delfína. Delfín je zdobený dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1272 muchomůrka (žluté zlato Au585)

Roztomilé dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru muchomůrky. Muchomůrka je zdobená dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1273 hvězdička (žluté zlato Au585)

Jemné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru hvězdičky. Hvězda je zdobená dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1274 chobotnička (žluté zlato Au585)

Roztomilé dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru chobotničky. Chobotnička je zdobená dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1275 kachnička (žluté zlato Au585)

Krásné jemné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru kachničky. Kachnička je zdobená dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1276 kočička (žluté zlato Au585)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru kočičky. Kočičku zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1279 mašlička (žluté zlato Au585)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru mašličky. Myšličku zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1281 štěně (žluté zlato Au585)

Roztomilé dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru štěněte. Štěňátko je zdobené dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1282 slon (žluté zlato Au585)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru slona. Slon je zdobený dokonalým zirkonem.

Dětské zlaté náušnice pro miminka BeKid - 1285 zajíc (žluté zlato Au585)

Překrásné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru zajíčka. Zajíc je zdobený dokonalým zirkonem.

Náušnice z bílého zlata pro miminka slzička se zirkonem IZ12431A

Náušnice z bílého zlata pro miminka slzička se zirkonem, IZ12431A

Dětské zlaté náušnice BeKid - 1283 srdíčko (bílé zlato Au585)

Jemné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru srdíčka. Srdce zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice BeKid - 1283 srdíčko (žluté zlato Au585)

Jemné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru srdíčka. Srdce zdobí dokonalý zirkon.

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / white (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s čirým kamínkem.

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / aqua (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Aquamarine

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / top. Sw. Blue (žluté zlato

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Topaz Swiss Blue

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / sapphire bl. (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Sapphire Blue

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / amethyst (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Amethyst

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / pink (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Pink

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / ruby medium (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Ruby Medium

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / peridot (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Peridot

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / white (bílé zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s čirým kamínkem.

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / aqua (bílé zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Aquamarine

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / top. Sw. Blue (bílé zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Topaz Swiss Blue

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / sapphire bl. (bílé zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Sapphire Blue

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / amethyst (bílé zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Amethyst

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / pink (bílé zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Pink

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / ruby medium (bílé zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Ruby Medium

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - zelený / peridot (bílé zlato)

Nádherné dětské náušnice pro miminka BeKid ve tvaru čtyřlístku. Zelený s kamínkem barvy Peridot

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - červený / white (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru čtyřlístku. Červený s čirým kamínkem.

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - červený / aqua (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru čtyřlístku. Červený s kamínkem barvy Aquamarine

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - červený / top. Sw. Blue (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru čtyřlístku. Červený s kamínkem barvy Topaz Swiss Blue

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - červený / sapphire bl. (žluté zlato

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru čtyřlístku. Červený s kamínkem barvy Sapphire Blue

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - červený / amethyst (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru čtyřlístku. Červený s kamínkem barvy Amethyst

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - červený / pink (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru čtyřlístku. Červený s kamínkem barvy Pink.

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - červený / ruby medium (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru čtyřlístku. Červený s kamínkem barvy Ruby Medium

Dětské zlaté náušnice BeKid M - 1270 čtyřlístek - červený / peridot (žluté zlato)

Nádherné dětské náušnice BeKid pro miminka ve tvaru čtyřlístku. Červený s kamínkem barvy Peridot