Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nausnice pro deti

Nalezeno:    287 produktů

Náušnice pro děti 1-236-0567A

Náušnice pro děti s akvamarínem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar srdce uprostřed dekorovaný zářivým zirkonem. Šířka srdce náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti 1-336-0529A

Náušnice pro děti jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají kruhový tvar dekorovaný v horní části zářivým modrými zirkony. Průměr kruhu náušničky je 5 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let.

Zlaté náušnice pro děti 1-336-0548

Náušnice pro děti jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Náušničky mají kruhový tvar dekorovaný uprostřed zářivým žlutým zirkonem. Průměr kruhu náušničky je 5 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti 1-336-0548T

Náušnice pro děti jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají kruhový tvar dekorovaný ve středu zářivým modrým zirkony. Průměr kruhu náušničky je 5 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti 1-336-0548A

Náušnice pro děti jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají kruhový tvar dekorovaný ve středu zářivým modrými kamínky. Průměr kruhu náušničky je 5 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti 1-336-0550T

Náušnice pro děti s modrým kamínkem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají kruhový tvar dekorovaný ve spodní části zářivým kamínkem. Průměr kruhu náušničky je 5 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti 1-236-0241A

Náušnice pro děti jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky tvoří dva mírně zatočené lístky dekorované zářivým modrým zirkonem. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti 1-236-0421A

Náušnice pro děti jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky tvoří dva mírně zatočené lístky dekorované zářivým modrými zirkony. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 15 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro děti 1-236-0425T

Náušnice pro děti jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar plnozlatého květu, který je ve středu dekorovaný zářivým modrým zirkonem. Průměr květu náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let.

Zlaté náušnice pro děti s medvídkem IZ4727

Náušnice pro děti s medvídkem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušnice tvoří medvídek s bílou a růžovou glazurou na tlapkách a ouškách, což působí mile dětsky. Náušničky mají klasické zapínání na puzetu s motýlkem pro bezpečné a pohodlné nošení. Šířka medvídka je 6 mm a jeho výška je 9 mm. Zlaté náušničky pro děti s medvídkem jsou velmi vhodným dárkem pro všechny princezny od 3 do 8 let věku.

Zlaté náušnice pro děti s kamínky IZ3373

Milé náušnice pro děti s kamínky jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokým leskem. Náušnice jsou dekorované pěti třpytivými zirkony se zaobleným profilem v dolní části náušnic. Použité zapínání náušnic je anglické pro bezpečné a pohodlné nošení. Délka náušnic je 10 mm a jejich šířka je 3 mm. Náušničky jsou velmi pěkné a působí mile a dětsky. Doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0,5 do 8 let věku.

Náušnice pro děti s kamínky 1-236-0413R

Náušnice pro děti s růžovými zirkony jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar půlměsíce dekorovaný třemi zářivými kamínky. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti s růženínem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro děti s kamínky 1-236-0425A

Náušnice pro děti s barevnými kamínky jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar plnozlatého květu, který je ve středu dekorovaný zářivým zirkonem. Průměr květu náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro děti s růženínem 1-236-0421R

Náušnice pro děti s růženínem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky tvoří dva mírně zatočené lístky dekorované zářivým růženínem. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 15 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti s růženínem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro děti s tyrkysem 1-239-0083T

Náušnice pro děti jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky jsou dekorované třemi zářivými tyrkysovými, které jsou seřazeny do tvaru trojúhelníku. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro děti se zirkonem 1-236-0413Z

Náušnice pro děti se zirkonem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar půlměsíce dekorovaný třemi zářivými kubickými zirkony. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti se zirkony doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let.

Náušnice pro děti se zirkonem 1-236-0567Z

Náušnice pro děti se zirkonem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar srdce uprostřed jsou dekorovány zářivým kubickým zirkonem. Šířka srdce náušničky je 5 mm a jeho výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti se zirkonem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro děti se zirkonem 1-239-0083A

Náušnice pro děti s barevnými kamínky jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky jsou dekorované třemi zářivými syntetickými zirkony, které jsou seřazeny do tvaru trojúhelníku. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro děti se zirkonem 1-239-0083R

Náušnice pro děti s růžovým zirkonem jsou vyrobeny ze 14 karátového žlutého zlata. Náušničky mají tvar trojlístku, který je dekorován třemi zářivými kamínky. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro děti se zirkonem 1-236-0421Z

Náušnice pro děti se zirkonem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky tvoří dva mírně zatočené lístky dekorované zářivým zirkonem. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 15 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti se zirkonem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro děti se zirkony 1-236-0413F

Náušnice pro děti s bílými a fialovým zirkonem jsou vyrobeny ze žlutého 14karátového zlata. Náušničky mají tvar půlměsíce dekorovaného třemi zářivými kamínky. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti s akvamarínem 1-336-0413A

Náušnice pro děti s akvamarínem vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar půlměsíce dekorovaný třemi zářivými kamínky. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti s kamínkem 1-336-0421A

Náušnice pro děti se zirkonem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky tvoří dva mírně zatočené lístky dekorované zářivým kamínkem. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 15 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti s kamínkem 1-336-0550A

Náušnice pro děti se zirkonem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají kruhový tvar dekorovaný ve spodní části zářivým zelenkavým kamínkem. Průměr kruhu náušničky je 5 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti s kamínky 1-236-0413RT

Náušnice pro děti se zirkony jsou vyrobeny ze žlutého 14karátového zlata. Náušničky mají tvar půlměsíce dekorovaného třemi zářivými zirkony. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti s kamínky 1-236-0413A

Náušnice pro děti se zirkonem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar půlměsíce dekorovaný třemi zářivými zirkony. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti s olivínem 1-236-0571A

Náušnice pro děti s olivínem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar kapky dekorovaný zářivým olivínem. Šířka kapky je 3 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti s olivínem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti s růženínem 1-336-0550R

Náušnice pro děti s růženínem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají kruhový tvar dekorovaný ve spodní části zářivým růženínem. Průměr kruhu náušničky je 5 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti s růženínem 1-236-0571R

Náušnice pro děti s růženínem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar kapky dekorovaný zářivým růženínem. Šířka kapky je 3 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti s růženínem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti s růžovými zirkony 1-336-0529R

Náušnice pro děti jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají kruhový tvar dekorovaný v horní části zářivým růžovým zirkonem. Průměr kruhu náušničky je 5 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro deti s tyrkysem 1-336-0413T

Náušnice pro děti s tyrkysem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar půlměsíce dekorovaný třemi zářivými syntetickými tyrkysy. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti s tyrkysem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti se zirkonem 1-336-0413Z

Náušnice pro děti se zirkonem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar půlměsíce dekorovány jsou třemi zářivými zirkony. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti se zirkonem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti se zirkonem 1-336-0421R

Náušnice pro děti s růžovým zirkonem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky tvoří dva mírně zatočené lístky dekorované zářivým kamínky. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 15 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti se zirkonem 1-336-0421T

Náušnice pro děti s kamínky jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky tvoří dva mírně zatočené lístky dekorované zářivým zirkonem. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 15 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti se zirkonem 1-336-0548Z

Náušnice pro děti se zirkonem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají kruhový tvar dekorovaný ve středu zářivým zirkonem. Průměr kruhu náušničky je 5 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro děti se zirkonem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti se zirkonem 1-336-0550Z

Náušnice pro děti se zirkonem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají kruhový tvar dekorovaný ve spodní části zářivým zirkonem. Průměr kruhu náušničky je 5 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Zlaté náušnice pro děti se zirkonem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od narození do 6 let věku.

Zlaté náušnice pro děti se zirkony 1-336-0413F

Náušnice pro děti se zirkony jsou vyrobeny z bílého 14karátového zlata. Náušničky mají tvar půlměsíce dekorovaného třemi zářivými zirkony, střední je fialkový. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti se zirkonem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro děti se zirkonem 1-236-0425Z

Náušnice pro děti se zirkonem jsou vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar plnozlatého květu, který je ve středu dekorovaný zářivým kubickým zirkonem. Průměr květu náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice pro děti se zirkonem doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let.

Zlaté náušnice pro děti s růženínem 1-336-0413R

Náušnice pro děti s růženínem jsou vyrobeny z bílého 14 karátového zlata. Náušničky mají tvar půlměsíce dekorovaný třemi zářivými růženín. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 14 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.

Náušnice pro děti se zirkony 1-239-0083Z

Náušnice ke křtu se zirkony jsou vyrobeny ze 14 karátového žlutého zlata. Náušničky tvoří tři zářivé kubické zirkony seřazeny do tvaru trojúhelníku. Šířka náušničky je 5 mm a její výška je 13 mm. Náušničky mají klasické zapínání na dětskou brizúru pro bezpečné a pohodlné nošení. Náušnice ke křtu se zirkony doporučujeme jako dárek pro všechny princezny od 0 do 6 let věku.