Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nausnice miss sixty

Nalezeno:    8 produktů

Náušnice Miss Sixty Linda MZA04

Dámské luxusní náušnice značky Miss Sixty z kolekce Linda jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě v růžovém provedení. Délka náušnice je 60 mm. Náušnice jsou osázeny krystaly bílé barvy. Náušnice jsou opatřeny zapínáním na puzetku.

Náušnice Miss Sixty Belle MXC10

Dámské luxusní náušnice značky Miss Sixty z kolekce Belle jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě ve stříbrném provedení. Délka náušnice je 50 mm. Náušnice jsou osázeny krystaly bílé barvy. Náušnice jsou opatřeny zapínáním na puzetku.

Náušnice Miss Sixty Together MJJ04

Dámské luxusní náušnice značky Miss Sixty z kolekce Together jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě ve stříbrném provedení. Délka náušnice je 50 mm. Náušnice jsou osázeny krystaly bílé barvy. Náušnice jsou opatřeny zapínáním na háček.

Náušnice Miss Sixty Linda MZA12

Dámské luxusní náušnice značky Miss Sixty z kolekce Linda jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě ve stříbrném provedení. Délka náušnice je 20 mm. Náušnice jsou osázeny krystaly. Náušnice jsou opatřeny zapínáním na puzetku.

Náušnice Miss Sixty Twiggy MXE03

Dámské luxusní náušnice značky Miss Sixty z kolekce Twiggy jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě ve stříbrném provedení. Délka náušnice je 50 mm. Náušnice jsou osázeny krystaly. Náušnice jsou opatřeny zapínáním na puzetku.

Miss Sixty Náušnice Blue Eyes SMKZ06

; : Blue Eyesurčeno pro: ženymateriál: chirurgická ocel, pryskyřicebarva: ocelová, tyrkysovátyp: ostatní, bez kamínkudélka: 4,7 cmšíře: 0,8

Miss Sixty Náušnice Blue Eyes SMKZ06

; : Blue Eyesurčeno pro: ženymateriál: chirurgická ocel, pryskyřicebarva: ocelová, tyrkysovátyp: ostatní, bez kamínkudélka: 4,7 cmšíře: 0,8