Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nausnice miss sixty

Nalezeno:    7 produktů

Náušnice Miss Sixty Linda MZA04

Dámské luxusní náušnice značky Miss Sixty z kolekce Linda jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě v růžovém provedení. Délka náušnice je 60 mm. Náušnice jsou osázeny krystaly bílé barvy. Náušnice jsou opatřeny zapínáním na puzetku.

Náušnice Miss Sixty Belle MXC10

Dámské luxusní náušnice značky Miss Sixty z kolekce Belle jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě ve stříbrném provedení. Délka náušnice je 50 mm. Náušnice jsou osázeny krystaly bílé barvy. Náušnice jsou opatřeny zapínáním na puzetku.

Náušnice Miss Sixty Together MJJ04

Dámské luxusní náušnice značky Miss Sixty z kolekce Together jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě ve stříbrném provedení. Délka náušnice je 50 mm. Náušnice jsou osázeny krystaly bílé barvy. Náušnice jsou opatřeny zapínáním na háček.

Náušnice Miss Sixty Linda MZA12

Dámské luxusní náušnice značky Miss Sixty z kolekce Linda jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli v lesklé povrchové úpravě ve stříbrném provedení. Délka náušnice je 20 mm. Náušnice jsou osázeny krystaly. Náušnice jsou opatřeny zapínáním na puzetku.

Naušnice Miss Sixty Berry SMOS04 (Dárkové balení zdarma)

Náušnice Miss Sixty Exotic SMWD06, Náušnice Miss Sixty. Náušnice jsou vyrobené z chirurgické oceli 316L. Povrch náušnic je leštěný. Zlaté srdíčko má PVD barvu. Zlaté srdíčko je označené nápisem Miss Sixty. Šířka náušnic 15mm, délka náušnic 60mm. Náušnice se zapínají pomocí puzetek. Hezké ocelové náušnice Miss Sixty. Náušnice jsou dodávané v originální krabičce Miss Sixty.