Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Natepnik kozeny

Nalezeno:    8 produktů

Nátepník Kelt

Kožený nátepník zdobený vytlačovanými keltskými vzory, opatřený kovovými dírkami na šněrování. Délka nátepníku je cca 18,5 cm, vyroben je z hovězí kůže tloušťky cca 3 mm. Uvedená cena jest za jeden nátepník.

Nátepník Calaquendi

Kožený nátepník zdobený vytlačovanými lesními motivy, ideální doplněk kupříkladu ke kostýmu elfa či hraničáře. Šněrování je opatřeno kovovými dírkami. Délka nátepníku je cca 26 cm, obvod zápěstí 16 cm, obvod předloktí 24 cm. Uvedená cena je za jeden kus.

Nátepník Noldor

Kožený nátepník zdobený vyřezávanými lesními motivy, skvělý doplněk k elfskému kostýmu. Šněrování je opatřeno kovovými dírkami, délka nátepníku je cca 26 cm, obvod zápěstí 16 cm, obvod předloktí 24 cm. Uvedená cena je za jeden kus.

Nátepník Steampunk

Kožený nátepník zdobený vytlačovanými steampunkovými motivy a nýtovanými kousky kůže. Skvěle doplní jakýkoli steampunkový či viktoriánský kostým. Šněrování je opatřeno kovovými dírkami. Délka nátepníku je cca 25 cm, obvod zápěstí 18 cm. Uvedená cena je za jeden kus.

Nátepník Drow

Kožený nátepník zdobený nýtovanými motivy, skvělý doplněk kupříkladu ke kostýmu temného elfa. Šněrování je opatřeno kovovými dírkami, délka nátepníku je cca 32 cm, obvod zápěstí 16 cm, obvod předloktí 24 cm. Uvedená cena je za jeden kus.

Nátepník Umbra

Kožený nátepník zdobený vtlačovanými motivy. Šněrování je opatřeno kovovými dírkami, délka nátepníku je cca 24 cm (+ část z měkké kůže cca 7 cm), obvod zápěstí 16 cm. Uvedená cena je za jeden kus.

Nátepník Temný elf

Kožený nátepník zdobený vyřezávanými motivy, skvělý doplněk kupříkladu ke kostýmu drowa - temného elfa. Šněrování je opatřeno kovovými dírkami, délka nátepníku je cca 26 cm, obvod zápěstí 16 cm, obvod předloktí 24 cm. Uvedená cena je za jeden kus.

Nátepník Assassins Creed IV

Stylový kožený doplněk pro všechny fanoušky počítačové série Assassin´s Creed. Nátepník má délku 20 cm, zezadu je zapínání na dva pásky, velikost je tedy zcela univerzální. Uvedená cena je za jeden nátepník.

Podobné fráze: