Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nastenna mapa svet zemepisny

Nalezeno:    7 produktů

Svět - nástěnná politická mapa

Svět - nástěnná politická mapa. Ideální výzdoba každé kanceláře. Politické uspořádání států a závislých území celého světa, včetně všech hlavních a dalších významných měst. Mapa je doplněna vlajkami všech nezávislých států a rejstříkovými odkazy. Aktualizována byla v lednu 2016, doplněny byly nově nestabilní oblasti na východě Ukrajiny a takzvaný Islámský stát na území Iráku a Sýrie.- měřítko: 1 : 22 000 000 - laminovaná mapa s lišt...

Historická mapa - Orbis Tabula: svět, póly a nebeská obloha

Historická nástěnná mapa polokoule Orbis Tabula: svět, póly a nebeská obloha je věrnou replikou originálu. Materiálem je ruční papír, který speciální úpravou získal luxusní vzhled pergamenu. Lze užít jako vkusný doplněk interiéru. Součástí mapy je kartónový tubus. Rozměry: kratší strana 55 cm, delší strana obvykle 85 cm (rozměr delší strany se může lišit podle druhu mapy)

Magnetická samolepící dekorace - svět

Nádherná magnetická nástěnná samolepící dekorace mapa světa je určena pro děti od 6 do cca 12 let. Velká samolepka se umístí na zeď na rovný povrch a poté můžete rozmístit 101 magnetů zvířat.

The World 1:40 000 000 -

Nástenna mapa svet 1:40 000 000. Dodávaná v kvalitnom platovom obale. Rolovaná. Rozmer 100x70 cm.