Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Naslapne krmitko

Nalezeno:    5 produktů

Uzavíratelné nášlapné krmítko UNK 1

Uzavíratelné nášlapné krmítko UNK 1 Uzavíratelné nášlapné krmítko je vyrobeno z pozinkového plechu. Je vhodné jej umístit pod přístřešek na rovnou a suchou plochu, není doporučeno jej ponechávat v otevřeném nechráněném prostoru. 100% zhodnocení krmiva - chráněné před cizími ptáky a hlodavci. Jednostranný přístup. Zásobník 15 litrů. Vhodné na suchou čištěnou pšenici. Rozměry: šířka 25cm, výška 31 cm, délka 40 cm.

Uzavíratelné nášlapné krmítko jednostranné 33 cm

Uzavíratelné nášlapné krmítko jednostranné 33 cm - plastový zásobník Uzavíratelné nášlapné krmítko je vyrobeno z pozinkového plechu se zásobníkem z plastu. Je vhodné jej umístit pod přístřešek na rovnou a suchou plochu, není doporučeno jej ponechávat v otevřeném nechráněném prostoru. 100% zhodnocení krmiva - chráněné před cizími ptáky a hlodavci. Jednostranný přístup. Zásobník 18 litrů. Vhodné na suchou čištěnou pšenici. Plastový zásobník v modré barvě....

Uzavíratelné nášlapné krmítko na míchanice a zrní

Uzavíratelné nášlapné krmítko na míchanice a zrní Krmítko se umístní pod přístřešek, na rovném, suchém podkladu. Krátkodobě vydrží na děšti, ale dlouhodobě NE. Krmítko nemá zásobník, jen vanu - výška 9cm, do které se plní krmivo v suchém, mokrém nebo míchaném stavu. Zhodnocení krmiva je 100%.

Uzavíratelné nášlapné krmítko obroustranné UNK 2 - 20 cm

Uzavíratelné nášlapné krmítko obroustranné UNK 2-20 cm Uzavíratelné nášlapné krmítko je vyrobeno z pozinkového plechu. Je vhodné jej umístit pod přístřešek na rovnou a suchou plochu, není doporučeno jej ponechávat v otevřeném nechráněném prostoru. 100% zhodnocení krmiva - chráněné před cizími ptáky a hlodavci. Oboustranný přístup. Zásobník 7 litrů. Vhodné na suchou čištěnou pšenici. Rozměry: šířka 25cm, výška 31 cm, délka 40 cm.

Uzavíratelné nášlapné krmítko jednostranné UNK 1 - 20 cm

Uzavíratelné nášlapné krmítko jednostranné UNK 1-20 cm Uzavíratelné nášlapné krmítko je vyrobeno z pozinkového plechu. Je vhodné jej umístit pod přístřešek na rovnou a suchou plochu, není doporučeno jej ponechávat v otevřeném nechráněném prostoru. 100% zhodnocení krmiva - chráněné před cizími ptáky a hlodavci. Jednostranný přístup. Zásobník 7 litrů. Vhodné na suchou čištěnou pšenici.

Podobné fráze: