Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nasivin spr

Nalezeno:    7 produktů

MERCK Nasivin 0.05% nas.spr.sol. 10ml (sklo)

; Volně prodejný léčivý přípravek určený pro léčbu rýmy dospělých a dětí ve věku od 8 let Účinná látka: Oxymetazolini hydrochloridum 0,05 g ve 100 ml vodného roztoku.; ; Dávkování: Neurčí-li lékař jinak, vstřikuje se 2-3krát denně do každé

MERCK Nasivin Sensitive 0.025 % nas.spr.sol.1x10ml

; Volně prodejný léčivý přípravek pro léčbu rýmy malých dětí. Účinkuje až 12 hodin a působí přímo proti původcům rýmy – virům. Neobsahuje konzervační látky a je tak šetrnější k nosní sliznici. Je ve formě spreje a usnadňuje tak dávkování dětem

MERCK Nasivin Sensitive 0.05% nas.spr.sol. 1x10ml/5mg

; Volně prodejný léčivý přípravek pro léčbu rýmy dospělých a dětí od 6 let. ; Rychlý nástup účinku - ÚLEVU UCÍTÍTE v průměru DO 25 SEKUND od aplikace; Dlouhá doba působení - ÚČINEK PŘETRVÁVÁ AŽ 12 HODIN Má protizánětlivé a protivirové účinky. Pomáhá