Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Naramek citrin

Nalezeno:    6 produktů

Náramek citrín tamblovaný extra

Kámen Slunce pro nalezení svého skutečného sebevědomí. Citrín je kamenem hojnosti, bohatství, prosperity a úspěchu, přináší štěstí každému, kdo ho vlastní. Náramek z kousků citrínu je vhodný pro všechny, kdo chtějí posílit sílu a vyzařování své osobnosti a vyléčit všechny potíže, spojené s oblastí břicha. Kámen Slunce léčí veškeré problémy spojené s čakrou našeho středu. Náramek s drobnými kamínky citrínu je k dispozici buď jako náramek se zapínáním na karabinku (lanko je nepružné, délka je cca...

Náhrdelník - náramek (dřevo,sklo,citrín)

Originální náhrdelník je tvořen z dřevěných korálků,zlomků citrínu, skleněných korálků se zlatavými odlesky a vinutky se zlatým zdobením. Náhrdelníček je dlouhý 60cm a navlečen na elastické šňůrce, obléká se přes hlavu. Neobsahuje žádný kov a je proto vhodný i pro alergiky. Pokud vás přestane bavit nosit ho na krku, stačí omotat kolem ruky a máte překrásný třířadý náramek.

Náramek "Jasmínka" (dřevo a citrín)

Jemný okouzlující náramek v netradičním pojetí dřeva, citrínu a zlatavých rondelek s kamínky. Rozměry: 17 - 20cm na pevném pružném lanku.

Čakra zlomky, náramek

Náramek ze zlomků směsi minerálů- akvamarín, citrín, ametyst, olivín, granát , křišťál a sodalit. Velikost zlomků cca 5-9 mm. Délka náramku 20 cm. Průvlek 1 mm. Počet korálků v náramku cca 65-70 ks.

Čakrový náramek (ocel)

Náramek z velmi kvalitní nerezové oceli s andělským křídlem a čákrových minerálů - akvamarín, olivín, ametyst, karneol, citrín, sodalit a granát. Rozměry 17-19 cm. Dodáváme v dárkovém pytlíčku!

Orgonitový čakrový náramek

Čakrový orgonitový náramek je tvořen kameny (granát, karneol, citrín, růženín, tyrkys, sodalit, ametyst, křišťál) a orgonitem. Čakrový orgonitový náramek je tvořen kameny (granát, karneol, citrín, růženín, tyrkys, sodalit, ametyst, křišťál) a orgonitem. Materiál orgonit, pryskyřice Gedeo, kameny, bižuterní kov Délka max. 18,5 cm Průměr čakrových oček 1,8 cm Orgonit je amplifikátor, zesilovač bioenergie. Skládá se z množství kovových štěpinek, zalitých v pryskyřici nebo vosku a často doplně...