Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Napoleon cognac

Nalezeno:    9 produktů

Paul Giraud Cognac Napoleon 15 YO, 0,7l

Paul Giraud Napoleon je minimálně 15 let zrající koňak z nejprestižnější oblasti Grande Champagne. Chuť je bohatá, elegantní, mírně nasládlá, medová s tóny švestek, zároveň však také mírně dřevitého a kořeněného charakteru. Dokonalé vyvážení mezi ovocností a stářím.

Courvoisier VS 1l Le Cognac de Napoleon

Koňak Courvoisier VS Le Cognac de Napoleon vyniká především charakteristickou ovocnou chutí. Buket nám nabízí dozrálé ovoce a jarní květy. Oplývá bohatou vůní, která umocňuje rovnováhu mezi dubem a rázem mladého koňaku. Závěr poměrně krátký, a přesto značně intenzivní.

Cognac Maison Dudognon Napoleon, 0,7l

V silném buketu dominují dubové tóny, což způsobilo ležení na sudech. V plné a delikátní chuti se kombinují tóny koření. Chuť je tělnatá ale přesto svěží.

Francouzský cognac Grand Breuil Napoleon 0,7l 40%

Ta se otevírá postupně s každým douškem a odhaluje jeho jemné a podmanivé volání. Směs Napoleon je vytvořená z plodů z nejlepších oblastí nacházející se v srdci regionu Cognac a zdůrazňuje širokou škálu vůní s nádechem marmelády, zralé třešně, posílena květinovými tóny šeříku

Cognac Ch. Montifaud Napoleon Petite Champagne, 0,5l

Koňak Napoleon se sytě jantarovou barvou a mnohovrstevnou, elegantní chutí. V té se mísí lahodné tóny sušeného ovoce, vanilky a švestek, ve kterých pocítíte jejich šťavnatost. Chuť s kulatým zakončením dlouho doznívá v ústech. Skvělé ve spojení s doutníkem.

Francois Voyer Napoleon, 0,7l

Nejprodávanější cognac značky Voyer z Grande Champagne s jantarovou barvou a květinovo-ovocitým buketem po růžích, jasmínu, švestkách a broskvích. Dlouhé zrání v sudu značí jemná vanilková vůně s lehkou sladkostí. Cognac, který ocení nejen znalci ale i široká veřejnost.

Abuelo Aňejo XV aňos Tawny Port Cask Finish 0,7l

XV Finish Collection patří do limitované edice známého lihovaru Varele Hermanos. Ron Abuelo XV Finiched Collection dozrává ve třech variantách :Napoleon; Tawny a Oloroso. Jména byla vybrána tak,aby odrážela nejen charakter rumu, ale také místa, která inspirovala tuto tvorbu: NAPOLEON - Cognac a Francie OLOROSO SHERRY - Španěllsko TAWNY - Portské a Portugalsko Má tmavě hnědou barvu a zraje v sudech po sudovém víně. Tím ucítíte i nádech bobulí. V ústech nese přírodní sladkost se směsí dřeva a le...