Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Namornicke triko

Nalezeno:    17 produktů

Námořnické triko, velikost L

Námořnické triko, velikost L. Námořnické triko je ušité z bavlny/elastan. Triko je úplně hladké bez nějakého zdobení. Délka trika je 66 cm, přes hruď 48 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 63 cm. Triko má lodičkový průkrčník. Perte na 40°C se světlým prádlem. Nafocená velikost S na postavě XS/S.

Námořnické triko s modrou, velikost XS

Námořnické triko s modrou, velikost XS. Látka je z bavlna/elastan. Zdobným prvkem je kombinace dvou látek. Délka trika je 64 cm, šíře trika přes hruď je 42 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 62 cm. Triko je hladké bez patentu. Focená velikost S na postavě S-XS.

Námořnické triko s modrou, velikost S

Námořnické triko s modrou, velikost S. Látka je z bavlna/elastan. Zdobným prvkem je kombinace dvou látek. Délka trika je 64 cm, šíře trika přes hruď je 45 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 62 cm. Triko je hladké bez patentu.

Námořnické triko s modrou, velikost M

Námořnické triko s modrou, velikost M. Látka je z bavlna/elastan. Zdobným prvkem je kombinace dvou látek. Délka trika je 66 cm, šíře trika přes hruď je 46 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 62 cm. Triko je hladké bez patentu.

Námořnické triko s modrou, velikost L

Námořnické triko s modrou, velikost L. Látka je z bavlna/elastan. Zdobným prvkem je kombinace dvou látek. Délka trika je 67 cm, šíře trika přes hruď je 48 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 62 cm. Triko je hladké bez patentu.

Námořnické triko s modrou, velikost XL

Námořnické triko s modrou, velikost XL. Látka je z bavlna/elastan. Zdobným prvkem je kombinace dvou látek. Délka trika je 68 cm, šíře trika přes hruď je 49,5 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 64 cm. Triko je hladké bez patentu.

Námořnické tričko pánské Triko

. Klasické námořnické tričko s krátkým rukávem ze 100% bavlny, 160 g/m2. Proužky lehce prostupují do potisku. Kvalitní materiál a námořnický design jsou skvělou letní inspirací.

Námořnické tričko pánské James Bond

Staňte se agentem 007 jako je Bond, James Bond! Můžeš se o to pokusit alespoň tím, že si ho necháš natisknout na triko, hrníček, nebo třeba trenky?!. Klasické námořnické tričko s krátkým rukávem ze 100% bavlny, 160 g/m2. Proužky lehce prostupují do potisku. Kvalitní materiál a námořnický design jsou skvělou letní inspirací.

Námořnické tričko pánské No signal

Není tomu tak dávno, co televizní vysílání neběželo nonstop, ale místo toho se zobrazoval často hned po půlnoci tento známý symbol. Nyní ho můžete mít jako skvělé retro triko.. Klasické námořnické tričko s krátkým rukávem ze 100% bavlny, 160 g/m2. Proužky lehce prostupují do potisku. Kvalitní materiál a námořnický design jsou skvělou letní inspirací.

Námořnické tričko pánské Your girl

Máte neobyčejně krásnou přítelkyni? Pochlubte se všem a dejte si tento potisk rovnou na triko!. Klasické námořnické tričko s krátkým rukávem ze 100% bavlny, 160 g/m2. Proužky lehce prostupují do potisku. Kvalitní materiál a námořnický design jsou skvělou letní inspirací.

Námořnické tričko pánské Hokejové hřiště

Led, branka, hokejka, brusle, kotouč... no a ještě chybí hriště... co si ho dát na triko!. Klasické námořnické tričko s krátkým rukávem ze 100% bavlny, 160 g/m2. Proužky lehce prostupují do potisku. Kvalitní materiál a námořnický design jsou skvělou letní inspirací.

Námořnické tričko pánské Pulp Fiction

Jules Winnfield a Vincent Vega, kultovní dvojka z Tarantinova podsvětí, skvělé sedí nejen na filmovém plátně, ale také na jakémkoliv tričku! Navrhni si triko s mafiány z Pulp Fiction a vem si ho na sebe pokaždé, když dostaneš chuť na čtyřlibrák se sýrem.. Klasické námořnické tričko s krátkým rukávem ze 100% bavlny, 160 g/m2. Proužky lehce prostupují do potisku. Kvalitní materiál a námořnický design jsou skvělou letní inspirací.

Pruhované triko, velikost S

Pruhované triko, velikost S. Námořnické triko je ušité z tenké 100% bavlny. Triko je úplně hladké bez nějakého zdobení. Délka trika je 64 cm, přes hruď 45,5 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 63 cm. Triko má lodičkový průkrčník. Perte na 40°C se světlým prádlem. Nafocená velikost S na postavě XS/S.

Pruhované triko, velikost M

Pruhované triko, velikost M. Námořnické triko je ušité z tenké 100% bavlny. Triko je úplně hladké bez nějakého zdobení. Délka trika je 65 cm, přes hruď 46 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 63 cm. Triko má lodičkový průkrčník. Perte na 40°C se světlým prádlem. Nafocená velikost S na postavě XS/S.

Triko Loreak Mendian Marloi Slub Jersey Ecru / Navy l

Loreak Mendian Marloi Slub Jersey - námořnické triko s dlouhým rukávem a pruhovaným printem. Nášivka s logem na spodním lemu. Vyrobeno v EU. Materiál: 100% bavlna. Model Honza měří 190 cm a má na sobě velikost L.

Tmavě modré pánské triko ZOOT Originál Kotva

Velikosti odpovídají klasickým evropským velikostem. Ve jménu kotvy! Námořnické motivy byly odjakživa cool. Tmavě modré tričko s kotvou skvěle doplní váš ohoz do práce i na pivo. ZOOT Originál tentokrát zamířil do vodáckých vod a vtipně se trefuje do všech legendárních příběhů spojených s legrací na vlnách. Materiál : 100 % organická bavlna Praní : 40 °C

Pruhované tričko, velikost S

Pruhované tričko - Žluté srdce. Námořnické triko je ušité ze 100% bavlny. Triko je hladkého střihu bez patentů. Zdobným prvkem je aplikace žlutého srdce. Délka trika je 65 cm, přes hruď 45 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 63 cm. Triko má lodičkový průkrčník.