Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Namornicke triko

Nalezeno:    10 produktů

Námořnické triko, velikost S

Námořnické triko, velikost S. Námořnické triko je ušité z bavlny/elastan. Triko je úplně hladké bez nějakého zdobení. Délka trika je 62 cm, přes hruď 45 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 62 cm. Triko má lodičkový průkrčník. Perte na 40°C se světlým prádlem. Nafocená velikost S na postavě XS/S.

Námořnické triko, velikost L

Námořnické triko, velikost L. Námořnické triko je ušité z bavlny/elastan. Triko je úplně hladké bez nějakého zdobení. Délka trika je 66 cm, přes hruď 48 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 63 cm. Triko má lodičkový průkrčník. Perte na 40°C se světlým prádlem. Nafocená velikost S na postavě XS/S.

Námořnické triko s modrou, velikost XS

Námořnické triko s modrou, velikost XS. Látka je z bavlna/elastan. Zdobným prvkem je kombinace dvou látek. Délka trika je 64 cm, šíře trika přes hruď je 42 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 62 cm. Triko je hladké bez patentu. Focená velikost S na postavě S-XS.

Námořnické triko s modrou, velikost S

Námořnické triko s modrou, velikost S. Látka je z bavlna/elastan. Zdobným prvkem je kombinace dvou látek. Délka trika je 64 cm, šíře trika přes hruď je 45 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 62 cm. Triko je hladké bez patentu.

Námořnické triko s modrou, velikost M

Námořnické triko s modrou, velikost M. Látka je z bavlna/elastan. Zdobným prvkem je kombinace dvou látek. Délka trika je 66 cm, šíře trika přes hruď je 46 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 62 cm. Triko je hladké bez patentu.

Námořnické triko s modrou, velikost L

Námořnické triko s modrou, velikost L. Látka je z bavlna/elastan. Zdobným prvkem je kombinace dvou látek. Délka trika je 67 cm, šíře trika přes hruď je 48 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 62 cm. Triko je hladké bez patentu.

Námořnické triko s modrou, velikost XL

Námořnické triko s modrou, velikost XL. Látka je z bavlna/elastan. Zdobným prvkem je kombinace dvou látek. Délka trika je 68 cm, šíře trika přes hruď je 49,5 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 64 cm. Triko je hladké bez patentu.

Pruhované triko, velikost S

Pruhované triko, velikost S. Námořnické triko je ušité z tenké 100% bavlny. Triko je úplně hladké bez nějakého zdobení. Délka trika je 64 cm, přes hruď 45,5 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 63 cm. Triko má lodičkový průkrčník. Perte na 40°C se světlým prádlem. Nafocená velikost S na postavě XS/S.

Pruhované triko, velikost M

Pruhované triko, velikost M. Námořnické triko je ušité z tenké 100% bavlny. Triko je úplně hladké bez nějakého zdobení. Délka trika je 65 cm, přes hruď 46 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 63 cm. Triko má lodičkový průkrčník. Perte na 40°C se světlým prádlem. Nafocená velikost S na postavě XS/S.

Pruhované triko, velikost L

Pruhované triko, velikost L. Námořnické triko je ušité z tenké 100% bavlny. Triko je úplně hladké bez nějakého zdobení. Délka trika je 66 cm, přes hruď 48 cm. Rukáv je vsazený. Délka je 65 cm. Triko má lodičkový průkrčník. Perte na 40°C se světlým prádlem. Nafocená velikost S na postavě XS/S.