Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nahrdelnik s priveskem guess

Nalezeno:    1498 produktů

Vintage Náhrdelník

Vintage Sterling Silver Amethyst Pearl náhrdelník Položka Typ: Náhrdelník Made In: Izrael Materiály: Sterling stříbro, ametyst, perla Hmotnost: 19,5 g Rozměry: cca. 16,5 L Pohlaví: Dámy Stav: Vintage Sterling stříbro Ručně tepaný centrum přívěšek (1,5 široký) Amethyst a Black Pearl korálky Lobster dráp zavírací Podepsáno Avi Soffer Velmi dobrý stav, nějaké světlo patina Box v ceně Maloobchodní ceny jsou zaokrouhlená kvůli vintage charakteru položky

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Kočička dětský kostým

Kočička vel. 3 - 12 měs. Roztomilý dětský kostým kočičky - pelerína s ouškama, rukavice a bačkůrky s protiskluzovou podrážkou. 100% polyester

Více informací
od 153 Kč
Koupit nejlevněji

Řetízek 80

muže, chirurgická ocel 316L, ocelová, 4 mm, 60 cm

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Malované sklo

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Více informací
od 80 Kč
Koupit nejlevněji

Guess Slušivý náhrdelník s přívěskem zdobeným krystaly UBN51478

Guess Slušivý náhrdelník s přívěskem zdobeným krystaly UBN51478.

Guess Slušivý náhrdelník s přívěskem zdobeným krystaly UBN51481

Guess Slušivý náhrdelník s přívěskem zdobeným krystaly UBN51481.

Guess Slušivý náhrdelník s přívěskem zdobeným krystaly UBN51478

Guess Slušivý náhrdelník s přívěskem zdobeným krystaly UBN51478.

Guess Slušivý náhrdelník s přívěskem zdobeným krystaly UBN51481

Guess Slušivý náhrdelník s přívěskem zdobeným krystaly UBN51481.

Náhrdelník Guess UBN12010

Luxusní náhrdelník Guess s přívěskem...

Guess Dámský náhrdelník UBN91323

Dámský náhrdelník z kovu zlaté barvy s přívěskem s krystaly a zapínáním na karabinku. Délka: 45 cm.

Náhrdelník Guess UBN51466

Náhrdelník Guess. Barvy zlaté. Přívěsek s rakouským křišťálem.

Náhrdelník Guess UBN11452

Náhrdelník Guess z obecného kovu bez obsahu niklu a olova v barvě růžového zlata. Přívěsek vyplněn krystaly, z druhé strany hladký povrch s nápisem Guess.

Náhrdelník Guess UBN84040

Dámský náhrdelník Guess Vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu a olova Přívěsek ve tvaru srdce o průměru 15 mm osázen křišťály Swarovski, z druhé strany hladký s nápisem Guess Délka řetízku 40 + 5 cm, nápis Guess

Náhrdelník Guess UBN61022

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu s křišťály Swarovski. Délka náhrdelníku je 40 + 5 cm. Zapínání na karabinku.

Náhrdelník Guess UBN61023

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata s křišťály Swarovski. Délka náhrdelníku je 40 + 5 cm. Zapínání na karabinku.

Náhrdelník Guess UBN61024

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě růžového zlata s křišťály Swarovski. Délka náhrdelníku je 40 + 5 cm. Zapínání na karabinku.

Náhrdelník Guess UBN21552

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Délka 40 nebo 45 cm (lze regulovat). Součástí je přívěšek z nápisem Guess uprostřed. Zapínání: Karabina, lze kombinovat s krásným náramkem.

Náhrdelník Guess UBN71539

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Délka řetízku 40 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náhrdelníku lze dokoupit i náramek a náušnice na závěs i na puzetu.

Náhrdelník Guess UBN71540

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata. Délka řetízku 40 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náhrdelníku lze dokoupit i náramek a náušnice.

Náhrdelník Guess UBN11451

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova v barvě žlutého zlata. Délka 40cm. Součástí je přívěšek ve tvaru srdce s rakouským křišťálem o velikosti 2,3 x 2,5 cm. Z druhé strany je lesklý s vyrytým nápisem Guess. Lze kombinovat s náramkem a prstenem téže řady.

Náhrdelník Guess UBN21533

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Součástí je přívěšek ve tvaru kolečka s rakouským křišťálem (srdce), z druhé strany je lesklý s vyrytým nápisem Guess. Rozměry přívěšku: 1,5 x 1,5 cm Délka řetízku: 44 cm, délka jde prodloužit o 5 cm.

Náhrdelník Guess UBN51478

Dámský náhrdelník Guess UBN51478 je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu. Délka řetízku je 40 + 5 cm, přívěšek je ve tvaru medailónu s výřezem ve tvaru G, zdoben křišťálem, z opačné strany je hladký s nápisem Guess. Průměr přívěšku je 1,2 cm.

Náhrdelník Guess UBN51479

Dámský náhrdelník Guess UBN51479 je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě žlutého zlata. Délka řetízku je 40 + 5 cm, přívěšek je ve tvaru medailónu s výřezem ve tvaru G, zdoben křišťálem, z opačné strany je hladký s nápisem Guess. Průměr přívěšku je 1,2 cm.

Náhrdelník Guess UBN51465

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu, barvy stříbrné, je rhodiován. Přívěsek s křišťály je rozměru 1,3 x 0,5 cm. Délka řetízku je 40 + 5 cm

Náhrdelník Guess UBN71541

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Délka řetízku 40 cm, zapínání na průvlek. U zapínání trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce s nápisem Guess o rozměru cca 2 x 2 cm. K tomuto náhrdelníku lze dokoupit i náramek a náušnice na závěs i na puzetu.

Náhrdelník Guess UBN21602

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu. Přívěšek je ve tvaru kolečka, které má uprostřed hvězdu a jeho součástí je nápis Guess. Rozměry přívěšku: 1,7 x 1,7 cm. Délka řetízku je 45 cm, lze navolit délku. Zapínání je na karabinu. Krásná novinka, kterou lze kombinovat také s náušnicemi.

Náhrdelník Guess UBN21613

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu. Přívěšek je ve tvaru srdce, které je osázené rakouským křišťálem. Střed srdce nezdobí pouze křišťálky, ale také miniaturní nápis Guess . Rozměry srdíčka: 2 x 2 cm Délka řetízku je 44 cm Zapínání je na karabinu a lze prodloužit ještě o dalších 5 cm. Lze kombinovat také s náušnicemi a náramkem.

Náhrdelník Guess UBN51480

-30% Sleva Dámský náhrdelník Guess z obecného kovu bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Délka je 40 + 5 cm. Přívěsek je kulatý s průřezem písmena G uprostřed a je osázen rakouským křišťálem. Přívěsek má průměr 1,3 cm. Na konci řetízku je logo Guess v trojúhelníku mléčné barvy. Zapínání řetízku je na karabinku.

Náhrdelník Guess UBN71218

Sleva 700 Kč - poslední možnost nákupu! Dámský náhrdelník značky GUESS. Černá proplétaná saténová šňůrka je ukončena řetízkem a karabinkou pro možnost úpravy délky. Kovové části jsou postříbřeny, srdce s nápisem Guess je osázeno rakouským křišťálem. Srdce je rozměru cca 3 cm.

Náhrdelník Guess UBN71509

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Délka řetízku je 44 + 5 cm, na konci u zapínání je trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek o průměru 1,9 cm je osázen rakouským křišťálem. K tomuto krásnému náhrdelníku u nás můžete dokoupit i náušnice a náramek.

Náhrdelník Guess UBN71521

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu ve stříbrné barvě. Délka řetízku 80 cm, u zapínání je trojúhelníček s nápisem Guess v bílé barvě, který je pro tuto značku typický. Přívěsek ve tvaru srdce o rozměrech cca 3 x 3,5 cm je vyplněn písmeny G a rakouskými křišťály. Přívěsek ve tvaru malého srdíčka má rozměry cca 1 x 1 cm.

Náhrdelník Guess UBN81318

Dámský náhrdelník Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Součástí je přívěšek ve tvaru kolečka s rakouským křišťálem, "boky" přívěšku zdobí nápisy Guess. Rozměry přívěšku: 1,3 x 1,3 cm Délka řetízku: 44 cm, délka jde prodloužit o 5 cm.

Náhrdelník Guess UBN82010

Dámský stříbrný náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu, bez obsahu niklu. Řetízek je dlouhý 44 cm, lze prodloužit o dalších 5 cm. Přívěšek na náhrdelníku je ve tvaru srdíčka, který zdobí křišťál a nápis Guess. Nad srdíčkem je umístěn ještě jeden větší křišťál v čiré barvě. Srdíčko je 9 mm široké, výška přívěsku je 18 mm. Krásnou novinku můžete kombinovat s krásnými náušnicemi. VIZ NÍŽE PODOBNÉ PRODUKTY.

Náhrdelník Guess UBN82014

NOVINKA SRPEN 2016! Dámský stříbrný náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu, bez obsahu niklu. Řetízek je dlouhý 44 cm, lze prodloužit o dalších 5 cm. Přívěsek na náhrdelníku je ve tvaru srdíčka v barvě růžového zlata, který zdobí křišťál a nápis Guess. Nad srdíčkem je umístěn ještě jeden větší křišťál v čiré barvě. Srdíčko je 9 mm široké, výška přívěsku je 18 mm. Krásnou novinku můžete kombinovat s krásnými náušnicemi. VIZ NÍŽE PODOBNÉ PRODUKTY....

Náhrdelník Guess UBN84012

Náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Délka mohutnějšího řetízku je 30 cm + 10 cm. Dva přívěsky ve tvaru srdce - menší plné s křišťálky Swarovski má rozměr cca 1,5 cm x 1,5 cm, větší má rozměr cca 2 x 2 cm. Zapínání na karabinku.

Náhrdelník Guess UBN21564

Dámský náhrdelník Guess je vyroben z obecného kovu, bez obsahu niklu v barvě růžového zlata. Přívěšek na náhrdelníku je ve tvaru srdíčka, zdoben rakouským růžovým křišťálem. Rozměr srdce: 1 x 1 cm Rozměr řetízku: 44 cm, délku lze regulovat. Krásnou novinku můžete kombinovat s krásnými náušnicemi.

Náhrdelník Guess UBN71536

Decentní náhrdelník Guess ve stříbrné barvě. Uprostřed řetízku je přichycené srdíčko, které má uprostřed "vykrojené" písmenko G, prostor srdíčka je vyplněn Rakouským křišťálem. Můžete kombinovat s náramkem, který je ve stejném designu. Délka řetízku: 40 cm, lze prodloužit o 5 cm, na délku 45 cm.

Náhrdelník Guess UBN11450

Dámský náramek Guess je vyrobený z obecného kovu bez obsahu niklu a olova. Délka 40cm. Součástí je přívěšek ve tvaru srdce s rakouským křišťálem o velikosti 2,3 x 2,5 cm. Z druhé strany je lesklý s vyrytým nápisem Guess. Lze kombinovat s náramkem a prstenem téže řady.

Guess Bronzový náhrdelník s trojúhelníkovými přívěsky UBN83092

Guess Bronzový náhrdelník s trojúhelníkovými přívěsky UBN83092.

Guess Bronzový náhrdelník s trojúhelníkovými přívěsky UBN83092

Guess Bronzový náhrdelník s trojúhelníkovými přívěsky UBN83092.