Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nafukovaci roubik

Nalezeno:    39 produktů

Pipedream Roubík NAFUKOVACÍ

Roubík NAFUKOVACÍ - patří do skupiny velmi účinných erotických pomůcek pro pokročilejší. Tento černý latexový roubík se rychle nafoukne a vyplníte s ní jakkoliv velká ústa. Mějte naprostou kontrolu nad tím, kdy a jak často vaše milenka bude mluvit! Umlčte ji během několika sekund! Chcete-li zmírnit tlak, vypusťte roubík, stačí stisknout uvolňovací ventil a okamžitě se zmenší do původní velikosti. Součástí balení je maska na oči. Materiál: latex

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Late X Roubík LATEXOVÝ

Latexový roubík černé barvy. Pásky z latexu nastavitelné suchým zipem, roubík z plastu.

Více informací
od 194 Kč
Koupit nejlevněji

Nafukovací roubík

Černý roubík ve tvaru motýla z latexu. Nafukovací se šikovnou pumpou.

Nafukovací roubík

Roubík s nafukovacím balónkem, s koženým popruhem. Barva: černá. Materiál: latex / kůže.

Mister B nafukovací roubík

Tento nafukovací roubík s pumpičkou je ideální pro umlčení vašeho otroka. Ukažte mu, kdo je pánem. Až budete cítit jeho respekt, tak mu roubík můžete povolit... nebo také ne!

Nafukovací roubík - Latex

Nafukovací rozdvojený roubík. S tímto tvarovaným roubíkem, který lze snadno přifouknutím zvětšit, naleznete ideální velikost pro umlčení vašeho otroka.

Nafukovací roubík ze silikonu

Butterfly Gag-Nafukovací roubík ze silikonu. Lze jej nafouknout pomocí ruční gumové pumpičky. Velikost Cca. 12 x 5,5 cm. Barva černá. Materiál roubíku: silikon, dle Nařízení EU REACH. Materiál balónku: přírodní latex, který může způsobovat alergie.

Nafukovací roubík ze silikonu

Butterfly Gag-Nafukovací roubík ze silikonu. Lze jej nafouknout pomocí ruční gumové pumpičky. Velikost Cca. 12 x 5,5 cm. Barva černá. Materiál roubíku: silikon, dle Nařízení EU REACH. Materiál balónku: přírodní latex, který může způsobovat alergie.

Latexový nafukovací roubík 1309

Latexový roubík nafukovací pro BDSM hrátky. Tento latexový roubík se nafukuje od malého balónku až do velké latexové koule. Průměr největšího nafouknutí je cca 7 cm. Nezapomeňte na odpovídající produkty pro péči o tento materiál a zakupte je na našich stránkách v sekci latex - údržba. Skvěle hodí ke latexovým poutům nebo k bondážnímu lanu. Materiál: latex 0,4 mm Užijte si fetiš hrátky, může být součástí Bdsm nebo spankingu. BDSM je pojem obecně užívaný pro širokou škálu sexuálních, praktik a or...

Černý latexový nafukovací roubík-43715

Latexový nafukovací roubík pro BDSM hrátky. Délka hadičky 25 cm. Balónek 5 x 3,5 cm. Materiál: latex Zboží zasíláme nenaleštěné. BDSM je pojem obecně užívaný pro širokou škálu sexuálních, praktik a orientací založených na domluvě, že je jeden z partnerů nadřazen druhému. Patří sem zejména erotický sadismus, masochismus a různé formy fetišismu. Základem je absolutní oddanost a poslušnost podřízené osoby vůči dominantní a na oplátku za to podřízené osobě dominantní osoba zaručuje, že s ním bude j...

Latexový roubík nafukovací - ab4329

Nafukovací roubík na masivním latexovém řemenu s přezkou za krkem.

Latexový roubík nafukovací - la1254

Nafukovací latexový roubík s pumpovacím balonkem.

Latexový roubík nafukovací - la1309

Nafukovací latexový roubík s pumpovacím balonkem.

Latexový roubík nafukovací - ab4950

Kulatý nafukovací latexový roubík včetně pumpovacího balonku.

Latexový roubík nafukovací - la1251

Nafukovací latexový "motýlkový" roubík s pumpovacím balonkem.

Master Series Incubus, nafukovací roubík s dildem

Tento nafukovací roubík s dildem dá nový rozměr vašim sexuálním hrátkám. Roubík můžete jednoduše nafouknout pomocí pumpičky. Délka dilda 15 cm, průměr dilda 3,9 cm, délka roubíku 6 cm a průměr roubíku 3,7 cm (před nafouknutím).

Master Series Silencer, zamykací nafukovací roubík

Tento nafukovací roubík s koženým popruhem přes hlavu vám dopřeje kontrolu nad vaším otrokem. Můžete ho jednoduše nafouknout pomocí pumpičky a kovový ventilek vám umožní ho vyfouknout. Délka roubíku 6 cm, průměr 3,7 cm. Materiál: kůže, guma, kov.

Latexový roubík nafukovací - ab4950c

Nafukovací latexový roubík včetně pumpovacího balonku s latexovým řemínkem kolem hlavy. Zapínání na patenty.

Latexový roubík nafukovací - la3184

Nafukovací latexový roubík s pumpovacím balonkem. Roubík je vybaven patenty, díky nimž jej lze připnout k latexovým maskám.

Latexový roubík nafukovací - bs43718

Nafukovací, motýlkový roubík na masivním latexovém řemenu s přezkou za krkem. Pumpovací balónek lze po nafouknutí odšroubovat.

Latexový roubík nafukovací - la3183

Nafukovací latexový "motýlkový" roubík s pumpovacím balonkem. Roubík je vybaven patenty, díky nimž jej lze připnout k latexovým maskám.

Latexový roubík nafukovací - la3193

Nafukovací latexový "motýlkový" roubík s pumpovacím balonkem. Roubík má 3 nafukovací části - 1x do prostoru úst (za zuby) a 2x pod tváře (před zuby).

Latexový roubík nafukovací - la3238

Nafukovací latexový "motýlkový" roubík s pumpovacím balonkem. Tato verze je opatřena ventilkem (podobně jako u pneumatik). Po nafouknutí lze hadičku s balonkem odšroubovat.

Latexový roubík nafukovací - bs43714

Nafukovací latexový "motýlkový" roubík s pumpovacím balonkem. Roubík má jednu nafukovací část klasicky do úst a nevíc 2 křidélka, určená do prostoru před zuby. Ústa jsou tím pádem 100% vyplněna.

Roubík NAFUKOVACÍ černý

Roubík NAFUKOVACÍ patří do skupiny velmi účinných erotických pomůcek pro pokročilejší. Tento černý latexový roubík se rychle nafoukne a vyplníte s ní jakkoliv velká ústa. Mějte naprostou kontrolu nad tím, kdy a jak často vaše milenka bude mluvit! Umlčte ji během několika sekund! Chcete-li zmírnit tlak, vypusťte roubík, stačí stisknout uvolňovací ventil a okamžitě se zmenší do původní velikosti. Součástí balení je maska na oči. Parametry: Barva: černá Materiál: 100% latex (přírodní kaučuk), P...

Latexový roubík - dýchací nafukovací - bs43705

Latexový roubík se zakrytými ústy a zapínáním na přezku za hlavou. V tomto provedení je roubík nafukovací a zároveň průchozí, s dýchací trubicí, lze jej tedy využít také k regulaci dýchání nebo případně k přísunu tekutin.

Latexový roubík - dildo - la3197

Latexový nafukovací průchozí roubík ve tvaru penisu s hadicí pro přívod vzduchu či tekutin.

Latexový roubík - dildo - la3198

Latexový nafukovací průchozí roubík ve tvaru penisu s hadicí pro přívod vzduchu či tekutin. Tato varianta má navíc latexový pásek s přezkou pro upevnění k hlavě.

Latexový roubík 54

Latexový malý nafukovací roubík ve tvaru dudlíku. Roubík má plochou spodní částí, která se zachytí o ústa. Je to ideální doplněk pro Vaše Bdsm hrátky. Vhodné doplnit o pouta a nebo postroj. Materiál: latex 0,6 mm BDSM je pojem obecně užívaný pro širokou škálu sexuálních, praktik a orientací založených na domluvě, že je jeden z partnerů nadřazen druhému. Patří sem zejména erotický sadismus, masochismus a různé formy fetišismu. Základem je absolutní oddanost a poslušnost podřízené osoby vůči domi...

Latexový roubík motýlek - 151

Nafukovací roubík motýlek s ventilkem a balonkem pro nafouknutí. Je vyroben z velmi měkkého latexu. Nabízíme ho v mnoha barevných variantách. Toto je vhodný doplněk pro vaše Bdsm hrátky. Doplňte ho například o latexová pouta nebo bondážní lano. Materiál: latex 0,6 mm BDSM je pojem obecně užívaný pro širokou škálu sexuálních, praktik a orientací založených na domluvě, že je jeden z partnerů nadřazen druhému. Patří sem zejména erotický sadismus, masochismus a různé formy fetišismu. Základem je ab...

Nafukovací dildo - la1310

Latexové nafukovací dildo včetně pumpovacího balonku. Délka 12 cm, průměr 3,5 cm. Nafouknutím lze mnohokrát zvětšit. Lze použít jako anální nebo vaginální, případně i jako roubík.

Nafukovací dildo - ab4951

Latexové nafukovací dildo včetně pumpovacího balonku. Délka 12 cm, průměr 3,5 cm. Nafouknutím lze mnohokrát zvětšit. Lze použít jako anální nebo vaginální, případně i jako roubík.

Náhubek s vnějším dildem

Nafukovací roubík s vnějším dildem. Rozměr popruhu kolem hlavy je nastavitelný pomocí kovové přezky. Materiál: kůže, silikon. Barva: černá.

Kožená maska - 2020122

Kožený hlavový postroj se silným obojkem. Odepínatelné vodítko a nafukovací latexový roubík ve tvaru penisu.

Nafukovací anální kolík s masivním jádrem

Nafukovací anální kolík anebo roubík s masivním jádrem. Materiál: guma / silikon. Velikost: průměr 4,5 - 8,5 cm. Barva: černá.

Latexové bondážní rukavice s pouty - NAFUKOVACÍ - bs43434

Speciální bondážní rukavice s pouty a nafukovací, kulatou dlaní, jež znemožňují používání rukou. Kdo je má na sobě, nemůže se sám vysvobodit z pout, sundat si roubík, rozepnout zipy apod.

Latexové bondážní rukavice se zamykáním - NAFUKOVACÍ - bs43435

Speciální bondážní rukavice s uzamykatelnými pouty a nafukovací, kulatou dlaní, jež znemožňují používání rukou. Kdo je má na sobě, nemůže se sám vysvobodit z pout, sundat si roubík, rozepnout zipy apod.

Butterfly Gag

Butterfly Gag-Nafukovací roubík ze silikonu. Lze jej nafouknout pomocí ruční gumové pumpičky. Velikost Cca. 12 x 5,5 cm. Barva černá. Materiál roubíku: silikon, dle Nařízení EU REACH. Materiál balónku: přírodní latex, který může způsobovat alergie.

Latexová nafukovací maska s předním i zadním zipem

Latexová maska s dvojitým pláštěm a otvory pro oči a ústa. Maska má dvojitý nafukovací plášť, zadní i přední zip. Spodní část masky má otevřené očnice, malé nosní dírky a otevřenou pusu. Horní plášť masky je nafukovací a uzavíratelný zipem. Při nafukování vrchní část tlačí na spodní a stlačuje obličej. Odnímatelný nafukovací balónek je součástí balení. Jedna velikost. K masce doporučujeme latexový roubík a catsuit. Materiál: latex 0,4 mm Při výběru latexového oblečení nezapomeňte přiobjednat pr...

Black Anal Balloon - 0523887

Latexový nafukovací anální balónek. Vyfouknutý se velmi snadno zavede do análního otvoru a uvnitř jej lze nafouknout dle potřeby. Balónek je možné využít také pro stimulaci vaginy nebo jako roubík.