Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nafukovaci letadlo

Nalezeno:    11 produktů

Foliový nafukovací balónek Letadlo

Fóliový balónek - letadlo. Fóliový balónek ve tvaru letadla potěší všechny kluky. Velikost balónku je 35 cm. Nafukuje se vzduchem nebo heliem. Cena za 1 ks.

nafukovací hopsadlo letadlo, 148 x 127 cm

nafukovací hopsadlo letadlo, 148 x 127 cm, Parádní nafukovací hopsadlo ve tvaru letadla ti v létě nesmí chybět! Hopsadlo je vyrobeno z kvalitního PVC materiálu, má praktické madlo pro lepší držení a jeho rozměry jsou 148 x 127 cm. S touto vychytávkou zažiješ v moři nebo v bazéně zaručeně ranec zábavy!

94279 - Letadlo nafukovací s úchyty

Nafukovací vozidlo ve tvaru letadla, které zpříjemní vodní hrátky Vašim dětem Letadlo má širokou základnu a madlo, děti tak mohou pohodlně sedět aniž by z vozidla sklouzávali. Součást letadla je vodní pistole. Vhodné pro děti od 3 let. Materiál: vinyl Síla stěn: 0,25 mm Nosnost: 40 kg Rozměry: 132 x 130 cm.

89427 - Letadlo nafukovací s úchyty

?html??head??meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8"??style type="text/css"?body, p { font-family: Tahoma, sans-serif;font-size: 10pt; }pre { font-family: monospace; font-size: 9pt; }h1, h2, h3 { font-family: serif; }?/style??/head??body??/body??/html?

Nafukovací Letadlo (83 x 47 cm) / 16-00009a

materiál: folie rozměr: 83 x 47 cm .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

INTEX Člun dětský nafukovací auto / letadlo / ryba do vody 3 druhy

INTEX Člun dětský nafukovací auto / letadlo / ryba do vody 3 druhy, Dětský nafukovací člun pro děti ve třech druzích INTEX 59380 (červená závodnička, červenomodré letadýlko, rybička)Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě. Ať už se jedná o lehátko, plovací kruh, vestu, rukávky nebo člun pro budoucí mořeplavce, plavecké brýle a

Vodní letadlo bílé

Nafukovací vozidlo do vody s pevnými držadly v designu vesmírného letadla. Ve vodě je vysoce stabilní. Přibližná velikost je 147×127 cm.

The Original McKenzie® AirBack

The Original McKenzie® AirBack Tento produkt není vhodný pro každodenní používání. The Original McKenzie® AirBack je nafukovací bederní podpora pro zdravé sezení. Produkt je svým použitím podobný jako klasický Lubar Roll. Tuto nafukovací, dobře přenosnou, variantu perfektně využijete při cestování (letadlo, vlak, autobus) nebo v místech, kde se ...