Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nabytkove uchytky

Nalezeno:    188 produktů

La finesse Porcelánová úchytka Orange, oranžová barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Orange, oranžová barva, porcelán. Porcelánová knopka oranžová se stříbrným šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Dřevěná úchytka Red/brown, červená barva, hnědá barva, dřevo

La finesse Dřevěná úchytka Red/brown, červená barva, hnědá barva, dřevo. Dřevěná kulatá úchytka s červenými a hnědými proužky. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka red small, červená barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka red small, červená barva, porcelán. Porcelánová úchytka červené barvy se stříbrným šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Grey big, šedá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Grey big, šedá barva, porcelán. Porcelánová úchytka šedé barvy, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Cream small, béžová barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Cream small, béžová barva, porcelán. Porcelánová úchytka krémové barvy, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky skvěle dotvoří vzhled Vašeho nového nebo rekonstruovaného nábytku. Průměr 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Žirafa, žlutá barva

La finesse Porcelánová úchytka Žirafa, žlutá barva. Porcelánová úchytka s motivem žirafy. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka New York, červená barva, modrá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka New York, červená barva, modrá barva, porcelán. Porcelánová úchytka s nápisy. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Turtle, modrá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Turtle, modrá barva, porcelán. Porcelánová úchytka s kresbičkou želviček. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Kovová úchytka Shiny, šedá barva, kov

IB LAURSEN Kovová úchytka Shiny, šedá barva, kov. Úchytka ve stříbrné barvě z leštěného kovu. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 9 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Green, zelená barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Green, zelená barva, porcelán. Porcelánová knopka zelené barvy. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka White round, bílá barva, keramika

La finesse Porcelánová úchytka White round, bílá barva, keramika. Bílá porcelánová úchytka se šroubem ve stříbrné barvě. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Knopka má průměr 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Rudder, modrá barva, bílá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Rudder, modrá barva, bílá barva, porcelán. Kulatá porcelánová úchytka se vzorem kormidla. Šroub u úchytky je ve stříbrné barvě. Bude krásným doplňkem například dětského pokoje. Nábytkové úchytky skvěle dotvoří vzhled Vašeho nového nebo rekonstruovaného nábytku. Průměr 4 cm, délka šroubu 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka - visící White/Silver, bílá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka - visící White/Silver, bílá barva, porcelán. Vezměte komodu po babičce a vdechněte jí nový život. Porcelánová úchytka je v bílé barvě se šroubem stříbrné barvy. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Rozměry: délka porcelánové úchytky 4,5 cm, celá úchytka 6 cm, průměr 1,8 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Lila dots, fialová barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Lila dots, fialová barva, porcelán. Porcelánová knopka bílé barvy s lila puntíky. Má stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Kovová úchytka Flower big, béžová barva, kov

La finesse Kovová úchytka Flower big, béžová barva, kov. Kovová úchytka s krémově bílým nátěrem a výraznou patinou. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 5,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Porcelánová úchytka Dark grey, černá barva, porcelán

IB LAURSEN Porcelánová úchytka Dark grey, černá barva, porcelán. Porcelánová úchytka v tmavě šedé barvě s plastickým vzorem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 3,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Grey stripe, šedá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Grey stripe, šedá barva, porcelán. Porcelánová knopka bílé barvy s šedými proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Blue stripe, modrá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Blue stripe, modrá barva, porcelán. Porcelánová knopka bílé barvy s modrýmii proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Black/white, černá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Black/white, černá barva, porcelán. Porcelánová knopka černé barvy s bílými proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Grey dots, šedá barva

La finesse Porcelánová úchytka Grey dots, šedá barva. Porcelánová knopka bílé barvy s šedými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Green/ white dots, zelená barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Green/ white dots, zelená barva, porcelán. Porcelánová knopka zelené barvy s bílými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Grey/white dots, šedá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Grey/white dots, šedá barva, porcelán. Porcelánová knopka šedé barvy s bílými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Flower/gold stripe, hnědá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Flower/gold stripe, hnědá barva, porcelán. Porcelánová knopka bílé barvy s vínovými lístky a zlatými proužky, úchyt se šroubem zlaté barvy. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Silver stripe, šedá barva

La finesse Porcelánová úchytka Silver stripe, šedá barva. Porcelánová knopka bílé barvy se třemi stříbrnými proužky v přední části, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Sarah silver, bílá barva, stříbrná barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Sarah silver, bílá barva, stříbrná barva, porcelán. Porcelánová knopka ve tvaru květiny, bíla barva se stříbrnými proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Sarah black, černá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Sarah black, černá barva, porcelán. Porcelánová knopka ve tvaru květiny, černá barva, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Black ornament, černá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Black ornament, černá barva, porcelán. Porcelánová knopka bílé barvy s černým vzorem, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Orange/brown stripe, oranžová barva, hnědá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Orange/brown stripe, oranžová barva, hnědá barva, porcelán. Porcelánová knopka bílé barvy s proužky v přední části, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Sarah gold, béžová barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Sarah gold, béžová barva, porcelán. Porcelánová knopka ve tvaru květiny, krémová barva se zlatými proužky, zlatý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Skleněná úchytka Antik mini, šedá barva, sklo

La finesse Skleněná úchytka Antik mini, šedá barva, sklo. Skleněná knopka čiré barvy, tvar květiny. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: cca 3,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Pink striped, růžová barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Pink striped, růžová barva, porcelán. Porcelánová knopka bílé barvy s růžovými proužky v přední části, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Purple ornament, fialová barva, modrá barva

La finesse Porcelánová úchytka Purple ornament, fialová barva, modrá barva. Porcelánová knopka fialové barvy s modrými detaily, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr: 3 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Pink dots mini, růžová barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Pink dots mini, růžová barva, porcelán. Porcelánová knopka bílé barvy s růžovými puntíky, stříbrný úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 2,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Red dots mini, červená barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Red dots mini, červená barva, porcelán. Porcelánová knopka bílé barvy s červenými puntíky, stříbrný úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 2,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Red 4 cm, červená barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Red 4 cm, červená barva, porcelán. Porcelánová knopka červené barvy, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Lila/white, fialová barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Lila/white, fialová barva, porcelán. Porcelánová úchytka fialové barvy s bílými proužky se stříbrno-šedým úchytem a šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Blue/white dots, modrá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Blue/white dots, modrá barva, porcelán. Porcelánová knopka modré barvy s bílými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Mix dots, multi barva

La finesse Porcelánová úchytka Mix dots, multi barva. Porcelánová knopka bílé barvy s barevnými puntíky, úchyt se šroubem měděné barvy. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Black/ white dots, černá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Black/ white dots, černá barva, porcelán. Porcelánová knopka černé barvy s bílými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Sarah blue, modrá barva, porcelán

La finesse Porcelánová úchytka Sarah blue, modrá barva, porcelán. Porcelánová knopka ve tvaru květiny v modré barvě. Úchyt se šroubem je měděný. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: