Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nabytkove uchytky

Nalezeno:    144 produktů

IB LAURSEN Keramická úchytka Grey grooves, šedá barva, keramika

IB LAURSEN Keramická úchytka Grey grooves, šedá barva, keramika. Keramická úchytka v šedé barvě. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Dřevěná úchytka Red/brown, červená barva, hnědá barva, dřevo

La finesse Dřevěná úchytka Red/brown, červená barva, hnědá barva, dřevo. Dřevěná kulatá úchytka s červenými a hnědými proužky. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Cream small, béžová barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka Cream small, béžová barva, porcelán 30 mm. Porcelánová úchytka krémové barvy, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky skvěle dotvoří vzhled Vašeho nového nebo rekonstruovaného nábytku. Průměr 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Žirafa, žlutá barva 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Žirafa, žlutá barva 40 mm. Porcelánová úchytka s motivem žirafy. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

IB LAURSEN Keramická úchytka Black grooves, černá barva, keramika

IB LAURSEN Keramická úchytka Black grooves, černá barva, keramika. Keramická úchytka v černé barvě. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 2,8 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka - visící White/Silver, bílá barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka - visící White/Silver, bílá barva, porcelán 50 mm. Vezměte komodu po babičce a vdechněte jí nový život. Porcelánová úchytka je v bílé barvě se šroubem stříbrné barvy. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Rozměry: délka porcelánové úchytky 4,5 cm, celá úchytka 6 cm, průměr 1,8 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Grey dots, šedá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Grey dots, šedá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s šedými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Silver stripe, šedá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Silver stripe, šedá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy se třemi stříbrnými proužky v přední části, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Purple ornament, fialová barva, modrá barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka Purple ornament, fialová barva, modrá barva, porcelán 30 mm. Porcelánová knopka fialové barvy s modrými detaily, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr: 3 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Mix dots, multi barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Mix dots, multi barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s barevnými puntíky, úchyt se šroubem měděné barvy. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka red/yellow stripes, červená barva, žlutá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka red/yellow stripes, červená barva, žlutá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s červenými a žlutými pruhy, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Lila dots, fialová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Lila dots, fialová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s lila puntíky. Má stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Kovová úchytka Flower big, béžová barva, kov

La finesse Kovová úchytka Flower big, béžová barva, kov. Kovová úchytka s krémově bílým nátěrem a výraznou patinou. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 5,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Black stripe, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Black stripe, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s černými proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Blue stripe, modrá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Blue stripe, modrá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s modrýmii proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Green/ white dots, zelená barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Green/ white dots, zelená barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka zelené barvy s bílými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Grey/white dots, šedá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Grey/white dots, šedá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka šedé barvy s bílými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Flower/gold stripe, hnědá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Flower/gold stripe, hnědá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s vínovými lístky a zlatými proužky, úchyt se šroubem zlaté barvy. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Sarah black, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Sarah black, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka ve tvaru květiny, černá barva, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Sarah gold, béžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Sarah gold, béžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka ve tvaru květiny, krémová barva se zlatými proužky, zlatý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Skleněná úchytka Antik mini, šedá barva, sklo

La finesse Skleněná úchytka Antik mini, šedá barva, sklo. Skleněná knopka čiré barvy, tvar květiny. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: cca 3,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Pink striped, růžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Pink striped, růžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s růžovými proužky v přední části, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Lila/white, fialová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Lila/white, fialová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka fialové barvy s bílými proužky se stříbrno-šedým úchytem a šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Sarah blue, modrá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Sarah blue, modrá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka ve tvaru květiny v modré barvě. Úchyt se šroubem je měděný. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Sarah green/gold, zelená barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Sarah green/gold, zelená barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka ve tvaru květiny, světle zelenkavá barva se zlatými proužky, mosazný úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka mramor - krémová menší, béžová barva, šedá barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka mramor - krémová menší, béžová barva, šedá barva, porcelán 30 mm. Porcelánová knopka světle krémové barvy s efektem popraskaného povrchu (šedé žilky), stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr: 3 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka mramor - zelená menší, zelená barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka mramor - zelená menší, zelená barva, porcelán 30 mm. Porcelánová knopka světle zelené barvy s efektem popraskaného povrchu (šedé žilky), stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 3 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Pink dots, růžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Pink dots, růžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s růžovými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Ornament black/white, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Ornament black/white, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka černé barvy zdobena rytými bílými ornamenty, zlaté barvy úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Cream, béžová barva, kov, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Cream, béžová barva, kov, porcelán 50 mm. Porcelánová úchytka krémové barvy, kov v barvě mosazi. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Délka 13,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Red/white dosts, červená barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Red/white dosts, červená barva, porcelán 50 mm. Porcelánová úchytka červené barvy s bílými puntíky. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 2,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Dřevěná úchytka Wood natur 1, hnědá barva, dřevo

La finesse Dřevěná úchytka Wood natur 1, hnědá barva, dřevo. Dřevěná knopka přírodní barvy s patinou, úchyt se šroubem mosazné barvy. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Black, černá barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Black, černá barva, porcelán 50 mm. Porcelánová knopka černé barvy s leskem, oválného tvaru s ozdobným okrajem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Rozměr oválku: 3,5 x 2,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka White 1, bílá barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka White 1, bílá barva, porcelán 50 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s leskem, oválného tvaru s ozdobným okrajem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Rozměry: 3,5 x 2,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Light blue/spot white, modrá barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka Light blue/spot white, modrá barva, porcelán 30 mm. Porcelánová knopka světle modré barvy s bílými puntíky, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 3 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka lila/white dots - větší, fialová barva, bílá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka lila/white dots - větší, fialová barva, bílá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka, fialová barva s bílými puntíky, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka bílá, bílá barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka bílá, bílá barva, porcelán 50 mm. Porcelánová úchytka bílé barvy, kov v barvě mosazi. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Délka 13,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Úchytka Angel, béžová barva, černá barva, porcelán

La finesse Úchytka Angel, béžová barva, černá barva, porcelán. Porcelánová úchytka s černým ornamentem na béžovém podkladě, motiv andílka a text v angličtině. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 3,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka New York, červená barva, modrá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka New York, červená barva, modrá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s nápisy. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Keramická úchytka Butterfly - key, modrá barva, hnědá barva, porcelán

La finesse Keramická úchytka Butterfly - key, modrá barva, hnědá barva, porcelán. Keramická úchytka světle modré barvy s motivem motýla a klíče, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Home, modrá barva, žlutá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Home, modrá barva, žlutá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka ve světle modré a světle žluté barvě s nápisem " Home Sweet Home", mosazný šroub. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr knopky 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Stripes, multi barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Stripes, multi barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s proužky, lesklý povrch, mosazný šroub. Úchytka je růžová s červenými a modrými proužky. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Owl, multi barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Owl, multi barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka v bílé barvě s motivem sovy, stříbrný šroub. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka White small 3 cm, béžová barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka White small 3 cm, béžová barva, porcelán 30 mm. Porcelánová knopka je v barvě slonové kosti ve tvaru květiny. Šroub je ve stříbrné barvě. Nábytkové úchytky skvěle dotvoří vzhled Vašeho nového nebo rekonstruovaného nábytku. Průměr 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Rose stars, růžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Rose stars, růžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka v růžové barvě s bílými hvězdičkami, se stříbrným kovovým šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Blue stars, bílá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Blue stars, bílá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka v bílé barvě s modrými hvězdičkami, se stříbrným kovovým šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Hearts, multi barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Hearts, multi barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s barevnými srdíčky. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Paris, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Paris, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s nápisem Paris v černé barvě. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Tree, béžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Tree, béžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s barevným motivem stromečku s ptáčky.Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Pink stars, růžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Pink stars, růžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s růžovými hvězdičkami. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Black star, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Black star, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s černou hvězdou. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Grey star, šedá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Grey star, šedá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s šedou hvězdou. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Kovová úchytka Hotel, černá barva, kov

La finesse Kovová úchytka Hotel, černá barva, kov. Kovová úchytka se zvětšovacím sklem pro zvláštní efekt s antik motivem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr je 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Clock, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Clock, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s motivem hodin. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Cross, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Cross, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s motivem křížkového stehu. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Sarah red, červená barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Sarah red, červená barva, porcelán 40 mm. Červená porcelánová úchytka s antik šroubem ve stříbrné barvě. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

House Doctor Porcelánová úchytka Artist, šedá barva, porcelán

House Doctor Porcelánová úchytka Artist, šedá barva, porcelán. Porcelánová úchytka v tmavě šedé barvě s malovanou květinkou. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 2,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MADAM STOLTZ Úchytka Square copper, hnědá barva, měděná barva, sklo, kov

MADAM STOLTZ Úchytka Square copper, hnědá barva, měděná barva, sklo, kov. Skleněná úchytka ve tvaru čtvercové pyramidky v tmavě bronzové barvě. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Velikost 3 x 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Dřevěná úchytka Button Blue, modrá barva, dřevo

La finesse Dřevěná úchytka Button Blue, modrá barva, dřevo. Dřevěná úchytka s motivem knoflíčků v modré barvě, hladký odolný povrch. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Úchytka Grey square, šedá barva, keramika

La finesse Úchytka Grey square, šedá barva, keramika. Úchytka čtvercového tvaru s výraznou patinou v šedé barvě. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Rozměr 3,3x3,3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Kovová úchytka Heart red, červená barva, keramika

La finesse Kovová úchytka Heart red, červená barva, keramika. Kovová úchytka ve tvaru srdíčka. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr cca 4 cm, délka 2,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka de Paris, modrá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka de Paris, modrá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s podkladem v modrý barvě, dekorem květu a textu v angličtině. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Chic Antique Úchytka Star pastel green, zelená barva, keramika

Chic Antique Úchytka Star pastel green, zelená barva, keramika. Keramická úchytka ve tvaru hvězdy v pastelově zelené barvě. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Velikost 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka tyrkys ornament, bílá barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka tyrkys ornament, bílá barva, porcelán 30 mm. Ručně malovaná porcelánová úchytka. Detailní rozdíl zeleného vzoru od ilustračního fota - viz detailní foto, modrá vlnovka i punítky jsou stejné jako na ilustr. fotu. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr: 3 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Pink/white, růžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Pink/white, růžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka růžové barvy s bílými proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Grey/white, šedá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Grey/white, šedá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka šedé barvy s bílými proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Green, zelená barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Green, zelená barva, porcelán 50 mm. Porcelánová knopka zelené barvy. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 3,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Skleněná úchytka Iron Antik, šedá barva, sklo

La finesse Skleněná úchytka Iron Antik, šedá barva, sklo. Skleněná úchytka antik vzhledu s patinou, vroubkovaný reliéf. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 3,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Black/white, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Black/white, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka černé barvy s bílými proužky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Pink dots mini, růžová barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Pink dots mini, růžová barva, porcelán 50 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s růžovými puntíky, stříbrný úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků. Průměr: 2,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Red dots mini, červená barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Red dots mini, červená barva, porcelán 50 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s červenými puntíky, stříbrný úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 2,5 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Black/ white dots, černá barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Black/ white dots, černá barva, porcelán 40 mm. Porcelánová knopka černé barvy s bílými puntíky, stříbrno-šedý úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr: 4 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Lila/white dots, fialová barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Lila/white dots, fialová barva, porcelán 50 mm. Porcelánová úchytka fialové barvy s bílými puntíky. Nábytkové úchytky lze využít nejen jako knopky, ale například i na výrobu originálního věšáčku nebo závěsných háčků Průměr 2,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Lila dots mini, fialová barva, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka Lila dots mini, fialová barva, porcelán 50 mm. Porcelánová knopka bílé barvy s fialovými puntíky, stříbrný úchyt se šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 2,5 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka red small, červená barva, porcelán 30 mm

La finesse Porcelánová úchytka red small, červená barva, porcelán 30 mm. Porcelánová úchytka červené barvy se stříbrným šroubem. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Průměr 3 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka Stars pink, růžová barva, porcelán 40 mm

La finesse Porcelánová úchytka Stars pink, růžová barva, porcelán 40 mm. Porcelánová úchytka s růžovými hvězdičkami. Nábytkové úchytky snadno a rychle oživí každou kuchyňskou linku, komodu nebo třeba dětský pokojíček. Můžete si z nich vytvořit i originální věšáček. Průměr 4 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

La finesse Porcelánová úchytka - visící White/Gold, bílá barva, zlatá barva, kov, porcelán 50 mm

La finesse Porcelánová úchytka - visící White/Gold, bílá barva, zlatá barva, kov, porcelán 50 mm. Vezměte komodu po babičce a vdechněte jí nový život. Porcelánová úchytka je v bílé barvě se šroubem zlaté barvy. Nábytkové úchytky dodají úžasný vzhled Vašemu novému nebo rekonstruovanému nábytku. Rozměry: délka porcelánové úchytky 4,5 cm, celá úchytka 6 cm, průměr 1,8 cm za skvělé ceny na Bellarose.cz!

MAXIMUS, komoda MDXK26, dub antický

Komoda v dekoru dub antický z nábytkové řady MAXIMUS, pro kterou jsou charakteristické masivní boční lišty a elegantní černé úchytky.

MAXIMUS, komoda MDXK23, dub antický

Komoda v dekoru dub antický z nábytkové řady MAXIMUS, pro kterou jsou charakteristické masivní boční lišty a elegantní černé úchytky.

MAXIMUS, policová skříň MDXS71, dub antický

Policová skříň v dekoru dub antický z nábytkové řady MAXIMUS, pro kterou jsou charakteristické masivní boční lišty a elegantní černé úchytky.