Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nabojovy pas

Nalezeno:    12 produktů

JOKER Nábojový pás 10013

; Nábojový pás Joker 10013 je kožený pás na 25 nábojů. Maximální délka 130

Hillman Boxbelt nábojový pás s ledvinkami b. Dub

Nábojový pás s ledvinkami a držáky na 20 kusů brokových nábojů ráže 12/16 Hillman Boxbelt Vám usnadní přenášení střeliva při lovu. Mezi lovci a myslivci jde o velice oblíbený doplněk především díky svému rychlému a snadnému přístupu k nábojům.

Pás s náboji (vojenský-karnevalový-doplněk)

Na maškarní bál nebo párty se vám v kostýmu vojáka bude hodit i nábojový pás. Je lehký, vypadá skoro autenticky a hlavně, náhradní náboje do samopalu se vždycky hodí!

Kostým Sexy vojanda (Velikost S 36-38)

Součástí kostýmu jsou overal s kratkými nohavicemi, pásek a čepice. Nábojový pás NENÍ součástí kostýmu.

Kostým Sexy vojanda (Velikost M 40-42)

Součástí kostýmu jsou overal s kratkými nohavicemi, pásek a čepice. Nábojový pás NENÍ součástí kostýmu.

Kostým Rambo (Velikost M 48-50)

Součástí kostýmu je tričko se svaly, kalhoty, paruka, čelenka, nábojový pás, psí známky.

LEGO® Star Wars 75530 Chewbacca

Vrhni se do bitvy spolu s Wookiem Chewbaccou! Obleč mu jeho nábojový pás a batoh, chop se jeho pružinové kuše a nastav ho do parádního bojového postoje. Tohle je největší a nejdrsnější (a přesto roztomilý) Wookieský bojovník v historii LEGO®!

LEGO® Star Wars 75530 Chewbacca

Vrhni se do bitvy spolu s Wookiem Chewbaccou! Obleč mu jeho nábojový pás a batoh, chop se jeho pružinové kuše a nastav ho do parádního bojového postoje. Tohle je největší a nejdrsnější (a přesto roztomilý) Wookieský bojovník v historii LEGO®! Sestavitelná a vysoce pohyblivá figurka Chewbaccy. Pohybuj končetinami a zaujímej různé bojové postoje. Rozdrť nepřítele s pomocí výkonného pružinového vystřelovače. Součástí sady je náhradní munice. Má pevný a odolný design pro napínavé hraní plné akce....

Zlá hodina - Gabriel García Márquez

Gabriel García Márquez: Zlá hodina Překlad Vladimír Medek o 1. vydání o Váz., 176 str. o Cena: 199,-Zlá hodina (1962) vznikla jako "pokusné dílo", jímž se budoucí nositel Nobelovy ceny připravoval na slavný román Sto roků samoty. Téma je prosté: na vsi se v noci objevují na domovních dveřích hanopisy prozrazující tajemství těch, kdo tam žijí. Jde o pomluvy, avšak potvrzení jedné z nich přinese první oběť - César Montero zabije místního hudebníka Pastora, když se doví, že Pastor je milencem jeho...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: